Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#2505580 26/07/2008 19:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Mystic River 8/10 koledzy spotykaja sie po latach, ginie córka jednego z nich , dobry kryminał z elementami dramatu no i wspaniale kreacje Seana Penna,Kevina Bacona i Tima Robbinsa

Harold and Kumar goes to Guantanamo 6/10 gorsza od pierwszej części, dużo smiesznych i wulgarnych tekstów ale fabuła przecietna

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by kadus
Mystic River

Reżyseria Clinta Eastwooda. W rolach głównych Sean Penn, Kevin Bacon, Tim Robbins... to wystarczy żeby bez oglądania dać temu filmowi 8/10.

U mnie - jako, że oglądałem - film ma mocne 9/10 smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
[Linked Image]

Transfer - Rendition (2007)

http://transfer.filmweb.pl/f322874/Transfer,2007/opisy

"Rendition" to wielowarstwowa, złożona historia pracownika CIA (Jake Gyllenhaal) , którego życie ulega zmianie po tym jak staje się świadkiem brutalnego przesłuchania przeprowadzonego przez kairską tajną policję.


NUDA!!!! Nie oglądać!! Dawno nie widziałem tak kiepskiego filmu, a szkoda bo tematyka dobra.

stop

1/10

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Dla mnie film może być, porusza temat dosyć gorący. Plusem też jest poprowadzenie dwóch wątków, które są w różnym czasie. Chodzi mi o wątek miłosny i przesłuchania

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
sluchajcie, potrzebuje ostatniego odcinka 4. sezonu 'The Sopranos' - jego tytul to 'Whitecaps'

Na peb.pl z ktorego zawsze sciagam jest tylko uszkodzona wersja i nie moge odtworzyc smirk

Jakies pomocne linki, whatever? smile


piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Dalej nie mogę odżałować Moonlight'a wink

Ściągnąłem sobie dwa seriale:
Eureka (2 sezony)
Burn Notice (1 sezon)

Od czego radzicie zacząć (co lepsze wink )

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
tak chwalita Moonlight'a, ze sciagnalem sobie narazie 1 odcinek, mam nadzieje, ze nie bedzie to strata czasu, bo w innym razie i kill you

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
W zgodnej opinii na wielu forach 1 odcinek jest najsłabszy w całej serii i właściwy serial zaczyna się od drugiego odcinka smile

a generalnie serial (moim zdaniem) jest zdecydowanie lepszy w drugiej części sezonu (nakręconej po strajku secnarzystów)


Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
tak, to prawda szkoda, ze "moonlight" nie bedzie kontynuowany, bo rozkreca sie z kazdym odcinkiem
konczy sie nawet nie tak jak sezon ale jakby w polowie sezonu, tak jakby za tydzien mialby sie pojawic nastepny odcinek (no coz, moze ktos pojdzie po rozum do glowy)


obejrzalem pierwszy odcinek "life", calkiem, calkiem, ale w necie nie moge znalezc torrentow z calym serialem (?)


a no i za "southpark" sie wreszcie wzialem, obejrzalem pierwszy sezon - masakra, ciagne juz drugi, mam tylko nadzieje, ze trzymaja poziom w nastepnych seriach



filmy: "skradziony notes bickforda schmecklera" - szkoda czasu
"never back down" - mnie takie filmy sie podobaja, strasznie naiwne ale poogladac mozna
"zakochany szekspir" laugh zostalem zmuszony - nawet fajne

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Ja polecam serial "24" jeśli ktoś nie widział. Aż 6 sezonów po 24 odcinki (7 kręcą), efektowny, bezlitosny i trzymający w napięciu, a nie tam jakieś bajki dla dzieci typu "Heroes" laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by dondo
Ja polecam serial "24" jeśli ktoś nie widział. Aż 6 sezonów po 24 odcinki (7 kręcą), efektowny, bezlitosny i trzymający w napięciu, a nie tam jakieś bajki dla dzieci typu "Heroes" laugh
co kto lubi, mi '24' nie przypadl do gustu, za to 'heroes' bardzo cool swietny serial. Ale i tak nr 1 to 'Dexter' i nie bedzie lepszego serialu wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by xqwzts
Ale i tak nr 1 to 'Dexter' i nie bedzie lepszego serialu wink

AMEN grin

Dex rządzi! piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Mindman
Originally Posted by xqwzts
Ale i tak nr 1 to 'Dexter' i nie bedzie lepszego serialu wink

AMEN grin

Dex rządzi! piwo

piwo Siostra ciegle sie dopytuje, czy sa juz odcinki 3 sezonu grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a zna ktoś Strefe Mroku (Twilight Zone) z lat 59-64. Na btjunkie są wszystkie odcinki i zajmują tylko 29 giga laugh

"Nowatorski jak na swoje czasy serial. Jego bohaterami byli zwykli ludzie, których spotykały niezwykłe, często nadprzyrodzone, zdarzenia. Ich historie często kończyły się ironicznym zwrotem akcji, w którym winni zostali ukarani."

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Witam, byl kiedys taki program w TV reality show '9 niezwykłych tygodni' [kilka lat temu]. Wie ktos czy da sie to gdzies odszukac w necie?

dzieki piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A ja katuje siebie non stop Stargate Atlantis, po 8-10 odcinkow dziennie smile rewelacja

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Można gdzieś kupić tego Dextera (skoro tak chwalicie) ??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dexter bywa na NTV w boksie serialowym ktory kosztuje 20 zlotych miesiecznie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
blush 20zl... sie sciaga a nie laugh

wink

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1