|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,563 |
jak dla mnie(zupełnego laika) w tej dyscyplinie te wszystkie analizy są niewiele warte skoro juz po raz kolejny gram przeciw faworytom i znowu zarabiam niezłą kase. Zastanawiam sie jaki wpływ na wynik meczu mają umiejętnosci zawodników a jaką aktualna dyspozycja dnia. Bo jak inaczej wytłumaczyc takie a nie inne wyniki??? pozdrawiam wszystkich znawców tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Witam ja na dzis pusciłem juz cos takiego
1) CHI White Sox v KZC Royals 1 1.85 07 Apr 04 20:15
2) CLE Indians v MIN Twins 1 2.40 08 Apr 04 02:15 3) ANA Angels v SEA Mariners 2 1.78 08 Apr 04 04:00
4) MIL Brewers v STL Cardinals 2 1.48 08 Apr 04 02:15
5) BOS Red Sox v BAL Orioles 1 1.53 08 Apr 04 01:00 6) MON Expos v FLO Marlins 1 2.45 08 Apr 04 01:00 Total number of bets: 20 (3/6) Total cost: 495.00 EUR Max. Payout: 3428.02 EUR
a teraz małe opisy do kazdego meczu :zobacz: 1) SOXI bardzo nieciekawie ostatnio przegrali po niesamowitej koncowce Kansas, przez caly macz byli gora i im sie nalezalo zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2) Cleveland raczej nie da wygrac Minesocie 3 meczu na wyjezdzie , a do tego bardzo zachecajacy kurs 2,40GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 3)Anaheim w porownaniu do Seattle to nic a wczoraj im sie udalo wiec dzis bedzie na odwrot kurs rowniez zachecajacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 4)St Louis wygra (bynajmniej nie powinno sobie pozwolic na 3 porazke z rzedu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 5)Boston poprostu wygra kurs w miare mozliwosci moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 6)Montreal wczoraj bardzo ładnie gonił Floride ale troszke zabrakło dzis napewno bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POWODZENIA prosze o jakies komentarze co do powyzszych typow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Na Anaheim bym uwazal, Washburn to duzo lepszy pitcher niz Pineiro. Zeszly sezon w jego wykonaniu byl nieciekawy, ale jak ktos sledzil jego poczynania 2 lata temu to wie jak mu szlo. Minnesota mysle ze pokusi sie o "sweep", a na St.Louis mysle, ze kurs nie warty ryzyka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
mimi! napisałes "Anaheim w porownaniu do Seattle to nic"
czt ty w ogóle sprawdzałeś składy?? możliwe że dzisiaj Seattle wygra(choć nie byłbym tego taki pewny), ale nie wydaje mi się, aby Seattle miało lepszy bilans od Anaheim na koniec sezonu.
dzisiaj typowałem nastepująco: Tampa- Yankees 2 Baltimore- Boston 2 St.Louis- Milwaukee 1 Kansas- C.W.S. under 10,5
pozdrawiam życze powodzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Oryginalnie wysłał aifedar: [qb]Typy wyslane na dzis (a w nocy jeszcze zobaczymy)
Montreal-Hernandez tradycyjnie wygrywa z Beckettem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ladnie gonili Baltimor-miotacz Dubose - szalony mlodzian w Baltimor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> proste bledy Baltimor Colorado-a czemu nie...Esten kontra przebudowywana Arizona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tradycyjnie Arizona daje ciala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Typy na dzis Anaheim - statystyka, sila i miotacz stoja za nimi Houston - Clemens lepszy od Wiliamsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
CLE Indians v MIN Twins 2.40 MIL Brewers v STL Cardinals 1.48
Wczoraj CLE nie mieli szczescia (9 zmiana, 2 out'y i HR dla MIN na 6-6 i 7-6 w 15 zmianie), w STL - Wiliiams, ktory powinien znalezc sposob na palkarzy MIL w przeciwienstwie do Kinney'a, ktory do tej pory nie radzil sobie z STL (bilans 0-4 z ERA 10.13).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
cos tu malo Waszych opini !! zapraszam do typowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90 |
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NA dziś: Pittsburgh Pirates - Philadelphia Phillies 2.35 1.63 2 :4gw: Tampa Bay Devil Rays - New York Yankees 3.10 1.39 2 :5gw:
Atlanta Braves - New York Mets 1.63 2.35 1 :5gw:
Seattle Mariners - Anaheim Angels 1.81 2.05 1 :5gw:
Toronto Bluejays - Detroit Tigers 1.56 2.50 1 :5gw:
Expekt Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Cos mi sie zdaje, ze dziś Piraci powalczą jak to maja w zwyczaju z Phila. O kolejna niespodzianke moze pokusiec się Detroit. Oakland z Texasem dziś moze polec pomimo że Zito ma świetny bilans przeciwko nim i raczej over w tym meczu. Nie mam czasu dziś na analizy. Zreszta takie pisanie analiz w MLB raczej sobie odpuszczam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Po dobrym poczatku czas na dobra kontynuacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> San Diego Padres vs Los Angeles Dodgers Over 7.5 -128 Chicago White Sox vs Kansas City Royals -124 Detroit Tigers vs Toronto Blue Jays -166 Cleveland Indians vs Minnesota Twins 138 Anaheim Angels vs Seattle Mariners -121 Wszystkie kursy z Pinnacle. Pozdrawiam i Powodzemnia Krzys
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 46 |
ja tylko w kwestii organizacyjnej. Moze, wzorem NBA, podawalibyscie swoje typy na dany dzien w innym watku? Zdecydowanie ulatwiloby to nawigacje w tematach zwiazanych z MLB. Mysle ze tak byloby jasniej i przejrzysciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ja akurat nie jestem zwolennikiem tego rozwiazania. W byłby wtedy w tedy większy tłok. Byłbym za tym jesli np. każde zamknięte tematy z poprzednich dni byłyby kasowane po 3-5 dniach. Nie wiem tylko czy wolno robić cos takiego :rolleyes: , chodzi o kasowanie. Tak czy inaczej problem jakos się rozwiąże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2003
Posty: 46 |
hmmm, szkoda. Kontynuujac jednak moja mysl moznaby kasowac "stare", tzn majacej np 3 dni watki. W ten sposob unikneloby sie tloku i, nie powiem, malego pieprzniku. Podumajcie, bo wchodzac teraz w watek o MLB trzeba kilkudziesieciu sekund na odnalezienie wlasciwego dnia i aktualnych typkow. Nie jest to moze problem, ktory spedza mi sen z powiek, ale jesli da sie cos usprawnic to czemu tego nie zrobic? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
edit. Sorki nie zauwazylem, Donic, ze wlasnie to chciales mi przekazac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Coz, pozna godzina i zmeczenie... wiecie, rozumiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Zaczynam lubiec chłopaków z Detroit. Czuję, ze mogą miec serię conajmniej 5 wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zaczynamy kolejny dzień.
************************************************** ************************************************** **************************************************
:5gw: 8.IV.2004 - CZWARTEK :5gw:
************************************************** ************************************************** **************************************************
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Oryginalnie wysłał mimi: [qb]Witam ja na dzis pusciłem juz cos takiego
1) CHI White Sox v KZC Royals 1 1.85 07 Apr 04 20:15
2) CLE Indians v MIN Twins 1 2.40 08 Apr 04 02:15 3) ANA Angels v SEA Mariners 2 1.78 08 Apr 04 04:00
4) MIL Brewers v STL Cardinals 2 1.48 08 Apr 04 02:15
5) BOS Red Sox v BAL Orioles 1 1.53 08 Apr 04 01:00 6) MON Expos v FLO Marlins 1 2.45 08 Apr 04 01:00 Total number of bets: 20 (3/6) Total cost: 495.00 EUR Max. Payout: 3428.02 EUR
a teraz małe opisy do kazdego meczu :zobacz: 1) SOXI bardzo nieciekawie ostatnio przegrali po niesamowitej koncowce Kansas, przez caly macz byli gora i im sie nalezalo zwyciestwo 2) Cleveland raczej nie da wygrac Minesocie 3 meczu na wyjezdzie , a do tego bardzo zachecajacy kurs 2,40GB
3)Anaheim w porownaniu do Seattle to nic a wczoraj im sie udalo wiec dzis bedzie na odwrot kurs rowniez zachecajacy
4)St Louis wygra (bynajmniej nie powinno sobie pozwolic na 3 porazke z rzedu)
5)Boston poprostu wygra kurs w miare mozliwosci moze byc
6)Montreal wczoraj bardzo ładnie gonił Floride ale troszke zabrakło dzis napewno bedzie lepiej
POWODZENIA prosze o jakies komentarze co do powyzszych typow[/qb] no Panowie dobra robota 1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 3) jeszce graja ciekawe czy odrobia straty 4) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 6) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Bravo Panowie!!! Ja niestety moge powiedziec tylko jedno: ****ne *******one Toronto!!! Mialem ostro dubelka Toronto+St Louis... St Loius to byl typ dnia (dalem anwet do 100procentonly),a drugi mecz wybieralem sposrod Toronto, Atlanta, Boston i NY Yankees... No co za ****ny pech!!! Sorki, za ta mieso od rana... ale czasem odechciewa sie analizowania itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
A gdyby spojrzeć na to z innej strony W MLB graja czasami dwie te same druzyny pod rzad ze soba ... I w pierwszym meczu pada wynik 5-4 po wyrównanym pojedynku to w rewanżu wygrywaja Ci którzy prezgrali 4-5 tak jest w około 80% meczy - zastanawiał sie ktos kiedys nad tym ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Typy na dzis
Anaheim - statystyka, sila i miotacz stoja za nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Houston - Clemens lepszy od Wiliamsa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/QB][/QUOTE] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dobra ta nocka byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
Oryginalnie wysłał red sox...:
dzisiaj typowałem nastepująco: Tampa- Yankees 2 Baltimore- Boston 2 St.Louis- Milwaukee 1 Kansas- C.W.S. under 10,5
pozdrawiam życze powodzenia...[/QB] to była piękna noc! (pierwsza wypłata na tegorocznych pałkach) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: oby tak dalej pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
Oryginalnie wysłał mimi: [qb]Witam ja na dzis pusciłem juz cos takiego
1) CHI White Sox v KZC Royals 1 1.85 07 Apr 04 20:15
2) CLE Indians v MIN Twins 1 2.40 08 Apr 04 02:15 3) ANA Angels v SEA Mariners 2 1.78 08 Apr 04 04:00
4) MIL Brewers v STL Cardinals 2 1.48 08 Apr 04 02:15
5) BOS Red Sox v BAL Orioles 1 1.53 08 Apr 04 01:00 6) MON Expos v FLO Marlins 1 2.45 08 Apr 04 01:00 Total number of bets: 20 (3/6) Total cost: 495.00 EUR Max. Payout: 3428.02 EUR
a teraz małe opisy do kazdego meczu :zobacz: 1) SOXI bardzo nieciekawie ostatnio przegrali po niesamowitej koncowce Kansas, przez caly macz byli gora i im sie nalezalo zwyciestwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 2) Cleveland raczej nie da wygrac Minesocie 3 meczu na wyjezdzie , a do tego bardzo zachecajacy kurs 2,40GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 3)Anaheim w porownaniu do Seattle to nic a wczoraj im sie udalo wiec dzis bedzie na odwrot kurs rowniez zachecajacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 4)St Louis wygra (bynajmniej nie powinno sobie pozwolic na 3 porazke z rzedu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 5)Boston poprostu wygra kurs w miare mozliwosci moze byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: 6)Montreal wczoraj bardzo ładnie gonił Floride ale troszke zabrakło dzis napewno bedzie lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
POWODZENIA prosze o jakies komentarze co do powyzszych typow[/qb] 1768 euro sobie szarpnalem 5/6 good szkoda ze Seattle jeszcze nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|