Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Nie mam czasu przeglądać regulaminów a mam pytanie: Jakiego rodzaju modyfikacje ustawień są dozwolone dla samochodów z Q3 przed wyścigiem? mogą zmienić opony czy ustawienia jeżeli np okaże się że będzie lało od począstku wyścigu? mogą zmienić opony na deszczówki? czy muszą jechać z takimi samymi ustawieniami jak w Q3?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
mogą wtedy zmienić

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
dzięki piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Opony zawsze można zmienić, ustawień nigdy.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Ja dalej staram się ograć B365 wink

Na dzisiaj gram znów group betting
grupa 4 (Bourd, Barrich, Fissicho, Sutil)

Dla mnie najlepszym typem jest Bourdais po kursie 3.5
Na Rubensa jest kurs 2.0, a ponieważ można teoretycznie wyeliminować bolidy FI, można grać "parę" Barrich-Bourd po kursach 2.0-3.5
Ostatnio ani razu bolid FI nie wygrał grupy 4

Ponadto B365 pozwala łączyć ze sobą typy na grupy 1, 2 i 3 (nie można łączyć jedynie opisywanej już grupy 4). Pozwala to tworzyć całkiem fajne tripelki po kursach rzędu 15-20, nawet do 50. zawsze wysyłam po 3, 4 takie zakłady, jedno trafienie zapewnia bardzo przyzowite zyski. Do rozważenia wink

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Niedziela na torze Hockenheimring ma być raczej słoneczna, co dla Rubensa Barrichello nie jest dobra informacją, gdyż jak twierdzi zawodnik, by wyścig mógł być udany potrzebny jest deszcz. "Patrząc jednak realnie bolid nie jest po prostu wystarczająco szybki, w tym bardzo konkurencyjnym środku stawk". Brazylijczyk wyruszy dopiero z 18 miejsca , dlatego zdecydowałem się, postawić po dobrym kursie na Nico Rosberga, który na każdym treningu, był lepszy od Rubensa, plasując się w pierwszej 10 ( kolejno 6,7,10 miejsce). W kwalfikacjach uzyskał 13 czas, myślę jest to bezpieczna przewaga nad Barrichello, tym bardziej, że spodziewam się, iż Rosberg awansuje w czasie wyścigu ( do wyprzedzenia ma chociażby D.Coulthard'a czy Glock'a którzy są spokojnie w jego zasięgu)

Drugi mój typ to para Sebastian Vettel - Sebastien Bourdais. Vettel zna bardzo dobrze tor, co stawia go w nieco lepszej sytuacji od swojego kolegi z teamu. Znajomość toru, przełożyła się na wyniki jakie, osiągał na trenignach Vettel. Były one znacznie lepsze od tych, osiągniętych przez Bourdais'a ( wpływ na to miał także fakt że Bourdais nie uniknął kłopotów z bolidem a konkretnie z sensorem koła zamachowego oraz skrzynią biegów) . Niemiec ruszy z 9 pozycji, Francuz z 15.

Rosberg N.-Barrichello R.
typ: 1kurs: 1.60

Vettel S.-Bourdais S.
typ: 1kurs: 1.35

kurs ogólny:2.16

stawka: 5.5

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Można się dowiedzieć gdzie grasz na Rosberga z Barrichello po 1.6?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by tomo
Można się dowiedzieć gdzie grasz na Rosberga z Barrichello po 1.6?
milenium

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
Co sÄ…dzicie o czymÅ› takim?

(Head-to-Head Heidfeld/Kubica (kombinacyjny zakład))
Nick Heidfeld (GER/BMW-Sauber) kurs 2.95


wg mnie ten kurs to nieporozumienie, Robert sam nie ukrywa iż w tym wyścigu "pierwszeństwo" będzie miał Nicki, taka jest zresztą polityka całego teamu na ten wyścig

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pierwszeństwo to by miał gdyby sie normalnie zakwalifikował, a nie w sytuacji gdy jedzie z P12, a jego partner z P7.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,312
Originally Posted by tomo
Pierwszeństwo to by miał gdyby sie normalnie zakwalifikował, a nie w sytuacji gdy jedzie z P12, a jego partner z P7.

to tylko różnica dwóch linii w ustawieniu między nimi, łatwo to zniwelować

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Originally Posted by robak50
Originally Posted by tomo
Pierwszeństwo to by miał gdyby sie normalnie zakwalifikował, a nie w sytuacji gdy jedzie z P12, a jego partner z P7.

to tylko różnica dwóch linii w ustawieniu między nimi, łatwo to zniwelować

łatwo?
czy aby na pewno?
Między nim a Kubicą są 4 słabsze bolidy. Jeśli ich nie wyprzedzi szybko to czas miedzy BMW będzie się zwiększał. A na cud cieżko liczyc skoro się kręci 12 czas. smile
Jedyna szansa powodzenia to "wypadki losowe" wink


Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Heidfeld ma w tym sezonie słabe starty, a jazda za hamulcowym Coulthardem czy Vettelem (prawdopodobnie dwie cysterny) nie ułatwi, a tylko utrudni wyprzedzenie Roberta.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
Po analizie zarówno treningów jak i kwalifikacji postanowiłem zainwestować w takie oto zdarzenia:

Kubica place 1-3 Yes (6.00) bwin 1/10

Słabe PP Roberta to dla mnie tylko wypadek przy pracy.
Myślę, że dziś pokaże swoją klasę i zobaczymy go na podium. Dużo zależy od inżynierów i mechaników BMW, wczoraj słabo spisywały się Bolidy tego teamu, ale myślę że to taka zasłona przed dzisiejszymi zawodami.

Kovalainen-Kubica 2 (3.30) BWIN 2/10

Kovalainen dobrze spisuje się w czasówkach, ale błedy jakie popełnia na torach powodują utratę wysokich pozycji i że rzadko jest w czołówce

Webber-Coulthard 2 (2.70) BWIN 2/10

W parze dwóch "Redbullów" wyżej cenię umiejętności tego drugiego na starcie o 2 pozycje lepszy jest ten pierwszy (8,10).


Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
a ja mam coÅ› takiego:
Button - Barrichello - 1.60 - Jenson ma pecha, wypada dość blado (jak cały zespół Hondy), ale w Niemczech czuje się wyraźnie lepiej od popularnego Brazylijczyka
Kubica - Heidfeld - 1.35 - Robert jest po porstu lepszy od Niemca smile żadne niemieckie handicapy nie wchodzą w grę, to Polak ma 2 pkt straty do lidera i to on jest w tej chwili driver no. 1 w BMW
Trulli - Webber - 1.40 - Włoch w dobrej formie, regularnie zdobywa punkty, a dobre kwalifikacje na pewno ułatwią mu skuteczną jazdę, przed Australijczykiem
Vettel - Bourdais - 1.35 - młody Niemiec na swoim terenie, wyraźnie szybszy od Francuza w kwalach. nie widzę powodu, aby było inaczej w wyścigu

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Bourdias wygrał ładnie swoją grupę smile

Kilka słów o wyścigu,
SC niestety popsuł obstawianie wielu osobom, skorzystali bardzo przeciętni w tym wyścigu Heidfeld i Piquet.
Co do Kubicy genialny start (Alonso i Trulli) do SC było nieźle ale później wyszedł jednak (moim zdaniem) błąd taktyczny jakim było zaplanowanie ostatniej części wyścigu na twardych oponach, jadący na miękkich Kovalainen i Raikkonen nie mieli żadnych problemów z wyprzedzeniem BMW, w przypadku Ferrari to przy wyprzedzaniu na prostej było widać kosmiczną róźnicę w prędkości bolidów. W przypadku Kovalainena, zdecydowanie lepsza przyczepność miękkich opon Fina.
Generlanie widać od 2 wyścigów (mimo relatywnie dobrych wyników), że bolidy BMW zamiast gonić czołówkę spisują się coraz gorzej (lub notują najmniejszy progres w stosunku do Toyoty, Renault i ostatnio nawet RedBulli). Hungaroring to ostatni dzwonek dla BMW, albo znów doskoczą do Ferrari i McLarena, albo będą walczyć i to ciężko o miejsca 5-8.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Hungary GP - Drivers Qualification H2H
Vettel, S vs Bourdais, S

Best Finishing Position
Bourdais, S 3.10
stawka: 2

Vettel miał problemy z hydrauliką i nie wiele jeździł, co będzie stanowić dla niego pewien dyskomfort. Niemiec zmuszony będzie posiłkować się danymi od kolegi z teamu, co też do konća nie jest wygodne i nie ułatwia sprawy. Bourdais nie miał żadnych kłopotów z bolidem, w dwóch sesjach treningowych osiągnął kolejno 13 i 15 lokatę.

Co Wy na to?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Originally Posted by Hakan
Hungary GP - Drivers Qualification H2H
Vettel, S vs Bourdais, S

Best Finishing Position
Bourdais, S 3.10
stawka: 2

Vettel miał problemy z hydrauliką i nie wiele jeździł, co będzie stanowić dla niego pewien dyskomfort. Niemiec zmuszony będzie posiłkować się danymi od kolegi z teamu, co też do konća nie jest wygodne i nie ułatwia sprawy. Bourdais nie miał żadnych kłopotów z bolidem, w dwóch sesjach treningowych osiągnął kolejno 13 i 15 lokatę.

Co Wy na to?
jak dla mnie jesli chodzi o kwalifikacje to sie zgodze a jesli chodzi o wyscig oboje AUT zazem z Fisichella

na kwalifikacje
Head-to-Head Button/Barrichello -2-2.20
Head-To-Head Fisichella/Sutil -2-2.02
Head-To-Head Vettel/Bourdais -2-2.95
Head-to-Head Trulli/Webber -2-2.20
Head-to-Head Trulli/Rosberg -2-3,20

Jesli chodzi o trullego to sadze ze niewejdze do 3 sesji jak dla mnie jezdzi za slabo w odroznieniu do rosberga i webbera co to vettela to tak jak przedmówca nie poustawial bolidu i bedze mial spory problem awansowac do 2 sesji barrichello i sutli to moje ciche pewniaki cos mnie przeczucie tkneło barichello juz w sobotnim treningu pokarze ze jest lepszy od buttona tak ja to widze na kwalifikacji Ps. win Hamilton

Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
Również na kwalifikacje GP Wegier

F. Massa @5.46 PIN win

Za nami ostatni trening więc kilka słów ode mnie.
Liczę na kierowce Ferrari, który osiąga dobre czasy na Hungaroring. Faworytem napewno Hamilton ale poszukam niespodzianki.

Dodatkowo na zwrot powyższego zakładu zagrałem
K. Raikkonen win Q @12.00 bwin, gdyż uważam że Kimi ostatniego słowa jeszcze nie powiedział

No i para na Q:
Alonso F. (ESP/Renault) - Piquet N. Jr. (BRA/Renault) @5.50 GB

Licze na Brazylijczyka, ostatni wyścig na torze w Hockenheim to nie przypadek tu również wysoko w sesjach treningowych, a kurs satysfakcjonujący do ryzyka.

Powodzenia





Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Z bolidu Robreta poszły iskry, nie znam szczegółów , ale w takim wypadku po dobrym kursie postawię na Nicka.

Kubica R.-Heidfeld N.
typ: 2kurs: 2.20
3/10


Sprawdziło się to co pisał Mopsiq o Trullim, Glock pokazał się z dobrej strony w 3 sesji, po takim kursie trzeba zaatakować

Trulli J.-Glock T.
typ: 2kurs: 2.10

3/10





Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1