Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
#25050 10/12/2002 21:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Zanim Cake zadzwonisz to jeżeli masz GG to napisz do mnie (nr. 2252659) to omówimy szczegóły i potem zadzwonisz OKI.

Teraz do mnie niedzwoń bo korzystam z modemu i linia będzie zajęta. jak już będziesz chciał zadzwonić to napisz to sie rozłacze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#25051 10/12/2002 21:57
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]pozycze ci wszystko co mam czyli cale 30 pln bo i tak je przegram[/qb]
Ej no dzięki stary, ale jak to maż jedynie 30zł na koncie i możesz mi je pożyczyć. A naprawdę niechcesz za ni grać ?
Dobra jak możesz to prosiłbym o te 30zł, mój nr. telefony wysłałem ci na priva.

Pozd Moni[/qb]
nie dochodzi ta wiadomosc a ja nie mam duzo czasu powiedz jak przeslac ci te pieniadze aha jeszcze jedno ja mam konto tylko w expekcie nie bede dzis dzwonil bo nie mam czasu

#25052 10/12/2002 22:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze
Czyli pożyczysz czy nie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25053 10/12/2002 22:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Mondex:
[qb]Cze
Czyli pożyczysz czy nie?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Sorry źle przeczytałem twojego posta, co do wpłaty to expekt oferuje coś takeigo jak voucher i tak mi sie zdaje że przez to można wpłacić kase innemu użytkownikowai expekta??
Mój nr. e expekcie: 346425

pozd

#25054 10/12/2002 22:05
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
TAK

#25055 10/12/2002 22:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
DOBRA PROBUYJE

#25056 10/12/2002 22:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]TAK[/qb]
OKI dzięki stary, jesteś moim wybawcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak więc wpłącisz mi przez voucher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozd Mondi

#25057 10/12/2002 22:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
SORKI ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIC

#25058 10/12/2002 22:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
JESLI CHCESZ TO DOWIEDZ SIE JA BEDE W INTERNECIE OKOLO 21.15 I CI TE KASE PRZEKAZE BO NAPRAWDE NIE WIEM JAK TO ZROBIC

#25059 10/12/2002 22:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]SORKI ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIC[/qb]
Szkoda, tak więc nici z interesu??
A czego nie umiesz??

pozd

#25060 10/12/2002 22:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
bo kaza mi wpisac jakis kod vouchera a to nie jest twoj nr uzytkownika dowiedz sie jak to sie robi napisz do expektu i na forum to ci napewno przesle okolo 21.30

#25061 10/12/2002 22:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Cze Cake
Mis ie zdaje że logujesz się na expekt klikasz po lewej "podarój voucher" wypełniasz formularz, dajsz mój e-maila, do mnie przychodzi mail z kodem ja go wpisóję i tak sie robi przelew.
Co ty na to??

pozd Mondex

#25062 10/12/2002 22:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
a podaj jeszcze login swoj sprobuje jeszcze raz

#25063 10/12/2002 22:20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
TAM JEST TAK

#25064 10/12/2002 22:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]TAM JEST TAK[/qb]
MONDEX

#25065 10/12/2002 22:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
mosisz mi podac chyba swoj login bo trzeba podac
nazwa

#25066 10/12/2002 22:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
DOBRA MONDEX KASA POSZLA JESLI MOZESZ TO

#25067 10/12/2002 22:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
DOBRA MONDEX KASA POSZLA jesli mozesz to oddaj w sobote rano moze byc z mala nawiazka noi wygraj cos to jak bede w potrzebie to chyba tez poratujesz
kase wyslalem na [email][email protected]<br[/email] />dobra konczymy ten temat bo zamiast progresja NHL- X zrobilo sie cake przesyla kase mondex`owi
nara trzymaj sie

#25068 10/12/2002 22:31
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
oczywiscie [email][email protected]<br[/email] />napisz jak dostaniesz voucher

#25069 10/12/2002 22:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]DOBRA MONDEX KASA POSZLA jesli mozesz to oddaj w sobote rano moze byc z mala nawiazka noi wygraj cos to jak bede w potrzebie to chyba tez poratujesz
kase wyslalem na [email][email protected]<br[/email] />dobra konczymy ten temat bo zamiast progresja NHL- X zrobilo sie cake przesyla kase mondex`owi
nara trzymaj sie[/qb]
OKI kasa jest już na koncie, Dzięki stary.
Kase oddam ci najpóźniej w sobotę rano z małą nawiązką(niewiem ile masz na myśli pisząć "małą") ale serdeczne dzięki i jak byś miał jakieś problemy to wal do mnie śmiało.
Pozd Mondex

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, $-man, alfa, ElNinho[mmdea], burbon, poozon, Sensei, bukma, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,799 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1