Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#248198 10/08/2001 23:54
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typy na piątek Betandwin:

1.Detroit 1,7
2.Jackonsville 1,65

W poniedziałek jak będę miał trochę czasu sprobuje podliczyć typy w ten sam sposob co w mlb typy (mam w tym wprawę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ), a następny weekend forest gump tego weekendu.

Bonus: Unibet
#248199 11/08/2001 22:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
bet007 mała prosba nie rób tu żadnego rankingu...

Chcem aby tu ludzie wymieniali się typami, poddawali je analizie, oceniali szanse danych druzyn itd.

Na dziś proponuje dwa mecze:

Dallas - Denver
Oakland-Arizona

najprawdopodobniej Oakland nie bedzie miało najmniejszych problemów z pogromem Arizony - co by wynikało na podtsawie stat.

Natomiast Dallas-Denver la mnie rzecz ma się następująco. Niedawno grali ze sobą Oakland-Dallas wygrali ci pierwsi. Ci pierwsi przegrali z Denver - wiec oni powinni sie uporac z Dallas.

Czytam i stwierdzam ze troszke niejasno. Ale trzeba przeczytac pomalutku i wszytsko jest jasne.

#248200 11/08/2001 23:34
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]bet007 mała prosba nie rób tu żadnego rankingu...

Chcem aby tu ludzie wymieniali się typami, poddawali je analizie, oceniali szanse danych druzyn itd.

[/qb]

... a dlaczego miałbym nie robić tu żadnego rankingu? Bo ty tak chcesz ? Nie rozśmieszaj mnie - forum jest po to aby każdy mógł przedstawić tutaj swoje zdanie. Niech więc osoby które będą typować NFL same się na ten teamat wypowiedzą, ja jestem za ty przeciw więc na razie 1-1.

#248201 11/08/2001 23:42
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Typy sobota Betandwin:

1.Tennessee 1,65
2.Green Bay 1,7
3.New Orleans 1,33

Ja wybrałem drużyny które są lepsze od przeciwników. Grając w zeszłym sezonie NFL stawiałem na faworytów, ale niestety kilka razy przejechałem się na handicapie (drużyna wygrywała ale za małą ilością punktów) więc na razie probuje zwykłego money line.
Warto postawić też na Okland, ich nowy Quaterback swój pierwszy mecz zagrał rewelacyjnie.

#248202 11/08/2001 23:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
TAK WŁASNIE BO JA TAK CHCE!!!

A jak masz wprawe w podliczaniu i tworzeniu rankingów to proponuje również zainteresowanie się tematami liga angielska, węierska itd. Tam też mozna prowadzić rankingi!!! Ja w tym temacie się już nie pokaże bo uważam że tak bedzie lepiej... Przeciez i tak wiekszośc gra SWOJE... Wiec po co omawiać własne typy...

Aha i nie odpisuj na ten post...

#248203 14/08/2001 03:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
... i to mi się najbardziej podoba w forum - każdy tutaj może wyrazić swoje zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A tak swoją drogą to pre-seazon jest trudny do typowania ze względu, że drużyny testują różne taktyki, ustawienia graczy itp. Ja na razie odpuszczam i czekam na rozpoczęcie sezonu, mam nadzieje że tak udanego jak ostatni.
Ze względu na frekfencje podlicznie typów na razie nie ma sensu, zobaczymy ile osób będzie typować normalny sezon no i czy będą chciały ranking NFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#248204 14/08/2001 03:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Szakal mam nadzieje ze twoje słowa były tylko rzucone na wiatr i nie znikniesz stad.Bo niby kto tu bedzie pisał . Ja czekam na sezon regularny , ale podziele sie moimi typami co do pre... .
Tampa-Miami 1
Philadelphia-Baltimore 1
ale to tylko tak dla włąsnego sprawdzenia bez szukania statsów ani innych spraw.

#248205 15/08/2001 06:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Witam,
pozwolę sobie przedstawić moje zdanie.

Myślę że najlepszym sposobem "podliczania" jest to jak robią to np. gracze na amerykańskich forum, gdzie większość podając swoje typy robi to tak:

typy na dziś
...
...

sezon 10-5 (66%)

/przykład/

i tak jest chyba najlepiej. Każdy może sam wg uznania wybrać czyje typy mu się podobają itp. Np. dla mnie wyglądałoby to tak:

Typy na dziś: brak
Pre-season:
Totals 0-1 (0%)
Handicapy 4-0 (100%)


Wiadomo że aby mieć zysk przy handicapach (kurs prawie zawsze 1,91) trzeba mieć skuteczność ~53%. Każda większa daje nam już zysk. /myśl na boku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> /

Aha, jeżeli ktoś chce podliczać to nie mam nic przeciwko, ale nie obciążajcie mnie obowiązkiem podliczania innych bo w poprzednim tygodniu byłem najgorszy. Jeżeli tak to ja po prostu będę podawał swoje typy poza tabelą.

Z odrobinką słońca przywiezioną znad morza...
Salival

#248206 15/08/2001 15:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Witaj Salival,

Ja byłem i jestem nadal zagorzałym przeciwnikiem robienia jakichkolwiek rankingów, choć Twoj pomysł mi się spodobał. Dlatego jestem przeciwnikiem poniewaz ludzie zamiast podawac dalece przemyslane typy podają jak najwięcej typów tylko po to by znaleźć sie w czolowce rankingu. A tu potrzeba typow które przyniosa przyodrobinie szczescia zysk.

#248207 16/08/2001 04:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
na jutro

Pittsburgh +4,5 **

#248208 16/08/2001 05:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Zgadzam sie z Szakalem zadnych rankingów.!!!
NY Giants-Jacksonville 1
Minesota-Pittsburgh 1
Washington-Atlanta 1
St Louis-Tennese 2

#248209 16/08/2001 05:44
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
rankingi to nie glupi pomysl, jesli zrobilo by sie jakies ograniczenie w postaci np. kazdy moze wyslac dwie propozycje, to mysle ze bylo by niezle

#248210 16/08/2001 16:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał 11016266:
[qb]rankingi to nie glupi pomysl, jesli zrobilo by sie jakies ograniczenie w postaci np. kazdy moze wyslac dwie propozycje, to mysle ze bylo by niezle[/qb]

Tu nie chodzi o udowadnianie kto lepszy, ale o wyłapywanie niespodzianek, kontuzji, no i ostatecznie szans zespołow na wygranie spotkania i w końcu wskazanie tej druzyny która według nas ma zwycieżyć.

#248211 17/08/2001 01:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Savio stawiasz gdzieś te mecze czy po prostu tak napisałeś? Jestem ciekaw gdzie obstawiasz NFLX bez handicapów, bo inaczej to Twoje typy się zbytnio nie przydadzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#248212 17/08/2001 01:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
no to jeszcze drugi dzisiejszy mecz:

Jacksonville +3

Salival

#248213 17/08/2001 11:57
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
Moim zdaniem najlepiej obstawiac NFL w betroyalu.Jest handicap ale mozesz sobie kupowac punkty zarowno dla gospodarzy jak i gosci.Wydaje mi sie ze jest to najlepszy buk do obstawiania NFL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#248214 17/08/2001 17:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał bizon:
[qb]Moim zdaniem najlepiej obstawiac NFL w betroyalu.Jest handicap ale mozesz sobie kupowac punkty zarowno dla gospodarzy jak i gosci.Wydaje mi sie ze jest to najlepszy buk do obstawiania NFL. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Wszedzie mozna zminiejszac lub zwiekszac handicap. Ja jednak uwżam że betroyal nie jest nalepszym kompanem do zabawy w NFL. Inni mają troszke lepsze oferty.

#248215 17/08/2001 21:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Wiesz jezeli typuje dobrze wygrane to mogłoby pomóc komus ale widze ze tobie sie to nie podoba .Wiec nie bede juz sobie typował napisałem ze dla własnego sprawdzenia sie pisze to .Przeciez nie pisze ze wygraja na 100 % stawiajcie.
Dobra mój koniec tutaj .Powodzenia Szakal.

#248216 17/08/2001 21:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Sallival nie mma zamiaru sie sprzeczac ale ja typowałem N Y Giants i Minnesote na wygrane a twoje handicapy były dalekie od sukcesu.Wiec lepiej mozna było z moich skorzystac ale nie o to chodzi.
Tobie równiez zycze wygranych .

#248217 17/08/2001 22:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Eeee... o co Ci chodzi? Ja się tylko zapytałem o buka. Jeżeli nie grasz tego w realu to po prostu napisz. I wyluzuj.

A to że mi nie weszły typy? No i co. Weszły mi 4 poprzednie i się nie chwaliłem. Teraz za to nie będę robił tragedii.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, bukma, betowiec, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 911 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1