Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
I kolejka NIE ODWOŁANA
http://sport.onet.pl/0,1248675,1794745,,,jest_decyzja_pzpn_w_sprawie_rozgrywek_w_sezonie_200809,wiadomosc.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Ojro
I kolejka ODWOLANA

http://sport.onet.pl/0,1248675,1794748,wiadomosc.html

5 minut temu czytam sobie ze spokojem ze super ektra polska pilka rusza z impetem i zgodnie z planem, po chwili czytam ze debilek Rusko pokazuje ze tez chce miec swoje zdanie i mowi ze jednak nie ruszy bo sobie poczekaja laugh

Debilek zapewne nie wiedzial co zrobic wiec wzial poszedl po rozum do glowy (jestem ciekaw jakiego geniusza) i stwierdzil powyzsze laugh

Piomil, nie denerwuj sie tak bo Jarus nawet pewnie nawet pojecia nie ma ze w Polsce gra jakas liga, Rydzyk ma w dupie wszystko co mu kabzy nie zapelnia wiec jak juz wyjedziesz z tej strasznej Polski to tylko spisz numer konta ojca tranzystora zebys mu mogl datki ze zmywaka posylac grin

Moze 3 kluby z Polski czyli Wisla, Legia Lech niech sie przeniosa do innych lig, odpowiednio czeska, rosyjska, niemiecka, zyskamy do ogladania 3 duzo lepsze ligi i pezetpeen bedzie mozna rozwiazac lub ewentualnie wpuscic tam Rydzyka bo przeciez wszyscy wiedza ze ten czego sie nie dotknie to zloto zamienia laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911


Ogólnie - Panowie, jak chcecie prowadzić polityczne wojenki, to zmieńcie temat proszę smile

Dziękuję smile

@Ojro

Co myślisz o Boninie w Zabrzu?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Biszop
Piomil, nie denerwuj sie tak bo Jarus nawet pewnie nawet pojecia nie ma ze w Polsce gra jakas liga, Rydzyk ma w dupie wszystko co mu kabzy nie zapelnia wiec jak juz wyjedziesz z tej strasznej Polski to tylko spisz numer konta ojca tranzystora zebys mu mogl datki ze zmywaka posylac grin

A co ma Jarek i Rydzyk do tego kto wpłynął na decyzje Komitetu? smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by Biszop
Piomil, nie denerwuj sie tak bo Jarus nawet pewnie nawet pojecia nie ma ze w Polsce gra jakas liga, Rydzyk ma w dupie wszystko co mu kabzy nie zapelnia wiec jak juz wyjedziesz z tej strasznej Polski to tylko spisz numer konta ojca tranzystora zebys mu mogl datki ze zmywaka posylac grin

A co ma Jarek i Rydzyk do tego kto wpłynął na decyzje Komitetu? smile

No wiadomo ze Peło:D

Zaraz skonczysz kariere na forum, wiec wyluzuj z polityka tutaj:)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Ignorator
Dalsza część tak lubianego tematu piwo

Najbardziej interesuje co o calej sytuacji mysli Ignorator.

Osobiscie nie interesuje mnie czy graja czy nie, bo tego nie ogladam, szkoda tylko tych ludzi ktorzy jednak ogladaja Polska lige.

W koncu to wina PO czy PiSu?

Swoja droga to Arka zostala ostro wydymana laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Najlepszy Drzewiecki, który przed kamerami rano burzy się, że zaraz tam zrobi porządek i będzie uczestniczył w posiedzeniu, a potem... wypija kawę z jakimś biznesmenem, a na obrady nie dociera wink

Czy ktoś w końcu zada pytanie dlaczego komisja wydała taką decyzję ? Przyszli i powiedzieli: dzisiaj wystawiamy się na pośmiewisko, robimy z siebie debili i łamiemy prawo ok ? zgromadzeni przytakneli i tak powstał czokapik smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Experto
Swoja droga to Arka zostala ostro wydymana laugh

Kibic Lechii u sterów w końcu grin

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Mam nie potwierdzaną informacje, że dalej debatują czy liga wystartuje normalnie!! SZOK co sie tam wyprawia

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by Chaoz
Ma. Bo sama decyzja PKOL jest bezprawna o czym sami zaświadczyli podając w uzasadnieniu że przedawnienie wyniosło 2 lata.

Nie ma. Decyzja jest prawomocna. Wydana niezgodnie z prawem, ale prawomocna smile Paradoks, a jednak, platforma może wiele grin

Jak decyzja sprzeczna ze statutem PZPN a PRZEDE WSZYSTKIM POLSKIM PRAWEM I PRAWEM UEFA może być prawomocna? ; ooo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Mindman
@Ojro

Co myślisz o Boninie w Zabrzu?
Oby nie okazal sie niewypalem i oby nie zostal sprowadzony do Zabrza na zasadzie, Wiecozrek trenowal go w Kielcach to sprowadzil sobie go tutaj. Zbyt duzo nie moge powiedziec nie widzialem go w akcji, i raczej nie zobacze az we wrzesniu. Ale trener bardzo chcial sprowadzic go do Zabrza, a patrzac na obecna polityke transferowa kupowac ale nie szastac kasa, to musi byc wart tego 1 mln PLN. Poza tym jest mlody a Nasza druzyna budowana jest na lata.

Rownie ciekawym, a moim zdaniem nawet lepszym, jest Przemyslaw Pitry z Lecha Poznan. Chyba nie bylo takiego sparingu gdzie nie strzelil bramki. Mam w nim spora nadzieje na skuteczna gre w ataku Gornika.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by PioKing
Originally Posted by Chaoz
Ma. Bo sama decyzja PKOL jest bezprawna o czym sami zaświadczyli podając w uzasadnieniu że przedawnienie wyniosło 2 lata.

Nie ma. Decyzja jest prawomocna. Wydana niezgodnie z prawem, ale prawomocna smile Paradoks, a jednak, platforma może wiele grin

Jak decyzja sprzeczna ze statutem PZPN a PRZEDE WSZYSTKIM POLSKIM PRAWEM I PRAWEM UEFA może być prawomocna? ; ooo
Takie rzeczy tylko w erze smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Dwa cytaty z Koźmińskiego zasłyszane przed chwilą w TVN 24

Stwierdziliśmy że na koniec wszyscy pokażemy że mamy jaja laugh

To że krzyczą jebać PZPN nie znaczy że nie mamy w ogóle racji

Facet weź zapakuj tobołek i wyp..... jak najdalej możesz

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Jaga gra w sobotę sparing z Lechią w Olsztynie laugh
Szkoda bo w Cracovii było sporo kontuzji cool

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Ci ludzie nie są do końca normalni ... śmiech na sali

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Chaoz
Jaga gra w sobotę sparing z Lechią w Olsztynie laugh
Szkoda bo w Cracovii było sporo kontuzji cool

dobra dobra tongue nie badz taki madry hehe

w tym roku nasza liga bedzie wyjatkowa silna i ulozona , zaczynamy uzdrawianie laugh

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
'A dlaczego arka gdynia jest liderem w tabeli?
(ledwo weszla a juz na pierwszej pozycji,eh smiechu warte).

''Arka jako jedyna druzyna weszła do Ekstraligi w tym sezonie po raz czwarty albo juz piąty więc prowadzi

oczywiście do Arki Gdynia nic nie mam, tak tylko wklejam bo jak to przeczytałem to sie popłakałem ze śmiechu laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
z: http://pzpn.pl/?inf=14981

Quote
W czwartek w Warszawie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN poświęcone kryzysowej sytuacji w polskiej piłce po decyzjach Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl., który uchylił karę degradacji Widzewa Łódź i zawiesił wykonanie decyzji Wydziału Dyscypliny w sprawie Zagłębia Lubin.

Członkowie Zarządu uznali decyzje trybunału za skandaliczne i skrajnie nieodpowiedzialne, podjęte z naruszeniem prawa oraz dotychczasowej linii orzeczniczej tego organu. W tej sytuacji PZPN podejmie kroki prawne zmierzające do zmiany orzeczenia Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl. Zapowiedziano jednocześnie kontynuowanie przez organy dyscyplinarne Związku surowej polityki wobec klubów i innych podmiotów, które dopuściły się korupcji w sporcie.
Postanowiono, iż Ekstraklasa wystartuje w szesnastozespołowym składzie. Zagrają w niej kluby, które były uprawnione do tego przed decyzjami Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl z dnia 23 lipca. Do czasu ostatecznego, merytorycznego rozstrzygnięcia przez trybunał odwołań Zagłębia Lubin i Korony Kielce mecze z udziałem tych zespołów w rozgrywkach I ligi zostaną odwołane.

W kontekście prawomocnej decyzji trybunału w sprawie Widzewa Łódź postanowiono, że klub ten występować będzie w sezonie 2008/2009 w I lidze w miejsce wycofanej Polonii Warszawa. W rozgrywkach o mistrzostwo II ligi w grupie wschodniej miejsce łódzkiego klubu zajmie Concordia Piotrków Trybunalski.

(pzpn.pl)

Uchwała nr X/156 z dnia 24 lipca 2008 roku
Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej
w sprawie działań organów związkowych w związku z orzeczeniami Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl

Na podstawie art. 34 § 1 pkt r) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:
W związku z wyrokiem Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl z dnia 23.07.2008 roku uchylającym orzeczenie Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN z dnia 2 kwietnia 2008 roku i umorzeniem postępowania w sprawie klubu Widzew Łódź SA, jak również wstrzymaniem wykonania decyzji organów dyscyplinarnych PZPN z dnia 15 maja i 20 czerwca 2008 roku w sprawie Zagłębia Lubin SSA – tj. rozstrzygnięciami odbiegającymi w sposób rażący od dotychczasowej linii orzecznictwa Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu PKOl w zakresie interpretacji terminów przedawnienia czynów korupcyjnych - na podstawie art. 34 § 1 pkt r) Statutu PZPN uchwala się co następuje:

I. W zakresie rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy:
1. W sezonie 2008/2009 Ekstraklasa rozpoczyna rozgrywki w składzie 16 drużyn wg stanu na dzień 22 lipca 2008 roku i przyjętym terminarzem rozgrywek, zgodnie z wcześniejszymi decyzjami Związku.
2. Z chwilą rozstrzygnięcia przez Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy PKOl skarg Zagłębia Lubin i Korony Kielce zostaną podjęte stosowne decyzje dotyczące rozgrywek w sezonie 2008/2009.

II. W zakresie rozgrywek o mistrzostwo I ligi:
1. Mecze z udziałem klubów Zagłębie Lubin i Korona Kielce w rozgrywkach I ligi zostają odwołane do czasu podjęcia ostatecznych decyzji merytorycznych przez Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy PKOl.
2. Miejsce wycofanego z rozgrywek I ligi Klubu Polonia Warszawa zajmuje Widzew Łódź S.A.
3. Rozgrywki I ligi rozpoczynają się zgodnie z terminarzem.

III. W zakresie rozgrywek o mistrzostwo II ligi:
1. W rozgrywkach o mistrzostwo II ligi grupy wschodniej miejsce Widzewa Łódź zajmie Concordia Piotrków Trybunalski.
2. Rozgrywki II ligi rozpoczynają się zgodnie z terminarzem.

IV. Członkowie Zarządu PZPN uznali decyzje Trybunału za skandaliczne i skrajnie nieodpowiedzialne, podjęte z naruszeniem prawa oraz dotychczasowej linii orzeczniczej tego organu. W tej sytuacji PZPN podejmie kroki prawne zmierzające do zmiany orzeczenia Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl. Zapowiedziano jednocześnie kontynuowanie przez organy dyscyplinarne Związku surowej polityki wobec wszystkich podmiotów, które dopuściły się korupcji w sporcie.

V. Niniejsza Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.



Uchwała nr X/157 Zarządu PZPN z dnia 24 lipca 2008 dot. stanowiska Zarządu w sprawie wykładni przepisów o przedawnieniu stosowanych przez organy związkowe

Na podstawie art. 34 par. 1 pkt r) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:
I. Zarząd PZPN po zapoznaniu się z dotychczas stosowaną przez organy dyscyplinarne i jurysdykcyjne PZPN linią orzecznictwa w sprawie terminów przedawnienia odpowiedzialności dyscyplinarnej oraz orzeczeniami Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl z dnia 23 lipca 2008 roku uznaje dotychczasowe stanowisko organów związkowych za prawidłowe i zgodne z polityką władz PZPN w sprawie zwalczania korupcji w piłce nożnej. Zarząd PZPN deklaruje podjęcie wszelkich możliwych działań prawnych mających na celu uchylenie skutków nieprawidłowych merytorycznie rozstrzygnięć Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl w tym m.in. złożenie skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego. Do czasu zajęcia przez Sąd Najwyższy wiążącego stanowiska, jako najwyższy organ wymiaru sprawiedliwości w Polsce, Zarząd PZPN nie widzi przeciwwskazań do kontynuowania przez organy dyscyplinarne i jurysdykcyjne dotychczasowej wykładni przepisów związkowych w sprawie przedawnienia.
II. Niniejsza uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,5487157,Poligon__Na_poczatku_byl_chaos__I_tak_juz_zostalo.html

laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
WIELKI SZACUNEK DLA RUCHU CHORZOW !

ODDALI AWERS NA KOSZULCE WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !

MOIM ZDANIEM WIELKI GEST, JAKI W DZISIEJSZEJ PILCE JEST SPORADYCZNIE SPOTYKANY ( ROGER ? )

[Linked Image]

Strona 6 z 24 1 2 4 5 6 7 8 23 24

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,103 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,489
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1