|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Panowie proponuje aby tu w temacie podawac tylko typy, analizy a do komentowania meczy niech ktos zalozy quasi czat MLB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
sorry 4:0, a pisalem o 1 meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
witam
esz ten halladay - fatalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
zaraz bedzie 0-3 i po kwiatkach.
za to Cubs planowo (4-0), co z tego jak mam ich w dublu z nieszczesnym toronto...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
Ja uwazam mecz baseballa za skonczony dopiero po ostatnim out. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Aha panowie, tu zawsze byl taki porzadek, ze temat swiecil przykladem, a jak widze ze tu sie robi quasi chat to mi sie nie dobrze robi. Moze zalozcie temat w dziale Quasi chat i tam piszcie o kazdym punkcie, a ten temat zostawmy na same typy i analizy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 622 |
sorki feher, donic, reszta fakt, to miejsce na typy i analizy TYLKO. zrobcie MLB kwazi, sie zbiera na wymioty, moze dobiegne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrowienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
hehehe...Detroit 7:0, no to chyba overek wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
a ile wogóle max punktów można zdobyc na jednej zmianie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
no limit i proponuje zakonczyc dyskusje a w tym temacie podawac tylko typy i dyskusja z nimi zwiazana . Jest już tamt na czacie i tam mozecie gogogogować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Sorki, mamy konkurs? Bo nie czytalem ostatnio, a jakos nie widze miejsca na typy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
kp, z konkursem ruszamy 11 w niedziele i temat zostanie załozony.
P.S. Pieniadze doszły do mBanku - jesteś pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
P.S. Pieniadze doszły do mBanku - jesteś pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE]
Dzieki... To dobrze... Postaram sie utrzymac pozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
a na kogo konto trzba wplacic kase na konkurs i ile jaki jest numer tego konta??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Temat z sondą na 1 stronie w regulaminie masz wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 157 |
Panowie, tak przy okazji ogląda ktoś na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Typ dnia: Houston 1.55 ale delikatnie bo to poczatek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Oryginalnie wysłał kp: [qb]Typ dnia: Houston 1.55 ale delikatnie bo to poczatek...[/qb] sorki, 1.51 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
kansas zrobilo zajebista robote w ostatniej rundzie 6 punktow
<piwo> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26 |
W ciągu dnia puściłem Detroit;San Diego;Milwaukee i Pittsburgh no to na nockę dołożę kolejne 2 :
Houston Astros - San Francisco Giants 2 2.79 Oakland Athletics - Texas Rangers 2 3.21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Oryginalnie wysłał Coyote: [qb]W ciągu dnia puściłem Detroit;San Diego;Milwaukee i Pittsburgh no to na nockę dołożę kolejne 2 :
Houston Astros - San Francisco Giants 2 2.79 Oakland Athletics - Texas Rangers 2 3.21
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] co do SF to sie zgadzam ale Oakland da rade
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878 |
Jak oceniacie szanse SF bo ja chciałbym singla póścic ze wygrają po bardzo dobrym kursie, jak uważacie warto?
|
|
|
Link skopiowany do schowka