Oryginalnie wysłał [email]Maniek@:<br[/email] />[qb]sory ale jak to sie stalo ze zniknely wszytkie typy z dnia wczorajszego to jest niedopuszcalne ja trafilem boston (--1,5 )za 2,290 uwazam ze typy nie powiny zniknac i byc uznane[/qb]
oczywiscie ja tez uwazam, ze to niedopuszczalne ale teraz nie bedziemy odtwarzac na slowo typow.
Mam nadzieje, ze to co podajecie gracie w rzeczywistosci i Ci co trafili wczoraj sa zadowoleni z wygranej kasy.
Jezeli zostana przywocone typy z wczoraj (w co watpie) to ranking zostanie uzupelniony o te typy.
Dzisiejszy dzien tez nie bedzie uwzgledniony z tego powodu, ze nie wiadomo czy forum bedzie stabilnie pracowac czy moze znowu wysiadzie.