Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
SyKo #2466141 06/07/2008 00:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Przeczytałem poprzedni temat ale nie znalazłem odpowiedzi na te pytania... Konto w Neteller mam już założone od dawna, jednak zawsze korzystałem z Moneybookers. Status konta do Extended, nie pamiętam żebym robił weryfikacje konta a nigdzie teraz nie mam takiej opcji. Z kontem bankowym jest podobnie, kiedy daje na rachunek nigdzie nie mam opcji rejestracji konta bankowego więc możliwe że to już kiedyś zrobiłem, jednak nigdzie nie mam danych jakie konto bankowe mam zweryfikowane i teraz nie wiem czy było to konto w pko czy w wbk. Gdzie to można sprawdzić?? I czy da sie zmienić konto bankowe? Bo teraz mam też konto w mbanku a podobno oni mają w BRE Banku więc wpłaty byłyby szybsze?? I dlaczego kiedy chce sie wpłacić pieniądze przelewem to najpierw trzeba zgłosić to do nich a potem dopiero wpłacać?? Z góry dzięki za odpowiedzi

Bonus: Unibet
SyKo #2466448 06/07/2008 05:34
Dołączył: Apr 2008
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 10
Witam

Może mi ktoś napisać, co to za opłata "Administration fee/Refund fee" w tabeli opłat karty prepaid?

Kiedy oni pobierają ta opłatę?

Pozdrawiam
Rafał

marki #2476550 11/07/2008 19:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Czy neteller ma jakąś poważniejszą awarię czy coś? Od początku tygodnia próbuję zrobić wpłatę do Unibetu i najpierw nie było możliwości wyboru Netellera, teraz Neteller jest ale wpłaty kończą się errorem i prosbą o kontakt z konsultantem. Próbuję wpłacić do Sportingbetu i znów nie mam opcji wpłaty Netellerem. Czy tylko ja tak mam czy to jakaś większa akcja?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
a mozesz sie zalogowac do Netellera ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
wlasnie wplacilem do BF bez problemow

Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Czy Neteller pobiera jakakolwiek oplate za wplate/wyplate pieniedzy do/z bukmachera ta metoda?
Czy tez jest to cos w stylu MB?

Luksi #2481404 14/07/2008 20:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Styl moneybookers tylko że bezpieczniejszy.

dimes #2481428 14/07/2008 21:06
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 294
Dimes,
czyli rozumiem, ze nie ma zadnych ukrytych oplat za wplate/wyplate do bukmachera ta metoda, ktore pojawiaja sie na koncie po jakims tam czasie czy tez od razu? Czyli to co wplacam/wyplacam pojawia mi sie na koncie czy to w serwisie Neteller czy u buka?
Pozdrawiam

Luksi #2481485 14/07/2008 21:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Tak, od moneybookers różni się tylko tym że podczas wymian miedzy użytkownikami pobierają wyższą opłate. DO bukmacherów wpłacać i wypłacasz bez ukrytych opłat.

dimes #2483282 15/07/2008 22:51
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Mam konto w Neteller w walucie $ założone kiedyś. Teraz chciałem zamowić kartę Netellera i mam wybrać walutę karty, pomysłałem o Euro, gdyż dolar spada w mocniejszym tempie niż Euro, jednak mam wątpliwości czy moge tak zrobić mając Neteller w USD a karte w EURO i druga sprawa czy będę miał jakieś podwójne przewalutowanie w ten sposób, gdyż wg schematu wychodzi to tak: Bukmacher PLN >> Neteller USD > karta EURO. Który wybór więc byłby lepszy? abym najkorzystniej wybrał walute karty? dzieki

dondo #2484108 16/07/2008 04:04
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Nikt nie używa Netellera?

dondo #2484122 16/07/2008 04:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Należy wziąć w USD chyba że chcesz miec przewalutowanie wysyłając z konta Neteller na karte. Jeśli chcesz tak bardzo EURO to zamknij stare konto Netellera i otwórz nowe, ale nie polecam.

dondo #2484123 16/07/2008 04:12
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
@dondo, zadałeś trudne pytanie. Myślę że najlepszą odpowiedź uzyskasz od Neteller support. Spróbuj smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Mysle ze nie ma kart na rozne waluty. Jezeli chcesz wypłacac na
karte w euro (oczywiscie w bankomatach z euro) i nie chcesz
przewalutowan to musisz miec konto w euro. Zamiana konta polega
na założeniu nowego konta w euro i zgłoszeniu telefonicznym w supporcie. Prosisz o zamkniecie starego konta $ i transfer srodkow na nowe konto euro. Trwa to okolo 1 godz.

asolt2 #2484319 16/07/2008 05:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Originally Posted by asolt2
Prosisz o zamkniecie starego konta $ i transfer srodkow na nowe konto euro. Trwa to okolo 1 godz.
zmienialem ostatnio walute w netku z $$ na E i nie trwalo to 1 godzine, bynajmniej nie do pelnej aktywacji konta.
mimo iz mialem konto extended z wydana juz karta, musialem weryfikowac konto od samego poczatku, czyli telefon + wyslanie dokumentow na identity@, ktorych zaakceptowanie zajelo im ponad 2 tygodnie...

gruda #2484323 16/07/2008 05:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
In order to change the currency of your account, you will need to create a new NETELLER account with the base currency that you'd prefer to use. In order to sign up a new account, you will need to use an alternate email address. Once you have created the new account, please contact NETELLER Customer Service by phone, and we'll be able to move any information or balance from your old account to your new account.

gruda #2484851 16/07/2008 21:15
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Dzięki za pomoc, wybrałem USD. Jeszcze jedna kwestia. Złożyłem wniosek o wydanie karty, jednak widziałem że mam też opcję weryfikacji konta bankowego - że mi mają wysłać jakieś drobne na konto i potem mam wpisać końcówke ile doszło czy coś w tym stylu. Nie chce wypłacać od nich na konto, więc złożyłem wniosek o wydanie karty, czy można tak zrobić czy może żeby otrzymać kartę mam obowiązek zweryfikować również konto bankowe? I ile mniej wiecej czeka sie na tą karte. Dzieki.

dondo #2494603 21/07/2008 20:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
Jeśli ktoś zna odpowiedź na któreś z poniższych pytań to będę dźwięczny:

1. Czy w Warszawie (oprócz lotniska) są jeszcze bankomaty wypłacające w ojro?
2. Czy można zwiekszyć dobowy limit wypłat powyżej 700 ojro?
3. Jak zamówić nową karte, gdy stara traci ważność

THX

dondo #2496069 22/07/2008 06:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Originally Posted by dondo
żeby otrzymać kartę mam obowiązek zweryfikować również konto bankowe? I ile mniej wiecej czeka sie na tą karte. Dzieki.
ja nie weryfikowalem konta bankowego, tylko rozmowa telefoniczna + dokumenty. na karte czekalem ok. 10 dni.

Originally Posted by noel
1. Czy w Warszawie (oprócz lotniska) są jeszcze bankomaty wypłacające w ojro?
z tego co mowil znajomy, to na lotnisku przestal obslugiwac euro i w tej chwili nie ma zadnego.

gruda #2497168 23/07/2008 00:18
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Moze mi ktoś wyjasnić co ja mam tu zrobć, bo sie do mojego konta dostać nie moge (kiedyś mogłem i wysyłałem im juz daaawno temu dokumenty w celu weryfikacji wszytsko bylo ok, ale dawno sie nie logowalem i teraz mam taki problem...), angielski mam słaby...




"Security Validation Required

NETELLER has placed a temporary hold on your account to protect your personal information and requires a phone contact with you to verify your identity.

Please call NETELLER at 00.800.7767.**** and press **** or email [email protected]."

We apologize for any inconvenience.

pozakrywałem jakieś numerki bo nawetn ie wiem czy mają jakieś znaczenie czy nie... pomocy.

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, betowiec, Akhu, burbon, rymoholik, Sensei, $-man, 11kera11, aker), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1