|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Mystic River 8/10 koledzy spotykaja sie po latach, ginie córka jednego z nich , dobry kryminał z elementami dramatu no i wspaniale kreacje Seana Penna,Kevina Bacona i Tima Robbinsa
Harold and Kumar goes to Guantanamo 6/10 gorsza od pierwszej części, dużo smiesznych i wulgarnych tekstów ale fabuła przecietna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Reżyseria Clinta Eastwooda. W rolach głównych Sean Penn, Kevin Bacon, Tim Robbins... to wystarczy żeby bez oglądania dać temu filmowi 8/10. U mnie - jako, że oglądałem - film ma mocne 9/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
[ Linked Image] Transfer - Rendition (2007) http://transfer.filmweb.pl/f322874/Transfer,2007/opisy "Rendition" to wielowarstwowa, złożona historia pracownika CIA (Jake Gyllenhaal) , którego życie ulega zmianie po tym jak staje się świadkiem brutalnego przesłuchania przeprowadzonego przez kairską tajną policję.NUDA!!!! Nie oglądać!! Dawno nie widziałem tak kiepskiego filmu, a szkoda bo tematyka dobra. 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Dla mnie film może być, porusza temat dosyć gorący. Plusem też jest poprowadzenie dwóch wątków, które są w różnym czasie. Chodzi mi o wątek miłosny i przesłuchania
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
sluchajcie, potrzebuje ostatniego odcinka 4. sezonu 'The Sopranos' - jego tytul to 'Whitecaps' Na peb.pl z ktorego zawsze sciagam jest tylko uszkodzona wersja i nie moge odtworzyc  Jakies pomocne linki, whatever?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Dalej nie mogę odżałować Moonlight'a  Ściągnąłem sobie dwa seriale: Eureka (2 sezony) Burn Notice (1 sezon) Od czego radzicie zacząć (co lepsze  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
tak chwalita Moonlight'a, ze sciagnalem sobie narazie 1 odcinek, mam nadzieje, ze nie bedzie to strata czasu, bo w innym razie i kill you
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
W zgodnej opinii na wielu forach 1 odcinek jest najsłabszy w całej serii i właściwy serial zaczyna się od drugiego odcinka  a generalnie serial (moim zdaniem) jest zdecydowanie lepszy w drugiej części sezonu (nakręconej po strajku secnarzystów)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
tak, to prawda szkoda, ze "moonlight" nie bedzie kontynuowany, bo rozkreca sie z kazdym odcinkiem konczy sie nawet nie tak jak sezon ale jakby w polowie sezonu, tak jakby za tydzien mialby sie pojawic nastepny odcinek (no coz, moze ktos pojdzie po rozum do glowy) obejrzalem pierwszy odcinek "life", calkiem, calkiem, ale w necie nie moge znalezc torrentow z calym serialem (?) a no i za "southpark" sie wreszcie wzialem, obejrzalem pierwszy sezon - masakra, ciagne juz drugi, mam tylko nadzieje, ze trzymaja poziom w nastepnych seriach filmy: "skradziony notes bickforda schmecklera" - szkoda czasu "never back down" - mnie takie filmy sie podobaja, strasznie naiwne ale poogladac mozna "zakochany szekspir"  zostalem zmuszony - nawet fajne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Ja polecam serial "24" jeśli ktoś nie widział. Aż 6 sezonów po 24 odcinki (7 kręcą), efektowny, bezlitosny i trzymający w napięciu, a nie tam jakieś bajki dla dzieci typu "Heroes" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Ja polecam serial "24" jeśli ktoś nie widział. Aż 6 sezonów po 24 odcinki (7 kręcą), efektowny, bezlitosny i trzymający w napięciu, a nie tam jakieś bajki dla dzieci typu "Heroes"  co kto lubi, mi '24' nie przypadl do gustu, za to 'heroes' bardzo  swietny serial. Ale i tak nr 1 to 'Dexter' i nie bedzie lepszego serialu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Ale i tak nr 1 to 'Dexter' i nie bedzie lepszego serialu  AMEN Dex rządzi! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
a zna ktoś Strefe Mroku (Twilight Zone) z lat 59-64. Na btjunkie są wszystkie odcinki i zajmują tylko 29 giga  "Nowatorski jak na swoje czasy serial. Jego bohaterami byli zwykli ludzie, których spotykały niezwykłe, często nadprzyrodzone, zdarzenia. Ich historie często kończyły się ironicznym zwrotem akcji, w którym winni zostali ukarani."
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Witam, byl kiedys taki program w TV reality show '9 niezwykłych tygodni' [kilka lat temu]. Wie ktos czy da sie to gdzies odszukac w necie? dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
A ja katuje siebie non stop Stargate Atlantis, po 8-10 odcinkow dziennie  rewelacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Można gdzieś kupić tego Dextera (skoro tak chwalicie) ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dexter bywa na NTV w boksie serialowym ktory kosztuje 20 zlotych miesiecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|