|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
Cromagowi gratulujemy córki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,543 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,543 Likes: 11 |
thx - a kwiaty gdzie? kanalie nie dali mi addona - tak pewnie byłoby pudło  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Dziekuje, ale to nie moja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
1 sukces w zyciu - wygrany turniej torunskiej ligi pokerowej 288 zl to nie duzo ale cholernie cieszy po 5 godzinach dobrej gry  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Brawo, ja sie wybieram na Gostynska Lige Pokerowa, ale cos nie moge sie wyrwac. Niestety w Osw ligi brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 305 |
b2b - wczoraj - wild west - 22.30 - 716,18 Euro (deal) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Moze nie sukces w wymiarze finansowym ale 25te miejsce w turku na 7408 startujacych no i wjazd do turnieju o $4.000... http://images27.fotosik.pl/244/306b8e032994cf2e.jpgPo prawie 5 godzinach grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
Przedwczoraj w ciągu jednego dnia udało mi sie ugrać 900zł wpłacając jedynie 10zł. Wszystko ugrane na stołach cash i S&G.  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
gratulacje  zaczynales od stolika? kiedy przechodziles na wyzsze stawki? jak to wygladalo w skrocie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
gratulacje  zaczynales od stolika? kiedy przechodziles na wyzsze stawki? jak to wygladalo w skrocie? za wpłacone $5 zagrałem S&G na 6 osób i po pół godzinie wygrałem turka i wpadło $21 po czym wszedłem na dwa stoły $0,25-$0,50 po $10 na każdy i po pół godzinie uzbierałem łącznie $50 i poszedłem spać, bo i tak uważałem że ugranie z niczego prawie stu złotych po browarkach to już jest coś Jak wstałem zacząłem grać od 9 rano, grałem dalej na $0,25-0,50 metodą shortstack tj. wchodziłem z minimalną kwotą na stół czyli w tym wypadku $10 i do 12 udało mi sie ugrać do $250 z czego 400zł wypłaciłem i reszte sobie zostawiłem i zrobiłem sobie przerwe. Zacząłem grać znowu około 19 i grałem podobnie tj. $10 na stół i $0,25-$0,25 i jak miałem ponad $200 to przerzuciłem sie na $0,50-$1.00 i tak dociągnąłem do $300 z czego wypłaciłem 500zł a reszte zostawiłem. W sumie z tego co policzyłem grałem gdzieś około 10godzin łącznie wiec chyba nie jest źle  Po dniu przerwy teraz gram dalej narazie z $50 mam $100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
za wpłacone $5 zagrałem S&G na 6 osób i po pół godzinie wygrałem turka i wpadło $21 po czym wszedłem na dwa stoły $0,25-$0,50 po $10 na każdy i po pół godzinie uzbierałem łącznie $50 i poszedłem spać, bo i tak uważałem że ugranie z niczego prawie stu złotych po browarkach to już jest coś Jak wstałem zacząłem grać od 9 rano, grałem dalej na $0,25-0,50 metodą shortstack tj. wchodziłem z minimalną kwotą na stół czyli w tym wypadku $10 i do 12 udało mi sie ugrać do $250 z czego 400zł wypłaciłem i reszte sobie zostawiłem i zrobiłem sobie przerwe. Zacząłem grać znowu około 19 i grałem podobnie tj. $10 na stół i $0,25-$0,25 i jak miałem ponad $200 to przerzuciłem sie na $0,50-$1.00 i tak dociągnąłem do $300 z czego wypłaciłem 500zł a reszte zostawiłem. W sumie z tego co policzyłem grałem gdzieś około 10godzin łącznie wiec chyba nie jest źle  Po dniu przerwy teraz gram dalej narazie z $50 mam $100  ah ten brak edycji  Grałem na minimum dwóch, trzech, stołach cash i między czasie grałem jeszcze czasem S&G za $5 i $10 i nie powiem nie raz udało mi sie wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Czym kierujesz się wchodząc na stół mając do dyspozycji tylko 20xBB ? Domyślam się - dlatego gratuluje... szczęścia, bo na krótką mete się przytrafia czasami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
Czym kierujesz się wchodząc na stół mając do dyspozycji tylko 20xBB ? Domyślam się - dlatego gratuluje... szczęścia, bo na krótką mete się przytrafia czasami  Po pierwsze na początku odpowiem Ci na pierwsze pytanie - zacznijmy od tego, że mając do dyspozycji 20xBB gram shortstack Po drugie chcąc skomentować Twoje 'domysły' ja nie traktuje tych $5 czy nawet $50 jako swojego bankrollu, którego boje sie stracić i którym wcale nie zarządzam wg. jakiś ustalonych reguł zarządzania kapitałem  Wg. tych zasad mając do dyspozycji $50 powinienem grac na $0,05-$0,10 , ale powiem od siebie tyle, że ja na takich stawkach po prostu 'nie umiem' grać i poza tym na taką zabawę naprawdę szkoda mi jest nerwów i przede wszystkim czasu  . Zauważ że gdy ugrałem te $200 wcale nie przeszedłem na żadne 20xBB tj. w tym wypadku $5-10$ tylko po prostu cały czas grałem swoje  dla mnie stawki $0,25-$0,50 $0,50-$1.00 są najbardziej optymalne, potrafię na nich grać racjonalnie, nie boje sie zaryzykować przy drawie czy zablefować w odpowiednim momencie, a z drugiej strony nie rzucam allinów na wariata z 27 w ręku licząc na farta ani też nie sprawdzam dużych podbić z dosyć średnimi kartami bo szkoda mi pieniędzy, ponieważ takie ryzyko nie jest dla mnie warte gry. Nie chcę tutaj podawać przykładów jak bym sie zachował na przykład z jakimiś kartami XY na niższych stawkach typu $0,05-$0,10, ale na pewno nie tak jak na wyższych. Nie wiem na jakich stawkach grasz Ty ale założę sie, że inaczej podchodziłbyś do gry na stawkach $0,01-$0,02 niż $1.00-$2.00. W moim przypadku najważniejsza jest taktyka gry i oczywiście odrobina szczęścia a nie zarządzanie kapitałem  I w tej chwili nie zrozum mnie źle, ani nie uznaj mnie za jakiegoś fisha na którego kiedyś trafisz z nadzieją że go ograsz bo koleś nie zna sie na taktyce, zarządzaniu kapitałem i nie umie grać w pokera.  Mam po prostu swój styl gry, który narazie przynosi mi zyski i nie zamierzam wcale w żaden sposób go zmieniać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Wchodząc na KAŻDY stolik z max buy-inem zawsze ugrasz więcej. Gra z shortstacka ogranicza się praktycznie do selekcji rąk startowych, ewentualnie wyciągnięcie czegoś od rywala na flopie. Większość CBetów zakończy się niepowodzeniem, gdyż rywal drawując układ nie wystraszy się potencjalnej straty (w szczególności na niskich stawkach, bo na wyższych prędzej zniechęci go raczej ewentualny zysk  ). Gra na shortstacku to poprostu loteria z leciutką przewagą po Twojej stronie, jeżeli trafisz na kilku loose graczy i grasz tylko premium hand, do tego mocno overbetując przed flopem; to później już zostaje tylko patrzenie czy nasz (lepszy) układ się utrzyma. Ciesze się, że zarabiasz, ale nie możesz tego co robisz nazwać "stylem gry". Wykorzystujesz słabość graczy na tych stawkach - to wszystko, niewiele ma to wspólnego z prawdziwą grą, a już napewno nie uczynią Cię takie doświadczenia lepszym graczem. Sam gram wcale nie tak wysoko jak się może Ci wydawać, ale bez względu na stawki zawsze (dopóki nie jestem podpity  ) gram praktycznie tak samo i z takim samym podejściem. No offence oczywiście - poprostu chciałem zwrócić uwagę, że gdybyś grał max buy-inem napewno byłbyś w stanie wygrać więcej, pozatym swój "sposób" opisałeś w taki sposób, iż ktoś po przeczytaniu mógłby pomyśleć, że tak powinno się właśnie grać, aby odnosić sukcesy - a tak nie jest. Pomijając już fakt, że miałeś dobry run - bo tutaj szczęście Ci dopisało też nieprzeciętnie; życze powodzenia w dalszej grze  Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
U tu sie Vira z toba nie zgodze. Granie shortem mozna juz smialo nazywac 'stylem gry'. Powiem wiecej, w pokerowniach mniej obleganych np. siec Microgaming (teraz to Prima?) tzn. tam gdzie Unibet, Betway w wiekszosci na wspomnianych stawkach znajdziesz wiecej 'shortów' niz 'fulli'. Zgadza sie ze wiecej wyciagniesz grajac pelnym stakiem, ale jest jedno 'ale'. W duzej ilosci przypadków grajac przeciwko shortom, jesli nie jestes konsekwentny i w ogole, mozesz utopic sporo kasy na cbetach, dobieraniu czy jak ewidentnie trafisz na kompletnego donka grajacego ze szczesciem. Inna rzeczą jest, ze w tej chwili granie na 0.1 -0.2 lub nizej to juz nie jest poker tylko czysta loteryjka; szkoda nerwów i czasu. Lukasz trafiles hot run, ale nie mysl ze tak bedzie zawsze (tu Vira ma racje). Jako przyklad: w 9 dni z $200 zrobilem $4300 grajac 2-3h/d i jakbym w pewnym momencie nie wyplacil (chyba juz tylko polowe)to bylaby z tego kupa. Trafilem okres gdzie przegralem ~81% rak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
no i to ja sie pochwale.... moze nie za duzo ale zawsze to milo zakonczyc turniej na 1st miejscu http://www.wrzucaj.net/4631stwin500.JPG
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 154 |
odnosnie gry shortem (grales na Expekcie prawdobodobnie), to dla mnie to na Nl 100 powinni Cie puscic z torbami , ale trafiles na swoj run, imo gra shortem jest nieefektywna, z tego powodu ze full stacki nie maja pot i implied odddsow do gry z shortem, wiec to zapewne wygladalo, tak ze sporo rak bylo grane po AI PF a tobie dopisalo szczescie, ewentualnie, przeciwnicy grali gorzej z slabszym zakresem niz przeciwko Big stackom
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|