Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15
Kameleon #2484336 16/07/2008 05:52
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Za chudy jestes, to nie gubisz grin Ja mowie o konkretnej tyrce, ze padasz po pracy po szklance piwa smile

Bonus: Unibet
Chaoz #2484349 16/07/2008 06:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by blacky82
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by blacky82
a Widze ze niektore przydup.... jeszcze bija Ci brawo.

rozumiem że do mnie? to może i Tobie ostrzeżonko, co?

prosze bardzo tylko co rozumiesz pod tym skrotem? bo i kropek za duzo jak na koncowke asy

Widze ze juz zaczyna sie zbierac koleczko wzajemnej adoracji

jesli o ciebie chodzi chaoz to widzialem ze ktos sie cieszyl i jakies piwka nie wnikalem czyj to nick bo i po co poprostu zarzenowala mnie taka sytuacja. mogl to zrobic nawet inny mod tez bym zwrocil uwage

to widać źle rozumiesz panie przydup....
rozumiem że miałem zrobić na forum ikonkę płaczu i łączyć się w cierpieniu z tobą i dimesem że taki tekst padł.
Do Artka nic nie mam ani w tą ani we wtą a że znam wypowiedzi dimesa z innego tematu o dzikich hordach kiboli i biednej policji to taki tekst w stosunku do niego mnie śmieszy. Chyba że umyślnie przeoczyłeś ikonke ":D" panie super wnikliwy.

Żeby nie był eot pijcie więcej wody zamiast piwa laugh

czyli co? postawienie jakiegos glupiego znaczka przeobraza wypowiedz godzaca w czyjas osobe o 360 stopni? czyli moge nazwyzywac kogos od takich i owakich postawic dwie kropki jakas glupia literke i miec wszystko w 4 literach bo wszechmadry Pan Chaoz i swita przyduasow obroca wszystko w zart? nie rozbawiaj mnie chloptasiu. Pokazalem wlasnie jak co niektore osoby ukazuja brak swojej kultury

Akurat znam wypowiedzi Dimesa z przytoczonego przez ciebie tematu i nie byl on o kibolach tylko kibicach a to juz jest roznica. I uwierz mi wypowiadalem sie w nim po przeciwnej barykadzie niz Dimes. takze nie zmieniaj tematu


Artek skrzynka wyczyszczona

A wam radze nie dac sie zwariowac kazdy robi to co lubi niestety

PS. z policji tez nie jestem takze daruj sobie

Kylo #2484352 16/07/2008 06:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Spokój "grubasy" ;-)

Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem. grin


[Linked Image]



blacky82 #2484355 16/07/2008 06:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
o co tyle spinania ? blush

wrzućcie na luz bo pikawa siądzie wink

i pamiętać, że za .. też można dostać ostrzeżenie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by Master.com back
Spokój "grubasy" ;-)

Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem. grin


[Linked Image]

Leze grin

Chaoz no offence piwo


Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze

blacky82 #2484372 16/07/2008 06:13
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Dimes przesadziłem, przepraszam piwo

Ale następnym razem jeśli chcesz być szanowany i w ogóle pozostać na forum to szanuj też innych i nie używaj swoich ironii, które akurat na mnie działają jak płachta na byka

Pozdrawiam smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Wybaczam, pokój z Tobą.

blacky82 #2484389 16/07/2008 06:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by blacky82
Originally Posted by Master.com back
Spokój "grubasy" ;-)

Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem. grin


[Linked Image]

Leze grin

Chaoz no offence piwo


Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze


A Ty też nie kozakuj, bo skończę jeść i z Tobą też się policzę. grin

[Linked Image]



piwo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447

A może frytki do tego????

[Linked Image]


Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
nie chciało mi się dokładnie czytac, ale widziałam ,że tu ostro jedziecie ze sobą.Nie warto na siłe szukac guza i się denerwować , ponieważ w czasie stresu wydziela sie kortyzol [ hormon stresu].Poczytajcie sobie o kortyzolu.

''Przewlekły nadmiar kortyzolu we krwi prowadzi do charakterystycznego przemieszczenia się depozytów tkanki tłuszczowej (bawoli kark, twarz księżyc w pełni, otyłość brzuszna, chude kończyny), ścieńczenia skóry, powstania różowych rozstępów, trądziku oraz insulinooporności co stanowi obraz zespołu Cushinga''

Także panowie, wiecej elastyczności w zyciu.

Sylwiaa #2484526 16/07/2008 15:50
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696

blacky82 #2484631 16/07/2008 18:33
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by blacky82
czyli co? postawienie jakiegos glupiego znaczka przeobraza wypowiedz godzaca w czyjas osobe o 360 stopni? czyli moge nazwyzywac kogos od takich i owakich postawic dwie kropki jakas glupia literke i miec wszystko w 4 literach bo wszechmadry Pan Chaoz i swita przyduasow obroca wszystko w zart? nie rozbawiaj mnie chloptasiu. Pokazalem wlasnie jak co niektore osoby ukazuja brak swojej kultury

ogarnij się człowieczku. Przydupasa to se szukaj w swoim domu w drugim pokoju.
tekst był dla mnie śmieszny i zrobiłem taka ikonkę, nie widzę żadnego problemu żebyś wtrącał do tego swoje 3 grosze.

Chaoz #2484636 16/07/2008 18:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
"Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze"
troche szacunku do siebie prosisz a innych nazywasz przydupasami? Niezły jesteś piwo
no offence grin

Koniec tematu z mojej strony bo zaraz poleca ostrzeżenia grin

Artek jak chcesz coś spalić to niestety potrzeba dużo ruchu. Nawet jak nie chcesz na siłce machać ciężarami to zawsze można pójść na bieżnię albo rowerek (chyba bardziej to drugie) i spokojnie godzinkę dziennie sobie pojeździć średnio szybkim tempem.
Niby można do tego jakieś lekkie suplementy ukierunkowane na spalanie ale to już inna bajka bo bez ruchu nic nie będzie.

Chaoz #2485485 17/07/2008 03:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Zapopmnijcie o rowerze!! już to przerabiałem grin tylko bieganie i napierd... cieżarkami (ewentualnie robota na budowie grin )

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
no cóż póki co sytuacja jest nieciekawa frown

brakuje motywacji frown

wymyślam głupie wymówki jak: teraz jest lato, spotkania ze znajomymi, plaża, grill, piwo... ech, a przecież w lecie okazji do ruchu jest najwięcej i możliwości deszczowo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Zapopmnijcie o rowerze!! już to przerabiałem grin tylko bieganie i napierd... cieżarkami (ewentualnie robota na budowie grin )

rowerek na siłowni? Jak najbardziej 30minut przed każdym treningiem. Osobiście wolę bieżnię ale dla Artka na początek bardziej bym polecał właśnie rowerek np.

Chaoz #2485598 17/07/2008 04:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Jeżeli rower to w grę wchodzi przede wszystkim stacjonarny - chodzi o to, żeby cały czas utrzymywać stałe tempo.

Ja jednak dalej będę przystawał przy tym, że najlepsze do spalania tłuszczu jest bieganie + ewentualnie trening ogólnorozwojowy na siłownii.

Dla Artka rowerek na początek jak najbardziej, ja bym mu doradził jeszcze szybki marsz (bieganie na początek będzie sprawiało pewną trudność)

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by ArtekPotito
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić
To Ty masz kolegow??

bazyl #2485809 17/07/2008 05:57
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by ArtekPotito
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić
To Ty masz kolegow??
tak się składa, że jakiś tam mam bazylku smile

Strona 6 z 15 1 2 4 5 6 7 8 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, $-man, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,572 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1