Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
dimes #2481377 14/07/2008 20:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Gdyby ktoś się poczuł urażony to wyraziłem tylko to co myslę, no offence

Bonus: Unibet
dimes #2481426 14/07/2008 21:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
dimes, dziękuję za nazwanie mnie i podejrzewam, nie tylko mnie "frajerem" tylko dlatego, że nie ślęczę całymi dniami w sieci, moim hobby nie jest przeszukiwanie wszystkich for na świecie i sprawdzanie, czy OFICJALNE live pokazuje dobry zapis czy nie smile Naprawdę Twoje posty "trzymają poziom".
Pozdrawiam

XsebaX #2481431 14/07/2008 21:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Napisałem no offence, w odróżnieniu od Ciebie z tego żyje. Dla mnie ważne są informacje, a to że grałeś mecz z którego nie było nawet transmisji to czysty hazard, sam sobie mogę na to pozwolić ponieważ siedze po kilkanaście godzin w sieci czekając na okazje.

Nie chce być arogancki, ale stara prawda, pros pożera amatora, tak ten świat się kręci że duży może więcej. Dlatego aż nie chce mi się wierzyć, że ktoś zagra raz na tydzień zakład i myśli że dostanie zwrot w prezencie, ponieważ livescore się pomylił, troche powagi.

dimes #2481444 14/07/2008 21:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Originally Posted by dimes
Originally Posted by ݀$
W bwin czesto przekręcają pojedyncze punkty lub dopisują je grupowo ( i nazywają ich po imieniu) a tu dwa sety bez kosekwencji.

Porównujesz takich szmaciarzy bwin do betfair? giełda to giełda, gracz wystawia kurs, a bukmacher to bukmacher i on ten kurs wystawia, widzisz różnice?

Zarobiłem w Betfair na tym meczu Isnera, czytałem jedno z zagranicznych for i każdy tam polecał granie, bo zorientowali się że jest błąd w livescore. Chciałem to napisać na tym forum, ale ktoś mi bana zasadził i nie mogłem, więc wyszło na to że zagraniczniaki byli cwańsi i wyruchali naszych. Takie życie, jak ktoś wierzy livescore i nie ma innych informacji. Gdyby Betfair w takiej sytuacji unieważnił mi zakład uznałbym to za skandal, giełda jest od koszenia frajerów i betfair mi to umożliwia piwo
giełda to giełda, ale nad giełdą też musi być jakiś nadzór, nie może być sytuacji, że część graczy jest wprowadzana w błąd przez oficjalny livescore
tak jak np. na giełdzie papierów wartościowych, odpowiednia komisja czuwa nad rynkiem i nie dopuszcza do sytuacji w której ktoś zarobił na innych bo miał dostęp do jakiś informacji o której reszta nie miała szans się dowiedzieć

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Nie po to jestem w kilku zagranicznych grupach zajmujących się zakładami aby nie mieć dostępu do informacji, po to tam jestem aby mieć dziennie dużą liczbę typów przy yieldzie przekraczającym przynajmniej 0... oraz mieć inforamcje które mogę wykorzystać na rynku. Dlatego wcale mi nie żal ludzi którzy tracą na tym rynku.

Betfair powołał się na regulamin i postąpił fair.

Czytałem archiwum tego forum i ludzie się cieszyli jakie okazje złapali na tym meczu, myśleli że są cwańsi od innych, brali te kursy z myslą 'ale debil to wystawił' a teraz płaczą na Betfair myśląc że wymuszą zmiane decyzji.

W tej grupie z której dostałem informacje o błędnym livescorze każdy chwali polityke Betfair i jestem jednym z nich. Tak trzymać piwo

Nie będę już odpowiadał w tym temacie ponieważ liczba wtopionych na tym forum przewyższa zarobionych, więc z góry jestem skazany na porażke przez zakrzyczenie.
Pozdrawiam

dimes #2481501 14/07/2008 22:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by dimes
[quote=Ý€$]

Porównujesz takich szmaciarzy bwin do betfair?
Tu nie chodzi nawet o bycie szmaciarzem.

Azjaci też by to anulowali bo u nich wynik jest niejako wydrukowany na kuponie (przynajmniej w piłce, nie wiem jak w tenisie). Tak samo należy traktować konsolę live w bwin. Jeśli w konsoli pokazywany jest zły wynik - to zakłady muszą być anulowane i ja tu nie widzę żadnego szmaciarstwa. Betfair natomiast nie ma konsoli zakładów - nad rynkiem nie wyświetla się wynik. Jest tylko otwarty rynek i "wolna amerykanka" czy jak to mówi Conrad "co i ile dusza zapragnie". Nie ma chyba nawet adresu do oficjalnego livescore. Jest za to informacja, że rynek nie będzie monitorowany.

Także w betfair jest dużo amatorszczyzny, o wiele za dużo niż by to wynikało z pozycji tej firmy na rynku. Sam straciłem już wiele tysięcy euro na ich wielorakich interpretacjach regulaminu więc wiem o czym piszę. W tym przypadku zachowali się jednak dobrze. Nie super, nie cudownie, nie fantastycznie, tylko zrobili po prostu to co do nich należy (to i tak dużo, jak na nich). W meczu Davidenki okradli natomiast graczy - miejmy nadzieję, że nic takiego więcej się nie powtórzy.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by z o R r o
Jeśli w konsoli pokazywany jest zły wynik - to zakłady muszą być anulowane
Może jeszcze doprecyzuję, żeby wszystko było jasne:

Jeśli w konsoli pokazywany jest zły wynik - i na podstawie tego złego wyniku bukmacher ustalił kursy - zakłady muszą być anulowane.

Konsola może pokazywać niedokładny wynik, zresztą zdarza się to wcale nie tak rzadko.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by z o R r o
Jeśli w konsoli pokazywany jest zły wynik - to zakłady muszą być anulowane
Może jeszcze doprecyzuję, żeby wszystko było jasne:

Jeśli w konsoli pokazywany jest zły wynik - i na podstawie tego złego wyniku bukmacher ustalił kursy - zakłady muszą być anulowane.

Konsola może pokazywać niedokładny wynik, zresztą zdarza się to wcale nie tak rzadko.

Kilka stron wcześniej pisałem o tym. Kilka razy trafiłem na taką sytuacje i powtórzę, ze nigdy(!!!!) nie zdarzyło mi się, żeby zakłady były anulowane. Co najwyzej rozliczone zgodnie z błednym wynikiem z ich live`a a po moich mailach rozliczane poprawnie tzn zgodnie z rzeczywistym wynikiem na boisku.

dimes #2482045 15/07/2008 03:03
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by dimes
Originally Posted by ݀$
W bwin czesto przekręcają pojedyncze punkty lub dopisują je grupowo ( i nazywają ich po imieniu) a tu dwa sety bez kosekwencji.

Porównujesz takich szmaciarzy bwin do betfair? giełda to giełda, gracz wystawia kurs, a bukmacher to bukmacher i on ten kurs wystawia, widzisz różnice?
[----]

Tak porównuje i nie widze róznicy między jak to określasz szmaciarzami z bWin
a "bukmacherem dimes", który przy pomocy "arbitra" (BuF) kosi frajerów.

Jak ktoś miał informację z Sopotu, ze Kola źle sie czuje,
to wtedy nagięto regulamin, ale tak wygląda życie bez zasad.



Ý€$ #2482058 15/07/2008 03:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Betfair pobił ostatnio rekord pod względem obrotu na mecz tenisowy, jeśli się nie mylę to prawie 50 mln Funtów podczas finału zmieniło ręce. smile

P.S. Największy billboard na świecie [betting.betfair.com]

Conrad #2482092 15/07/2008 03:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Conrad
Betfair pobił ostatnio rekord pod względem obrotu na mecz tenisowy, jeśli się nie mylę to prawie 50 mln Funtów podczas finału zmieniło ręce. smile

Tenis może kwitnie.

Na piłce za to jest spadek. Pamiętam czasy (nie takie dawne), że na hitowych spotkaniach EPL (z reguły 3 w kolejce) obroty przekraczały zawsze 10 mln euro, a na pozostałych były w granicach 3-6 mln.

W ostatnim sezonie obroty były nadal duże ale już nie aż tak.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
spadek...na zwykłym meczu na żywo lig skandynawskich kwoty są powyzej 0,5 mln.

tak jak Wimbledon, ten sezon na piłce bedzie rekordowy , no chyba ze Zorro przestanie grać na BF wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Czy coś się zmieniło u nich w kwestiach waluty? Prowadzą już konta w PLZ???

domi #2483366 15/07/2008 23:49
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by domi
Czy coś się zmieniło u nich w kwestiach waluty? Prowadzą już konta w PLZ???
Niestety jeszcze nie.

domi #2483368 15/07/2008 23:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by domi
Czy coś się zmieniło u nich w kwestiach waluty? Prowadzą już konta w PLZ???

nie i pewnie nigdy nie wprowadza

yaaho #2483382 16/07/2008 00:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Niefajnie... Chętnie bym pograł u nich, tak jak to robiłem kiedyś, ale jest to zwyczajnie niewygodne, kiedy w 10 bukach mam konta w PLN a tu się nie da. Nie mam czasu bawić się w przeliczania i prowadzenie "rachunków" w kilku walutach. Mam jeden określony budżet na grę i nie dzielę tego na 5 jednostek tylko traktuję jako pewną całość, którą chciałbym szybko, sprawnie i dobrze rozliczać...

yaaho #2483399 16/07/2008 00:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by domi
Czy coś się zmieniło u nich w kwestiach waluty? Prowadzą już konta w PLZ???

nie i pewnie nigdy nie wprowadza

skąd ten pesymizm?

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Może wreszcie w naszym grajdołku wprowadzą euro, wtedy nei będzie problemów ze złodziejskim przewalutowaniem!!

Chorwat #2483959 16/07/2008 03:09
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Jak mozna sprawdzic przed meczem w betfair, ze zaklady beda oferowane "na zywo" ??

czepek #2484077 16/07/2008 03:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
gdzie moge znalezc adres na ktory moge zadawac pytania dotyczace oferty bf? musze spytac czy maja w planach wprowadzenie PLS. dla mnie to niepowazne, ze można fińską lige siatkówki obstawiać, a nie można naszej ktora należy do najsilniejszych w europie. żal

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,385
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1