|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,789 |
Mam pytanko. Jaki buk ma najlepsza oferte jesli o hc azjatycki w szczegolnosci DNB ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Wypłaciłem tydzień temu pieniądze o dopiero teraz dowiedziałem sie o wysłaniu skana ,czy jak wyśle teraz skana to otrzymam swoją wypłate? wie może ktoś jaki jest adres email do bwin?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Uploudujesz skan przez stronę bwina. Nie wysyłasz na żaden mail...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156 |
Chciałem zlecić wypłatę z Interwetten. Jak rozumiem adres banku - podaje adres centrali w Warszawie, ale co to jest Numer banku? Na jednej ze stron znalazłem podpowiedź, że to pierwsze 11 cyfr, gdzie indziej, że dwie pierwsze to numer kontrolny a numer banku to 8 kolejnych...poproszę o podpowiedź:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579 |
potrzebny mi ostatnie minuty ostatnia minuta meczu Celtic Midlesborough nie mam pojecia skad go zassac mecz odbyl sie 22.07.2008 o godznce 23
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
potrzebuje założyć sobie konto ( mam juz jedno w lukasie ) główna cecha konta to brak opłat za prowadzenie konta oraz możliwość dokonwania wpłat poprzez "przelewy24" i wybralem co nastepuje: BZ WBK - konto 24.pl [ bankier.pl] ING - konto z lwem [ bankier.pl] MultiBank - multikonto ja comfort [ bankier.pl] najbardziej skłaniam się do multibanku, aczkolwiek wszelkie sugestje będą mile widziane  p.s. multibank z góry odpada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
najbardziej skłaniam się do multibanku , aczkolwiek wszelkie sugestje będą mile widziane  p.s. multibank z góry odpada na dole chyba chciales napisac mBank 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
true  pomyłka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
A ja mam w MultiBanku i jestem bardzo zadowolony tam gdzie gram przelewam sobie hajs jak chce i kiedy chce i nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Także ja polecam MB:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252 |
Witam,
Mam pytanie,orientuje sie ktos czy jakis buk akceptuje depozyt przez karte kredytowa American Express?
Dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o cashier's check via FedEx. Zleciłem wypłatę na moneybookers z buka o nazwie sportbet i ze względów na pewne ich problemy z mb zaproponowali mi własnie ten cashier's check via FedEx bez żadnych dodatkowych kosztów, dzieki z góry za odpowiedź pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 21 |
Witam. Mam duży problem ze stroną BETSSON, wpłaciłem kasę dostałem bonus ale nie mogę wejść w kursy na tej stronie. Wchodzę np w piłkę nożną, jak chcę wybrać dowolną ligę automatycznie mnie blokuje. Nie mogę dojść do kursów nie mogę zacząć grać. Bardzo proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
Odświeżam pytanie - który bukmacher ma opcję obstawiania zakładów blokowych? Doxxbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353 |
Witam wszystkich! Który z buków ma obecnie najlepszą ofertę jeśli chodzi o "poleć przyjaciela", zarówno dla osoby zapraszanej jak i zapraszającego. Z góry dziękuję za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776 |
Gdzie daja Freebeta albo jakieś $ od depozytu ??? (w bardziej znanych bukach mam juz konto)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wejdź na pierwszą stronę jakiegokolwiek buka to zobaczysz jaka jest oferta dla nowych graczy. Expekt, Centrebet, i wiele innych buków zawsze coś dają na dobry start. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oni mają wręcz najgorszy program do polecania znajomych. Kiedyś mieliśmy tu wiele nieprzyjemnych opisów sytuacji, w których okradali graczy za to że polecani gracze zamiast przegrać to wygrywali i chcieli wypłacić pieniądze wraz z bonusem. Unikać tego szajsu z daleka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 185 |
hehe a jeszcze nie dawno ich polecałeś  co nie tak z tym programem w GB bo mnie zainteresował juz jakiś czas temu? dosc sporo daja w porównianu np. 40pln w bwin no i jesli nie GB to kto?:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka