Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Feher - wystep Bondsa jest dzis niepewny wg mlb.com (chyba, ze zle zrozumialem)

moj typ: Pirates - Phillies 2 1,6 GB

i tradycyjnie przeciwko Yankesom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kurs na CWS w GB 3.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Typ dnia: St Louis 1.50 Expekt
Millwaukee i tak juz swoje w St Louis wygralo... Zdecydowana przewaga w pitcherach...

Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam !!!
Na dziś:
Kansas City Royals - Cleveland Indians 1.60 2.40 1 :4gw:

New York Yankees - Chicago White Sox 1.41 3.00 1 :4gw:

St Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 1.50 2.67 1 :5gw:

Florida Marlins - Montreal Expos 1.55 2.53 1 :4gw:

San Diego Padres - San Francisco Giants 1.69 2.24 2 :4gw:

Expekt
Good Luck! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
wczoraj dałem wszystkie underdogi i bilans wyszedł na plus
dziś mam zamiar dać :
Cin- Ch.Cubs 2
NY.Y- C.W.Sox 2
St.L- Mil 1
Det- Min 2
K.C- Clev 2
Sea- Anah 1
Balt- Bos 2
Pit- Phil 1
Flo- Mon 1
Atl- NY.Mets 2
Ari- Col 2
S.D- S.F 2
prosze o opinie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Oryginalnie wysłał cristov2:
[qb]czesc wszystkim
co sadzice o underku pittsburgh-philadelphia i yankess-white sox?[/qb]
co do Pittsburga Ok, ale NY- Chicago 100% over....

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Witam, jako , ze sciemnia sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> typ na dzis do zabawy (i grany)bez uzasadnienia bo nie mam czasu:

1/ Cleveland - 2,35/Betandwin

Oprocz tego zagralem: Colorado, Boston, Floryda i jednak Chicago W. S.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
dzieki foozi.
zobaczymy jak bedzie ja dalem dwa underki oba po 1.8.
zycze wysokich wygranych!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]Witam...
Typ dnia: St Louis 1.50 Expekt
Millwaukee i tak juz swoje w St Louis wygralo... Zdecydowana przewaga w pitcherach...[/qb]
No to ****a pochwalilem Suppana...Osiol pieprzony wypuszcza co drugiego na pilkach i dostal juz homereda od jakiegos cieniaka, ktory pewnie jzu w calych rozgrwkach drugiego nie uderzy...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Znam ten ból kp. Odechciewa się wszystkiego po takich numerach zwłaszcza analiz. Ale mecz sie nie skonczył i może wygra STL.

Typ jaki bym dzis mogł zaproponować to :

Arizona - Colorado over 9.5 1.84

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Wlasnie wrocilem... I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce... Chyba zaczne korzystac z typow innych, bo moje to tragedia w tym sezonie... Toronto i St Louis kosztowaly mnie juz tyle, ze chyba dlugo jeszcze tego nie odrobie... Zaraz zaczyna sie mecz Seattle... Zgodnie z moim tokiem myslenia, Seattle powinno to wygrac, bo:
- 2 porazki u siebie, to toche duzo;
- Garcia 10-2 przeciwko Anahaim i 2.37 Era, natomiast Escobar 2-5 przeciwko Seattle z Era 5.54;
- statystyki na covers.com pokazuja, ze ostatnio zadna z druzyn nie mogal wygrac calej serii...
No wiec teoretycznie powinno wejsc, ale przyszedl chyba moment, kiedy zaczynam watpic w swojego "nosa"... Czasem juz tak jest, iz przychodzi taki okres, ze nawet jakbym obstawil czy moj nick to "kp", to by nie weszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ok, powaznie zastanwiam sie na taktyka niekjakiego Raftera poelgajaca na "mocnym przylozeniu online" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , tyle tylko, ze nie chcialbym skonczyc jak ten Pan,, wiec proponuje dyskuje... Jakby ktos chcial, to moj nr gg:1957453
Glupio sie to pisze, ale ...PROSZE O POMOC... cholera nigdy nie myslalem, ze cos takiego napisze na tym forum...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Witam

na dzis

2.10 ANA Angels v SEA Mariners 1.77

Seattle ma przewage pitchera
a poza tym Anaheim juz swoje wygralo !

500 euro po kursie 1,77

co o tym myslicie??

bo ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Panowie po dlugim namysle 1550 euro stawiam na
Seattle po kursie 1,77 w GB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Niezle mimi... Ja tez zagralem ostro, ostro jak dla mnie oczywiscie... Wiec bdziemy mieli troche emocji... Jak masz ochote to powzyzej jest moej gg...

Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,278
a ja stawiam na przełamanie i stąd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...:
Seattle Mariners - Anaheim Angels ponizej 8.5 1.98 expekt
delikatnie, bo swoje dzis juz ugralem co prawda nie na mlb <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
A ja odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
powiedzcie mi szybko czy w GB odrzucaja postawione zaklady??

niby mi postawilo a po czasie mam kase spowrotem

****a teraz oni na bank wygrajaaaaaaa

a mialo byc tak pieknieeeee

Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
NY Mets v Atlanta 2

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał aifedar:
[qb]Witam, jako , ze sciemnia sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> typ na dzis do zabawy (i grany)bez uzasadnienia bo nie mam czasu:

1/ Cleveland - 2,35/Betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Oprocz tego zagralem: Colorado, Boston, Floryda i jednak Chicago W. S.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 99
Witam

Typ na dziś NY Mets v ATL Braves 1 2.35 (GB)

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Walnij Yankesow ![/qb]
dzieki ale i tak mnei celtic udupil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla ciebie

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr), 1,988 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,390
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1