|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Zanim Cake zadzwonisz to jeżeli masz GG to napisz do mnie (nr. 2252659) to omówimy szczegóły i potem zadzwonisz OKI.
Teraz do mnie niedzwoń bo korzystam z modemu i linia będzie zajęta. jak już będziesz chciał zadzwonić to napisz to sie rozłacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb] Oryginalnie wysłał Cake: [qb]pozycze ci wszystko co mam czyli cale 30 pln bo i tak je przegram[/qb] Ej no dzięki stary, ale jak to maż jedynie 30zł na koncie i możesz mi je pożyczyć. A naprawdę niechcesz za ni grać ? Dobra jak możesz to prosiłbym o te 30zł, mój nr. telefony wysłałem ci na priva. Pozd Moni[/qb] nie dochodzi ta wiadomosc a ja nie mam duzo czasu powiedz jak przeslac ci te pieniadze aha jeszcze jedno ja mam konto tylko w expekcie nie bede dzis dzwonil bo nie mam czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Czyli pożyczysz czy nie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Mondex: [qb]Cze Czyli pożyczysz czy nie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Sorry źle przeczytałem twojego posta, co do wpłaty to expekt oferuje coś takeigo jak voucher i tak mi sie zdaje że przez to można wpłacić kase innemu użytkownikowai expekta?? Mój nr. e expekcie: 346425 pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]TAK[/qb] OKI dzięki stary, jesteś moim wybawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak więc wpłącisz mi przez voucher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozd Mondi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
SORKI ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIC
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
JESLI CHCESZ TO DOWIEDZ SIE JA BEDE W INTERNECIE OKOLO 21.15 I CI TE KASE PRZEKAZE BO NAPRAWDE NIE WIEM JAK TO ZROBIC
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]SORKI ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIC[/qb] Szkoda, tak więc nici z interesu?? A czego nie umiesz?? pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
bo kaza mi wpisac jakis kod vouchera a to nie jest twoj nr uzytkownika dowiedz sie jak to sie robi napisz do expektu i na forum to ci napewno przesle okolo 21.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Cze Cake Mis ie zdaje że logujesz się na expekt klikasz po lewej "podarój voucher" wypełniasz formularz, dajsz mój e-maila, do mnie przychodzi mail z kodem ja go wpisóję i tak sie robi przelew. Co ty na to??
pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
a podaj jeszcze login swoj sprobuje jeszcze raz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]TAM JEST TAK[/qb] MONDEX
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
mosisz mi podac chyba swoj login bo trzeba podac nazwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
DOBRA MONDEX KASA POSZLA JESLI MOZESZ TO
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
DOBRA MONDEX KASA POSZLA jesli mozesz to oddaj w sobote rano moze byc z mala nawiazka noi wygraj cos to jak bede w potrzebie to chyba tez poratujesz kase wyslalem na [email] [email protected]<br[/email] />dobra konczymy ten temat bo zamiast progresja NHL- X zrobilo sie cake przesyla kase mondex`owi nara trzymaj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
oczywiscie [email] [email protected]<br[/email] />napisz jak dostaniesz voucher
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]DOBRA MONDEX KASA POSZLA jesli mozesz to oddaj w sobote rano moze byc z mala nawiazka noi wygraj cos to jak bede w potrzebie to chyba tez poratujesz kase wyslalem na [email] [email protected]<br[/email] />dobra konczymy ten temat bo zamiast progresja NHL- X zrobilo sie cake przesyla kase mondex`owi nara trzymaj sie[/qb] OKI kasa jest już na koncie, Dzięki stary. Kase oddam ci najpóźniej w sobotę rano z małą nawiązką(niewiem ile masz na myśli pisząć "małą") ale serdeczne dzięki i jak byś miał jakieś problemy to wal do mnie śmiało. Pozd Mondex
|
|
|
Link skopiowany do schowka