|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Chlopaki co myslicie o tym co napisał Francesko (z tip-ex):
"Posted by Francesco on May 19, 2001 at 22:33:44:
Hi to everyone!
There is only a strong tendence for draws in Serie B, if both teams are satisfied with a point. Dont believe that they are fixed! The odds (especially the ones of globet) only reflect the mass of stakes on the draw. Chievo vs Piacenza looks like a good draw chance, because neither team will risk too much, but thats NOT a guarantee. I totally disagree that Cittadella vs Genoa have a similar chance to be drawn. Both teams have nothing to play for. The draw is one possibility, but why should one of them be satisfied with a point??? I see no reason for this. And finally the Pistoiese-match: As we often can see, teams that have to win, often fail to do so, even the opponents have nothing to play for. This also can happen to Pistoiese. Go for it only you find prices about evens.
So dont bet too much on these matches.
Regards,
Francesco "
Czy możliwe jest aby samo przekonanie typuj¹cych moglo tak bardzo zbić kurs na remis jak to ma miejsce w włoskim Globalu. Podobnie było przez 2 ostatnie tygodnie, kursy gwałtownie spadały a wyniki wypadały . Jak to widzicie, bo sam juz nie wiem co o tym myslec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
A propos sprzedanych/kupionych/uzgodnionych spotkan, szkoda ze nie wyszlo na swiatlo dzienne(przynajmniej ja sie tego nie spodziewalem) ze Wisla odpusci nafciarzom, przy kursie ponad 10 w sts mozna bylo malym nakladem(10,20zl) zarobic niezla kaske - uwzgledniajac oczywiscie ze nalezalo dorzucic jakies parodie(1.01-1.1) aby uzbierac 5 spotkan. Co do wloskiej 2 ligi to nieraz zdarzaly sie uklady na wyzszym szczeblu wiec mozna sprobowac zagrac, oczywiscie za rozsadne pieniadze - nigdy nic nie wiadomo ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Slask wczoraj tez potrzebowal punktow i mu jakos dziwnie sie powiodlo.nie inaczej bedzie z Pistoiese,niezaleznie od tego co mowi Francesco.szkoda ze nie opisal meczu Empili-Torino... swoja droga ciekawe czy buki beda przyjmowac zaklady na srodowy mecz Polonia-Gornik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Ostatnie notowania ustawionych (oby) meczy: totomix chievo X - 1,90 genoa X - 1,90 pistoiese 1 - 1,80 totomix wytrzymał aż 45 min bez zmiany kursów. profesjonal chievo X - 1,50 genoa X - 1,67 pistoiese 1 - 1,52 i STS (ma najmocniejsze nerwy) chievo X - 2,10 genoa X - 2,30 pistoiese 1 - 1,90 i kto ma racje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Dorzucę jeszcze dla porównania kursy we włoskim Globecie: Chievo X - 1,2 Genoa X - 1,35 Pistoiese 1 - 1,25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
I znowu ustawiono remisy. Ach ci Wlosi tylko by sie dorabiali w nieuczciwy sposob ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif) PS. Tak trzymac ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Też jestem za ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) W ogóle świetna kolejka. Pięknie weszły CHievo, Citadella, Lazio, Roma, Śląsk. Gdyby jeszcze nie Pistoiese to już byłaby w ogóle pełnia szczęscia. Ale nie wybrzydzajmy, jutro STS zubożeje o prawie 4 tys. PLN ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
ja tylko jednym zwrotem podsumuje wyczyn Pistoiese i Torino:****A MAC.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Oryginalnie wysłał lok: ja tylko jednym zwrotem podsumuje wyczyn Pistoiese i Torino:****A MAC. Przy takich spotkaniach (ustawionych)sprawdza sie tylko system, osobiscie gralem "3z5" przy 5 trafionych ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif) ale na pojedynczych kuponach tez Pistoiese mnie zawalilo czesc kuponow, jednak nie marudze, ponad tysiac na czysto przy inwestycji oscylujacej w granicach 100zl to i tak zajebisty wynik(przynajmniej dla mojej skromnej osoby). PS. Nie mozna miec wszystkiego ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
do Ahonen:tyle ze ja przegralem prawie wszystkie kupony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Ostatnia szansa na udział w piłkarskim pokerze Serie B, chociaz STS już poniższych spotkań ze zrozumiałych względów nie wystawił do oferty, ale mam nadzięję że pojawią się one w ofercie TotoMixa w niedzielę. Poniżej podaję kursy "realistów"
ravenna - venezia 01/06/03 | GloBet.............. 16.00 7.50 1.05 Unibet.............. 9.75 3.75 1.05
pistoiese - piacenza 01/06/03
GloBet.............. 4.40 1.35 5.50 Unibet.............. 3.75 1.20 3.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Chievo - Salernitana
GLOBET 1.8 1.8 20.0 Unibet 1.8 1.45 10.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
I znowu wszystko się zgadza ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Pistoiese - Piacenza 1 - 1 Ravenna - Venezia 0 - 3 Chievo - Salernitana 2 - 0 Sa po prostu prze przekreciarze. ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/smile.gif)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|