|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Za chudy jestes, to nie gubisz  Ja mowie o konkretnej tyrce, ze padasz po pracy po szklance piwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
a Widze ze niektore przydup.... jeszcze bija Ci brawo. rozumiem że do mnie? to może i Tobie ostrzeżonko, co? prosze bardzo tylko co rozumiesz pod tym skrotem? bo i kropek za duzo jak na koncowke asy Widze ze juz zaczyna sie zbierac koleczko wzajemnej adoracji jesli o ciebie chodzi chaoz to widzialem ze ktos sie cieszyl i jakies piwka nie wnikalem czyj to nick bo i po co poprostu zarzenowala mnie taka sytuacja. mogl to zrobic nawet inny mod tez bym zwrocil uwage to widać źle rozumiesz panie przydup.... rozumiem że miałem zrobić na forum ikonkę płaczu i łączyć się w cierpieniu z tobą i dimesem że taki tekst padł. Do Artka nic nie mam ani w tą ani we wtą a że znam wypowiedzi dimesa z innego tematu o dzikich hordach kiboli i biednej policji to taki tekst w stosunku do niego mnie śmieszy. Chyba że umyślnie przeoczyłeś ikonke ":D" panie super wnikliwy. Żeby nie był eot pijcie więcej wody zamiast piwa  czyli co? postawienie jakiegos glupiego znaczka przeobraza wypowiedz godzaca w czyjas osobe o 360 stopni? czyli moge nazwyzywac kogos od takich i owakich postawic dwie kropki jakas glupia literke i miec wszystko w 4 literach bo wszechmadry Pan Chaoz i swita przyduasow obroca wszystko w zart? nie rozbawiaj mnie chloptasiu. Pokazalem wlasnie jak co niektore osoby ukazuja brak swojej kultury Akurat znam wypowiedzi Dimesa z przytoczonego przez ciebie tematu i nie byl on o kibolach tylko kibicach a to juz jest roznica. I uwierz mi wypowiadalem sie w nim po przeciwnej barykadzie niz Dimes. takze nie zmieniaj tematu Artek skrzynka wyczyszczona A wam radze nie dac sie zwariowac kazdy robi to co lubi niestety PS. z policji tez nie jestem takze daruj sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Spokój "grubasy" ;-)
Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem.  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
o co tyle spinania ?  wrzućcie na luz bo pikawa siądzie  i pamiętać, że za .. też można dostać ostrzeżenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Spokój "grubasy" ;-)
Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem.  [ Linked Image] Leze  Chaoz no offence  Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Dimes przesadziłem, przepraszam  Ale następnym razem jeśli chcesz być szanowany i w ogóle pozostać na forum to szanuj też innych i nie używaj swoich ironii, które akurat na mnie działają jak płachta na byka Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Spokój "grubasy" ;-)
Wy tu gadu gadu, a ja właśnie w chipsach gratisową paczkę znalazłem.  [ Linked Image] Leze  Chaoz no offence  Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze A Ty też nie kozakuj, bo skończę jeść i z Tobą też się policzę.  [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
A może frytki do tego???? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
nie chciało mi się dokładnie czytac, ale widziałam ,że tu ostro jedziecie ze sobą.Nie warto na siłe szukac guza i się denerwować , ponieważ w czasie stresu wydziela sie kortyzol [ hormon stresu].Poczytajcie sobie o kortyzolu.
''Przewlekły nadmiar kortyzolu we krwi prowadzi do charakterystycznego przemieszczenia się depozytów tkanki tłuszczowej (bawoli kark, twarz księżyc w pełni, otyłość brzuszna, chude kończyny), ścieńczenia skóry, powstania różowych rozstępów, trądziku oraz insulinooporności co stanowi obraz zespołu Cushinga''
Także panowie, wiecej elastyczności w zyciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
czyli co? postawienie jakiegos glupiego znaczka przeobraza wypowiedz godzaca w czyjas osobe o 360 stopni? czyli moge nazwyzywac kogos od takich i owakich postawic dwie kropki jakas glupia literke i miec wszystko w 4 literach bo wszechmadry Pan Chaoz i swita przyduasow obroca wszystko w zart? nie rozbawiaj mnie chloptasiu. Pokazalem wlasnie jak co niektore osoby ukazuja brak swojej kultury ogarnij się człowieczku. Przydupasa to se szukaj w swoim domu w drugim pokoju. tekst był dla mnie śmieszny i zrobiłem taka ikonkę, nie widzę żadnego problemu żebyś wtrącał do tego swoje 3 grosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
"Troche szacunku Panowie i Panie do siebie o nic wiecej nie prosze" troche szacunku do siebie prosisz a innych nazywasz przydupasami? Niezły jesteś  no offence  Koniec tematu z mojej strony bo zaraz poleca ostrzeżenia  Artek jak chcesz coś spalić to niestety potrzeba dużo ruchu. Nawet jak nie chcesz na siłce machać ciężarami to zawsze można pójść na bieżnię albo rowerek (chyba bardziej to drugie) i spokojnie godzinkę dziennie sobie pojeździć średnio szybkim tempem. Niby można do tego jakieś lekkie suplementy ukierunkowane na spalanie ale to już inna bajka bo bez ruchu nic nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Zapopmnijcie o rowerze!! już to przerabiałem  tylko bieganie i napierd... cieżarkami (ewentualnie robota na budowie  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
no cóż póki co sytuacja jest nieciekawa  brakuje motywacji  wymyślam głupie wymówki jak: teraz jest lato, spotkania ze znajomymi, plaża, grill, piwo... ech, a przecież w lecie okazji do ruchu jest najwięcej i możliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Zapopmnijcie o rowerze!! już to przerabiałem  tylko bieganie i napierd... cieżarkami (ewentualnie robota na budowie  ) rowerek na siłowni? Jak najbardziej 30minut przed każdym treningiem. Osobiście wolę bieżnię ale dla Artka na początek bardziej bym polecał właśnie rowerek np.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Jeżeli rower to w grę wchodzi przede wszystkim stacjonarny - chodzi o to, żeby cały czas utrzymywać stałe tempo.
Ja jednak dalej będę przystawał przy tym, że najlepsze do spalania tłuszczu jest bieganie + ewentualnie trening ogólnorozwojowy na siłownii.
Dla Artka rowerek na początek jak najbardziej, ja bym mu doradził jeszcze szybki marsz (bieganie na początek będzie sprawiało pewną trudność)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić To Ty masz kolegow??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
u mnie w mieście są lipne te siłownie, może się wybiorę choć nie ukrywam, że samemu to będę się bardzo źle czuł, a kumpli ciężko namówić To Ty masz kolegow?? tak się składa, że jakiś tam mam bazylku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|