Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Cleveland Indians - Chicago White Sox OVER 9 (1.78) Pinnacle

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 428
dzisiaj niezbyt ciekawe mecze do obstawiania ale ja zagram dzis na:

cleveland-chicago.w.s (-1,5) 1 2,630 pinnacle

pozdro

Dołączył: May 2004
Posty: 15
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 15
Niewielki wybor wiec:

PHL Phillies v COL Rockies 1/1.64/GB

Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Cleveland Indians - Chicago White Sox 1 -1.5 2.38

expekt

Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
czy moze ktos mnie oswiecic co oznacza wspolczynnik ERA oraz RBI ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 99
Cleveland Indians - Chicago White Sox (1) 1,67 exp

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
Ale dzis daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> sam jestem pod wrazeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Colorado Rockies - Philadelphia Phillies under 13.5 tak tak under 13.5 tez jestem zdziwiony za 1,7 na expekcie, czuje ze jakis walek ale daje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Quote
Oryginalnie wysłał mlb_mlb_mlb:
[qb]Cleveland Indians - Chicago White Sox (1) 1,67 exp[/qb]
dlaczego Wy wszyscy gracie na Cleveland???
moim typem na dzisiaj było under 13 w Colorado, ale najczęściej jest tak że gdy "wszyscy" grają jakiś ten sam typ to z reguły ten typ nie wchodzi więc sam już nie wiem...
zaraz sie zdecyduje ...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 214
wie ktos co to sa wspolczynniki ERA i RBI ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
ja dałem dzisiaj na Chicago WS
zobaczymy jak bedzie!! heh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
no i jednak sie zdecyduje:

Chicago White Sox- Cleveland Indians (1) 2,28 (pinnacle)
chociaż ten ich miotacz pozostawia sobie wiele do życzenia... i może będe tego żałował, ale tu nie gramy o pieniądze więc przyjemnie jest przyjść sobie od realnych bukmacherów i postawić coś bardziej ryzykownego tylko i wyłącznie dla zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
jak nie wejdzie to oby Cleveland wygrali conajmniej dwoma punktami i wtedy chłopak z mojego miasta (Maniek) przynajmniej wygra!!!

pozdrawiam
aha. Feher. od jutra chciałbym się nazywać "Tom" a nie "red sox"- czy byłbyś w stanie przyjąć tą zmiane?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Cleveland Indians - Chicago White Sox 2 [ 2.26 / Expekt ]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis

CHICAGO WS(-1.5) <<<<< kontra clev. 2.87>pinnacle

red sox >>> wcale nie zgapilem od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
Quote
Oryginalnie wysłał red sox:
[qb]
aha. Feher. od jutra chciałbym się nazywać "Tom" a nie "red sox"- czy byłbyś w stanie przyjąć tą zmiane?[/qb]
a co juz nie kochasz bostonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał red sox:
[qb]
moim typem na dzisiaj było under 13 w Colorado, ale najczęściej jest tak że gdy "wszyscy" grają jakiś ten sam typ to z reguły ten typ nie wchodzi więc sam już nie wiem...
[/qb]
Święta prawda!! Dlatego zagrałem go pierwszy i reszta mnie nie martwi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Sam staram się wybierać takie typy, których nikt jeszcze nie podał. Z reguły... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za jedność poglądów!!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
Quote
Oryginalnie wysłał dorotak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał red sox:
[qb]
aha. Feher. od jutra chciałbym się nazywać "Tom" a nie "red sox"- czy byłbyś w stanie przyjąć tą zmiane?[/qb]
a co juz nie kochasz bostonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Boston będe kochał zawsze... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale Tom to imie mojej kobiety która dzisiaj wróciła z USA i to właśnie dla niej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał czesiek:
[qb]wie ktos co to sa wspolczynniki ERA i RBI ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
ERA - Earned Run Average

czyli jest to srednia liczba traconych pkt przez miotacza(pitcher) podczas jego narzucania liczona wg wzoru - (Earned Runs/Innings Pitched) x 9

ale zeby nie bylo za prosto wylaczone z ERA sa pkt zdobyte przez druzyne przeciwna jako wynik bledu.

Dla przykladu bo moze "mace":
Jezeli w wyniku rzutu miotacza palkarz zdobedzie HR(Home Run) przy wypelnionych wszystkich bazach druzyna przeciwna zdobywa 4 pkt ale na konto miotacza powedruje tylko 1 pkt.

RBI - Runs Batted In

pkt RBI sa dopisywane na konto palkarza gdzie w wyniku jego odbicia zostaja zdobyte pkt(run) przez innego zawodnika.

przyklad jak wyzej - palkarz zdobedzie 4pkt RBI

Jak cos poplatalem to mnie poprawcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Oryginalnie wysłał red sox:
aha. Feher. od jutra chciałbym się nazywać "Tom" a nie "red sox"- czy byłbyś w stanie przyjąć tą zmiane?
tak bylbym w stanie, ale...

dla mnie nie ma problemu ale czy na forum bedziesz wystepowal jako Tom czy red sox??

Jezeli jako Tom - nie ma problemu. Zostanie dokonana zmiana i przepisane zostana zyski red sox na konto Tom'a.

Jezeli ciagle jako red sox to pozwolisz, ze zostanie red sox.

Pozdrawiam
Feher

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, moj typ na dzis to:
Clev(-1,5)- C.W.Sox 1 2,62 pinnacle

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
MIN Twins v TOR Blue Jays +1.5/-1.5 1 @1.50 gb

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1