Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
ja bardzo spore !
tez mam taki dylemat jak Ty
jeszcze sie zastanawiam czy ich zagrac

phila dostala 1:2

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Jeszcze 3 minuty, postawiłem na Pitsburgh i mam kaskę wiec próbuję na SF, a co raz sie zyje za 100 zł POWODZENIA

Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
U mnie poszło, a ty co zagrałeś w końcu?? POWODZENIA i GOGO GIANTS

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Jak na pierwsze koty za ploty to calkiem niezle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :
Philadelphia Phillies vs Pittsburgh Pirates 137 W
Chicago White Sox vs Kansas City Royals 108 W
Detroit Tigers vs Toronto Blue Jays Over 8.5 -117 L
Chicago Cubs vs Cincinnati Reds -193 W
Cleveland Indians vs Minnesota Twins -130 W

+328 ( 4 - 1 - 80% ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam i Powodzenia
Krzys

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał Kitzler:
[qb]Panowie, tak przy okazji ogląda ktoś na żywo?[/qb]
tak ja oglądałem
za....ste końcówki meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
Czesc wszytkim
Mam pytanie? Postawilem taki meczyk minesota- clevland koncowy rezultat over 8.5 punktu.
Wynik byl 7 : 4 ale nie w regulaminowych rundach tylko w po 13nastu. Jak expekt rozliczt taki mecz, mozecie mi powiedziec
Z gory dzieki

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
ja dzisiejszej nocy zagrałem wszystkie mecze przeciwko faworytom i zgarnąłem niezłą kase.
Mam pytanie do ekspertów: czy to tylko jednorzazowy przypadek czy rzeczywiscie jest to sposób na zarabianie kasy??
pozdrawiam i zgóry dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 77
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 77
Mama pytanie przegladalem watki z tym zwiazane ale takiego nie widzialem a ciezko mi znalesc na strone jaki jest link do wynikow i statystyk meczy przedsezonowych z gory dziki za odpowiedz

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał sztuka mięsa:
[qb]ja dzisiejszej nocy zagrałem wszystkie mecze przeciwko faworytom i zgarnąłem niezłą kase.
Mam pytanie do ekspertów: czy to tylko jednorzazowy przypadek czy rzeczywiscie jest to sposób na zarabianie kasy??
pozdrawiam i zgóry dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
druzyny graja w sezonie zasadniczym 160 meczy. pierwsze mecze o niczym jeszcze nie swiadcza. A tempo gier jest zabojcze.
Oczywiscie gratulacje z wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Dla lubiacych emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> male typy na dzis

1/ Floryda-Montreal 1,55/2,1
mecz rozpoczynajacy sezon. Wedlug expertow zdecydownym faworytem winna byc Floryda. Oprocz "palki" w pozostalych elementach zdecydowana przewaga po stronie Florydy. Mecz rozpoczynaja Beckett-Floryda i Hernandez - Montreal. Ale od dwóch lat rozpoczecie wygrywa Montreal. Rozsadek mowi Floryda , ale przeczucie Montreal.

2/ Baltimor - Boston 2,23/1,49
drugi mecz. Jeden z wielkich faworytow do wygrania World Series. Zdecydowana przewaga we wszystkich elementach gry po stronie Red sox. Zaczynaja Schiling-Boston i Dubose-Baltimor. Ale, poczatkowy start zawsze dobry dla Baltimor.
Ponadto, Nadal dwoch kluczowych graczy Bostony kurujacych sie.
I znow moze byc niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał janoosh:
[qb]Czesc wszytkim
Mam pytanie? Postawilem taki meczyk minesota- clevland koncowy rezultat over 8.5 punktu.
Wynik byl 7 : 4 ale nie w regulaminowych rundach tylko w po 13nastu. Jak expekt rozliczt taki mecz, mozecie mi powiedziec
Z gory dzieki[/qb]
Z regulaminu expektu:

Baseball
Ze względu na charakter zakładów bukmacherskich, mecz uznany jest za ważny jeżeli 5 miotań było rozegranych (4,5 jeżeli gospodarze prowadzą). Jeżeli w jakimkolwiek przypadku mecz zakończy się rezultatem remisowym, zakłady na mecz zostaną uznane za ważne i kursy zostaną ustalone do 1.00. Zakłady na "total runs" pozostają, jeżeli co najmniej 9 miotań zostało rozegranych (8,5 jeżeli drużyna gospodarzy prowadzi) Spotkanie musi rozpocząć się w wyznaczonej dacie (lokalnej) aby zakłady były ważne. Jeżeli spotkanie jest odwołane lub przełożone, wszystkie zakłady zostają uznane jako ważne i kurs jest ustalony do 1.00.
Rezultaty zawierają dodatkowe miotania.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 26
Wczorajszy dzień był pięny wpłynęło trochę $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Gdyby jeszcze weszło mi Texas to dzisiaj był bym bogatszy o sumkę czterocyfrową ale jak na początek jest słodko.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
co moge dziś puścić tak za 50 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ??

spodobał mi sie baseball <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> piłka nożna sux ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 878
Ja wczoraj sporo zarobiłem na Pittsburgu i później SF, ale ile nerwów sie najadłem, ufff... ALe wszystko weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i powiedziałem sobie, że dzisiaj gram tylko rekraacyjnie, gram na Montreal i Anaheim. POWODZENIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Typy wyslane na dzis (a w nocy jeszcze zobaczymy)

Montreal-Hernandez tradycyjnie wygrywa z Beckettem
Baltimor-miotacz Dubose - szalony mlodzian w Baltimor
Colorado-a czemu nie...Esten kontra przebudowywana Arizona
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał sztuka mięsa:
[qb]ja dzisiejszej nocy zagrałem wszystkie mecze przeciwko faworytom i zgarnąłem niezłą kase.
czy to tylko jednorzazowy przypadek czy rzeczywiscie jest to sposób na zarabianie kasy??
[/qb]
Z pewnością jeden z najlepszych sposobów na zarobienie na tej lidze. Ale zapewniam Cię, że jesli będziesz grać wszystkie niespodzianki dnia to efekt będzie odwrotny - to pewne. Konieczna jest odpowiednia selekcja. Powodzenia.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
CLE Indians v MIN Twins 2.68
MIL Brewers v STL Cardinals 1.50

Minnesota w pierwszej sesji zwykle sie bardzo meczy z Indianami a Kardynalowie w kazdej z pieciu sesji w 2003 z Milwaukee przegrali co najwyzej 1 mecz (2-0,3-1,3-1,2-1,3-0).

2003 1-3
MIN-CLE B.Radke J.Stanford 3-5
MIN-CLE J.Mays B.Anderson 2-13
MIN-CLE R.Reed J.Davis 9-2
MIN-CLE K.Rogers C.Sabathia 1-4
2002 4-0
CLE-MIN K.Lohse B.Colon 4-8
CLE-MIN R.Reed D.Baez 3-9
CLE-MIN J.Mays C.Finley 4-5
CLE-MIN E.Milton R.Drese 5-9
2001 1-3
MIN-CLE B.Radke B.Colon 2-6
MIN-CLE B.Thomas C.C.Sabathia 2-5
MIN-CLE J.Romero Jar.Wright 0-5
MIN-CLE J.Mays D.Burba 11-10

Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 987
Quote
Oryginalnie wysłał piotrekmilan:
[qb]dzisiaj
oakland
san francisco[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Witam! To mój pierwszy post w tym wątku, więc króciutko o sobie. Interesuję się baseballem od z górą 10 lat, jest to moja wielka pasja życiowa. W tracie sezonu oglądam mnóstwo meczów, ostatnio dzięki MLB TV również przez internet. Kibicuję przede wszystkim New York Mets, stąd najlepiej znam sytuację w National League, a zwłaszcza we wschodniej dywizji.

Typy na dziś:
MON Expos v FLO Marlins
ANA Angels v SEA Mariners
MIL Brewers v STL Cardinals

Analizy podawanych typów będę zamieszczał w dziale "Private Picks" (link), tam również będę prowadził swoje statystyki (uprzedzam: pierwszy dzień nie był udany).

P.S. Dla potrzeb innego "sajta" napisałem również obszerną analizę dzisiejszego meczu Atlanta Braves - New York Mets. Jako sympatyk Metsów nie obstawiam jednak tego meczu - a w dodatku nie chcę zaśmiecać tego szacownego forum. Natomiast gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę dać znać a zamieszczę ją i tutaj...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 191
K
member
member
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 191
Witam, ja dzisiaj zagram:
St.Louis - Milwaukee 1
Oakland - Texas over 8.5

Zasatanawiam się jeszcze nad over 8.5 w spotkaniu Arizona - Colorado

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, 11kera11, JelineK, Lukasz111), 2,404 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1