Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Widze dwa (trzy - Grzemp czy to byl typ? over) po czasie 1h (sniper, mimi) ale widze tez, ze wiekszosc gra w necie w takim razie mala modyfikacja rankingu aby byl bardziej elastyczny i jak najwiecej osob mialo szanse podac typ. Czas podania typu min 10 min przed meczem

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Witam niestety nie poszedl mi kuponik z Seattle wiec zmontowałem nowy

10 doubles ? 2z5
SF Giants v SDG Padres 2 @ 1.71 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
COL Rockies v ARI Diamondbacks 1 @ 2.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
NY Mets v ATL Braves 2 @ 1.63 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
PHL Phillies v PIT Pirates 2 @ 2.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
BOS Red Sox v BAL Orioles 1 @ 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

dzis bez opisow

powodzenia

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Heh kuźwa, myslałem ze Anaheim gra poźniej. Swoją droga to będzie cud jak wejdzie kiedy na Seattle gra większośc ludzi.

Feher. Czy będziesz robił tak jak rok temu podsumoanie ?

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
DONIC, DLACZEGO TO POWIDZIALES??? trener ze seattle jest jebniety chyba...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]DONIC, DLACZEGO TO POWIDZIALES??? trener ze seattle jest jebniety chyba...[/qb]
No ****a, jak tak mozna zrobic???????????????? jest 2-1 dla anahaim.... juz po wszystkim...
i 3-1... jak przy stnaie 1-0 mozna experymentowac pitcherami??? dlaczego zmienil Myersa??? przeciez ten skosnooki dupek nie widzi nawet gdzie rzuca, jak juz trafi w korytarz, to w sam srodek... ****a, odechciewa sie wszystkiego...
i 5-1... zmienial s****iel 2 pitcherow, ktorzy autowali bezblednie... ten oddaje wszystko jak leci, ale rzuca dalej... to wszystko chyba nie ma sensu... jeszcze jakos przezylem St Louis,,, dostawali od poczatku w dupe, trudno... ale tu zupelnie jakby Seattle nie chcialo wygrac tego meczu...

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Nie mam pytan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jak mozna zmienic pitchera, ktoremu tak zajebiscie idzie stop

Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Ja dzis wrzucilem do akumlatorka meczy ATLANTA-NY METS OVER 9,5 z Expektu za @1,85.(jak nie wejdzie to sie jutro powtorzy).Ciezko narazie analizowac forme poszczegolnych graczy, ale po dotychczasowych grach widac, ze o wiele lepiej jest w tych zespolach z ofensywa niz defensywa. Licze na podtrzymanie trendu za pol godziny.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał kp:
[qb]DONIC, DLACZEGO TO POWIDZIALES??? trener ze seattle jest jebniety chyba...[/qb]
Przepraszam kp, ja tak po prostu typowałem wczesniej. Nie zdązyłem tylko zagrać. Wiesz, znam ten ból kiedy czlowiek na siłe próbuje sie odegrać, sam ostatnio miałem kurewski okres.
Nie łam sie bo dobrze typujesz, ale nic na siłe i bez szaleństw, zwłaszcza na początku sezonu.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]
Feher. Czy będziesz robił tak jak rok temu podsumoanie ?[/qb]
Tak. Dzisiaj pierwsza tabelka bedzie.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
salwador zagrałe twoje typy w systemie 3/4 i ładnie weszło !
dzienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Seatlle wczoraj mnie utwierdziło tylko w przekonaniu że nie można grać normalnych zakładów na baseball po niższym kursie i wyjść na plus.Trzymam sie u/o i ewentualnie gry w systemie na dogi bo z pewniaczkami w baseballu to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
pittsburgh-philadelphia 6-2
yankess-white sox 3-1
no i dwa piekne underki weszly!!statystyki nie klamia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
no i na dzisiaj trzeba jekies sumki przemyslec i poszperac.oby bylo tak pieknie jak wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
addict
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 462
Quote
Oryginalnie wysłał cristov2:
[qb]no i na dzisiaj trzeba jekies sumki przemyslec i poszperac.oby bylo tak pieknie jak wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Cristov jak będziesz coś miał to napisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> chętnie wygram coś dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
stop Zapraszam do czesci 02

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1