Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Jak ktoś wspomniał w temacie poprednim że ceni sobie ludzi przedsiębiorczych ale jak tak ma wyglądać "przedsiębiorczość" to ja dziękuje. Ciekaw jestem jak wygląda sprawa rozliczania się z klientami, Twój znajmoek Zalewski już pokazał jak wygląda doractwo typerskie gra o 24tys i tak takie same brednie to samo tylko gorzej wali ludzi w balona ale ten chociaż pokazuje bilans i wygladąda to bardziej realnie.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Andrzeju Albercie....

Chodzi w gruncie rzeczy o to , że użytkownikami forum nie są tylko ludzie w przedziale wiekowym 13- 16 lat. Pisząc bzdury i wciskając kit starszym użytkownikom ( a jest ich tutaj dużo) narażasz się na właśnie na reakcje typu zamknięcia tematu itp. Obiektywnie rzecz biorąc nie było, nie ma i nie bedzie złotego środka na wygrywanie.....i sam dobrze o tym wiesz !

Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
Originally Posted by HAGIi
cos enter za szybko poszedl

konczac w skrocie mi to rybka jak zarabiasz, Twoj biznes Twoja sprawa, ale az takim super profesjonalistom nie jestes jak Ci sie zdaje

badz co badz powodzenia w tasiemcach


bardzo ważny temat: umieszczanie na stronie tasiemców nie ma nic wspólnego z GRANIEM TASIEMCAMI smile

Umieszczamy je by pokazać, że niekiedy wchodzą wszystkie typy a nie po to by ludzie myśleli, że to jest preferowana przez nas strategia smile
Nawiasem mówiąc w tym roku akurat nawet granie tasiemcami przynioslo by zysk (w czerwcu 2 razy trafione: 1 week i ostatni week) ale to już temat nie na tą dyskusję...
pozdr.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Masełko z Filipowa...

[Linked Image]


... z chlebusiem, mniam, mniam.

[Linked Image]

piwo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by camillo
Originally Posted by Master.com back
To narwiańskie, kwaszone... smaczne są...

Daj jednego! smile
Gratuluje szczerze poczucia humoru!
Jak dla mnie, A.A. ma troche racji...

3,5 + VAT grin

Taniej nie mogę i tak po kosztach.

piwo

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Draint
Dobra Andzej Albert jestem ciekaw co powiesz o tych bredniach o LOTTO tutaj też wygrane po 8 razy w tygodniu 100% pewnośc i tak dalej no prosze bardzo.

Originally Posted by Draint
Ciekaw jestem co p.Albert ma do powiedzenia w
sprawie systemów LOTTO szeroko reklamowanych na TELEGAZECIE TVP1 i W Internecie. Tutaj też oczywiście powie że ma sposób na wygrane i jego klienci wygrywają regularnie i odbieraja wygrane 8 razy w tygodniu w kolekturach LOTTO blablabla itp itd. Dotarłem do audycji Janusza Weissa w Radiu Zet na temat p.Alberta i jego działalności, może nie koniecznie o nim ale na pewno w jakimś stopniu jest tam napomniane o nim. Reszty nie mam sił komentować, może wogóle trzeba zamknąć ten temat i potraktować go z uśmiechem na twarzy jak PioKing ;\)

Dokładnie smile Po co się napinać, szkoda życia smile endri albert niech se zarabia, tutaj nikt nie chce sluchac jego farmazonów smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Panie Andrzeju,oszczedz sobie wstydu i swojej firmie
Jest pan przeciez posmiewiskiem na forach bukmacherskich,
juz sam awatar o panu dobrze swiadczy laugh
Zycze panu coraz mniej zdesperowanych mlodych klientow.
To nie jest latwe zajecie i po mordzie mozna dostac od desperatow grin

Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
Originally Posted by TOM182
Andrzeju Albercie....

Chodzi w gruncie rzeczy o to , że użytkownikami forum nie są tylko ludzie w przedziale wiekowym 13- 16 lat. Pisząc bzdury i wciskając kit starszym użytkownikom ( a jest ich tutaj dużo) narażasz się na właśnie na reakcje typu zamknięcia tematu itp. Obiektywnie rzecz biorąc nie było, nie ma i nie bedzie złotego środka na wygrywanie.....i sam dobrze o tym wiesz !


"Złoty środek na wygrywanie" - ja bym tak tego nie nazwał ale zauważ, że ludzie dzielą się na tych którzy właściwie cały czas przegrywają i na tych którzy bardzo często wygrywają, na tych którym się udaje prawie wszystko i na tychy którym nie udaje się prawie nic...
Ja znam i jednych i drugich - zresztą chyba każdy z nas zna i jednych i drugich...
Wracając jednak do tematu - jest cała masa ludzi żyjących z gry. To fakt że są w mniejszości, tak samo jak fajtem jest to, że prawdziwy interes na bukmacherce robią oczywiście bukmacherzy no i oczywiście strony z bukmacherami współpracujące (bannery + programy partnerskie itd itd).
Na naszej stronie NIGDY nie będzie reklam buków bo by nas to po prostu zdyskredytowało...
Jesli ktoś ma dobre typy to nie musi żyć z reklam bukmacherów... choć to też osobny temat...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ale fajny temat, aż usiądę i poczytam grin


[Linked Image]


piwo

Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
Originally Posted by pacyfista
Panie Andrzeju,oszczedz sobie wstydu i swojej firmie
Jest pan przeciez posmiewiskiem na forach bukmacherskich,
juz sam awatar o panu dobrze swiadczy laugh
Zycze panu coraz mniej zdesperowanych mlodych klientow.
To nie jest latwe zajecie i po mordzie mozna dostac od desperatow grin

srednia wieku naszych klientów znacznie przekracza 30 lat. Młodzi ludzie prawie wogóle nie korzystają w Polsce z typów. Naszymi klientami są ludzie którzy najczęściej na forach nie piszą nic lub kiedyś pisali ale już przestali pisać...
Natomiast nadal je czytają. Wyciągają samodzielne wnioski. Rozumieją z tych forów i z wypowiedzi bardzo wiele.

Na marginesie chciałem zauwazyć, że wszyscy użytkownicy forow dzielą się na "piszących" i "czytajacych". Tych pierwszych jest zaledwie KILKA PROCENT... reszta tylko czyta, czyta i w wiekszości wszystko rozumie...
pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jak nikt nie pisze, to idę spać. grin

[Linked Image]


Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
w Toronto deszcz więc można podyskutować laugh

Szczególnie wczoraj świetny typ z WNBA daj mi e-mail to Twojego
analityka od US Sports laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by matiks2
Originally Posted by pacyfista
Panie Andrzeju,oszczedz sobie wstydu i swojej firmie
Jest pan przeciez posmiewiskiem na forach bukmacherskich,
juz sam awatar o panu dobrze swiadczy laugh
Zycze panu coraz mniej zdesperowanych mlodych klientow.
To nie jest latwe zajecie i po mordzie mozna dostac od desperatow grin

srednia wieku naszych klientów znacznie przekracza 30 lat. Młodzi ludzie prawie wogóle nie korzystają w Polsce z typów. Naszymi klientami są ludzie którzy najczęściej na forach nie piszą nic lub kiedyś pisali ale już przestali pisać...
Natomiast nadal je czytają. Wyciągają samodzielne wnioski. Rozumieją z tych forów i z wypowiedzi bardzo wiele.

Na marginesie chciałem zauwazyć, że wszyscy użytkownicy forow dzielą się na "piszących" i "czytajacych". Tych pierwszych jest zaledwie KILKA PROCENT... reszta tylko czyta, czyta i w wiekszości wszystko rozumie...
pozdrawiam!


A za czym tak "stojo"?


[Linked Image]


A za typami. grin

Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
Originally Posted by Draint
Jak ktoś wspomniał w temacie poprednim że ceni sobie ludzi przedsiębiorczych ale jak tak ma wyglądać "przedsiębiorczość" to ja dziękuje. Ciekaw jestem jak wygląda sprawa rozliczania się z klientami, Twój znajmoek Zalewski już pokazał jak wygląda doractwo typerskie gra o 24tys i tak takie same brednie to samo tylko gorzej wali ludzi w balona ale ten chociaż pokazuje bilans i wygladąda to bardziej realnie.

Niestety nie znam Zalewskiego. Nie jest więc moim "znajomkiem" smile
A propos "rozliczania z klientami" - klisnci mają do nas cały czas łatwy dostęp - choćby telefoniczny. Jeśli chodzi o maile to na wiele z nich odpowiadam osobiście.
Jeśli ktoś jest niezadowolony po np.jednym tygodniu gry to oddajemy mu pieniądze (jesli oczywiście były przedpłacone). rzecz jasna wydawanie opinii po jednym tygodniu gry mało ma wspólnego z profesjonalizmem ale po prostu szanujemy to co mówią nasi klienci i nie ma wśród nich ANI JEDNEJ OSOBY ktora by powiedziała "oddajcie pieniądze" i by ich nie dostała spowrotem...
pozdrawiam!

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Ostatnie 3 dni Typy Alberta i jego analityków

HIT DNIA - 22 lipca:

MECZ: godz.23:50 Detroit - Los Angeles (koszykówka WNBA)
TYP: 1 (wygrana Detroit) - wynik 81:84 - NIE TRAFIONY

aktualne kursy:
FORTUNA: 1,43 (poz.6323 - typ 1)
STS: 1,40 (poz.360 - typ 1)

HIT DNIA - 21 lipca:

MECZ: Ljungskile - AIK Sztokholm (1 Liga Szwedzka) - wynik 2:1 - NIE TRAFIONY
TYP: 2 (wygrana AIK)

aktualne kursy:
STS: 1,70 (poz.35 - typ 2)
TOTO-MIX: 1,70 (poz.2176 - typ 2)
FORTUNA: 1,64 (poz.820 - typ 2)

HIT DNIA - 20 lipca:

MECZ: godz.17:30 Haka Valkeakoski - KooTeePee Kotka (Finlandia 1 Liga)
TYP: 1 (wygrana Valkeakoski) - wynik 1:1 - NIE TRAFIONY

aktualne kursy:
STS: 1,25 (poz.1914 - typ 1)
FORTUNA: 1,25 (poz.265 - typ 1)

Wysokie kursy, dobra skutecznośc laugh I nie wmawaij teraz że to z naziemnych że nei pokazujesz kuponów z Neta itp Bo mnei to nie interesuje jako potencjalnego klienta tylko te typy które tam podajesz.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
newbie
newbie
Dołączył: Feb 2008
Posty: 27
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by matiks2
Originally Posted by pacyfista
Panie Andrzeju,oszczedz sobie wstydu i swojej firmie
Jest pan przeciez posmiewiskiem na forach bukmacherskich,
juz sam awatar o panu dobrze swiadczy laugh
Zycze panu coraz mniej zdesperowanych mlodych klientow.
To nie jest latwe zajecie i po mordzie mozna dostac od desperatow grin

srednia wieku naszych klientów znacznie przekracza 30 lat. Młodzi ludzie prawie wogóle nie korzystają w Polsce z typów. Naszymi klientami są ludzie którzy najczęściej na forach nie piszą nic lub kiedyś pisali ale już przestali pisać...
Natomiast nadal je czytają. Wyciągają samodzielne wnioski. Rozumieją z tych forów i z wypowiedzi bardzo wiele.

Na marginesie chciałem zauwazyć, że wszyscy użytkownicy forow dzielą się na "piszących" i "czytajacych". Tych pierwszych jest zaledwie KILKA PROCENT... reszta tylko czyta, czyta i w wiekszości wszystko rozumie...
pozdrawiam!


A za czym tak "stojo"?


[Linked Image]


A za typami. grin

Choć post nie sprawia wrażenia poważnego to mimo wszystko odpowiem.
Zaledwie 5% klientów to kobiety. Do tego często są to panie zamawiające w imieniu swoich mężów. tak więc "obrazek" jest niezwykle daleki od prawdy...
pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 217
Co Wy z tym avatarem? Konto matiksa i jego avatar chyba?
No chyba ze sie myle... grin

A swoja droga, Andrzeju (chyba moge sie tak zwrocic?):

Ludzie wysmieja, zanim sie przekonaja - to normalne.
"Slynny" mucha tez zyskal zwolennikow dopiero wtedy, gdy przekonal, wylozyl karty na stol. Teraz wielu by za nim w "ogien poszlo".

Przekonaj i Ty!
Jak widzialem, macie rozne kategorie typow.
Prosze bardzo, pokaz n.p. typy z KAZDEJ kategorii, jakie dostali Twoi klienci n.p. w ostatnim tygodniu - powtarzam: Wszystkie.
Kazdy zobaczy, co oferujesz klientom, jaki bylby z tego zysk i wyciagnie swoje wnioski. Wiem, ze nie mozesz podawac tych internetowych, "ubierz" to w forme PRZYPUSZCZALNA i to wystarczy.
Co Ty i inni Uzytkownicy na to?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Draint
Ostatnie 3 dni Typy Alberta i jego analityków

HIT DNIA - 22 lipca:

MECZ: godz.23:50 Detroit - Los Angeles (koszykówka WNBA)
TYP: 1 (wygrana Detroit) - wynik 81:84 - NIE TRAFIONY

aktualne kursy:
FORTUNA: 1,43 (poz.6323 - typ 1)
STS: 1,40 (poz.360 - typ 1)

HIT DNIA - 21 lipca:

MECZ: Ljungskile - AIK Sztokholm (1 Liga Szwedzka) - wynik 2:1 - NIE TRAFIONY
TYP: 2 (wygrana AIK)

aktualne kursy:
STS: 1,70 (poz.35 - typ 2)
TOTO-MIX: 1,70 (poz.2176 - typ 2)
FORTUNA: 1,64 (poz.820 - typ 2)

HIT DNIA - 20 lipca:

MECZ: godz.17:30 Haka Valkeakoski - KooTeePee Kotka (Finlandia 1 Liga)
TYP: 1 (wygrana Valkeakoski) - wynik 1:1 - NIE TRAFIONY

aktualne kursy:
STS: 1,25 (poz.1914 - typ 1)
FORTUNA: 1,25 (poz.265 - typ 1)

Wysokie kursy, dobra skutecznośc laugh I nie wmawaij teraz że to z naziemnych że nei pokazujesz kuponów z Neta itp Bo mnei to nie interesuje jako potencjalnego klienta tylko te typy które tam podajesz.

"O masz ci los", jakie wyniki...


[Linked Image]


grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Ja bym temat zostawił to nie jest reklama płatnych typów tylko ich kompromitacja. Nie rozumiem jak można za coś płacic co mozna miec za darmo.
Dobrze ktoś napisał jakbym zaczynał gre to by to nawet fajnie wygladało.
Tak przeglądam te typy bezpłatne i widze perełki Legia - Gomel 1 1.34 po odjęciu podatku jeszcze mniej. Ale są kursy wyższe skutecznosc około 55% co rewelacją nie jest a przy tak małych kursach które 6 czy 7 razy na około 80 typów przekroczyły 2.00. Z tych 6 czy 7 trafione 2. Reszta kursów średnio około 1.50? No nigdy nie lubiłem matematyki ale z tych bezpłatnych jakoś nie idzie wyjsc na plus. Rozumiem, że po wpłaceniu 199 złotych czy ile tam to wynosi stosowana jest lepsza metoda analityczna albo typy podaje bardziej doświadczony pracownik firmy. Może wtedy to już sam szef wybiera. No chyba, że liczymy na wielkie ako czy jakoś tak ale wtedy ciężko kontrolowac swój budżet i trzeba miec kupe kasy żeby wkalkulowac sporo porażek po rząd. Chociaż nie kilkanascie postów wyżej guru mówi że to nie jest preferowany sposób gry. Na prawdę nie rozumiem jak można płacic za coś co mozna dostac właściwie od każdego buka który wyróżnia zdarzenia najpopularniejsze. I wtedy też się dowiemy że pewniakiem z ostatnich dni była Legia. Andrzejku trochę skromności jesteś przeciętnym graczem i nic po za tym.

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Camillo mi wystarczą typy które przytoczyłem powyżej obserwuje tą rubrykę hit dnia to to może dać jakiś "obiektywny" obraz tego co oferuje Albert a żadne gadnie typu że na Euro mieli Yield 44% w naziemnych itpp mnie nei przekona (zresztą na mecz.pl każdy ma yield powyżej 60% więc z czym do ludzi p.Albert) grin

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1