Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Quote
Oryginalnie wysłał jerzykj:
[qb]w przypadku Expektu taki zakład jest nierozstrzygnięty[/qb]
W przypadku innych raczej też, bo i jaka by tu była sprawiedliwość w zabieraniu kasy, kiedy nie można wyłonić zwycięzcy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dodam, że ja też dostałem zwrot, ale po overze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niewiele brakowało, huh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
MIL Brewers v ANA Angels -1.5 /2.25 Gamebookers

Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 208
Feher jak to teraz jest typowalem over 10 a bylo 8-2 czyli 10 typ byl oddany na expekcie, wiec raczej zwrot............?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
AndrzejO a czemu miałbym sie obrazić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
w sumie to masz racje, bo ja rzeczywiście jestem na "-", a Ty na "+".

dzisiaj znowu
Los Angeles
1,95 pinnacle
gram ostro (za większe pieniądze). wóż albo przewóz.
jeśli trafie to będe już niewiele na "-" a jeśli nie to chyba ogłosze bankructwo i wsztrzymam działalność bukmacherską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (nie będzie sensu tak kaleczyć i ciągle przegrywać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

pozdr

Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 76
KC-MON 2 (1.84PROF)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić co dzieje się z zaspołem Anaheim od kilku spotkań same porażki a stawka na nich maleje. Nic nie rozumiem? Gram progresję na nich i boli mnie to bardzo.
Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Po prostu buki wiedza ze oni kiedys musza wygac a kurs na dany mecz nie zalezy tylko od tego czy zespol przegral ostatnio 5 meczy z rzedu czy 2. Zalezy to chyba tez od pitchera, kontuzji itd. Tak mnie sie przynajmniej wydaje.Pozdro!!!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
jeśli chodzi o buki to ja to wiem. Pytam co się dzieje z aniołami? Czy zła passa moze przełamie sie dzisiaj?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Quote
Oryginalnie wysłał ketjow:
[qb]jeśli chodzi o buki to ja to wiem. Pytam co się dzieje z aniołami? Czy zła passa moze przełamie sie dzisiaj?[/qb]
maja wiele kontuzji w druzynie a jeden Guerrero sam nie uciagnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Na dziś:

New York Yankees - Colorado Rockies OVER 10.5 (1.85) GB

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
typ na dzis

NY METS (-1.5) <<<<< kontra twins 2.65>pinnacle

procz tego gram anaheim(ilez ****a mozna przegrywac) i LA

Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
C
member
member
C Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 188
Myslałem o overku Yankesów ale ostatecznie:
Cubsi-St.Louis over 8 kurs 1.98 Expekt

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
NY Mets v MIN Twins (1) 1.95 GB

Wiele dzis wskazuje na zwyciestwo MIN (rosnaca forma, slaba postawa ofensywy Metsow, slaba gra Gintera vs MIN, J. Jones vs Ginter 6-6!). Ale jestem przekonany, ze dzis Metsi wygraja, bo to juz ich pora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Dla MIN rzuca Lohse, ktory gra po prostu slabo w tym sezonie, wiec jest idealnym kandydatem do zdobycia na nim paru ladnych punktow, a z drugiej strony Ginter gra calkiem niezle ostatnio i gdyby tylko mial wieksze wsparcie ofensywy, moglby miec znacznie lepszy bilans. Moim zdaniem MIN nie stac na wygranie wszystkich meczow z Metsami, a jak bedzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bez handicapu, z powodow wymienionych na poczatku...

Co do u/o, to juz sobie udowodnilem w tym sezonie, ze sie na tym nie znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale podam sobie typa a co:

PHL Phillies v CHI White Sox (over 9.5) 1.69 GB

jeszcze przed chwila byl wyzszy...

Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Mecz 1 godz. 23.05
Texas - Pittsburgh 2 @ 1,95 (B&W)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
New York Yankees - Colorado Rockies 2 2.80 /unibet/

New York seems to enjoy playing against National League foes. With their win Wednesday, the Yankees have now won 12 straight Interleague games -- the longest winning streak by any team in the eight-year history of Interleague Play.

***

"They buried my grandfather this afternoon at 2 o'clock. That was a tough loss. From here on in, I've made a little promise to him. As long as I have this opportunity, it's going to be a win or a loss and we move on from there. We identify why, we build on the positives, we deal with the negatives and we move on. We lost a ballgame tonight that we had an opportunity to win." -- Rockies manager Clint Hurdle after Wednesday night's 7-5 loss to the Yankees

no i tyle. ryzykowny typ, ale myślę, że do zagrania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a jak będzie to się okaże.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,204
Likes: 9
Na dzis:
Atlanta @ 1.79 Canbet

Ortiz ma bilans 7-3 w ostatnich 10 meczach. Maroth 1-6 w ostatnich siedmiu. Atlanta 6-2 w 3 meczu serii po porazce.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
Yankees - Rockies --> over 10,5 --> 1.76 Expekt

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Detroit (-1,5) 3,39 Pinnacle
To jest inna drużyna niz w zeszłym roku. Wszystkie statystyki maja o wiele lepsze i dlatego Mam nadzieje , ze Tygrysy nie stana się dzis owieczkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Toronto Bluejays - Los Angeles Dodgers 2 [ 1.80 / Expekt ]

Typ po prostu progresywny. Jeśli nie dziś, to kiedy?

Do u/o:

Anaheim Angels - Milwaukee Brewers over 9 [ 1.83 / Expekt ]

Czas na Anioły, żeby sobie dzisiaj troszkę postrzelały. Własna publiczność i spory bagaż przegranych spotkań musi działać motywująco - tym bardziej, że to ostatni mecz w serii spotkań z Brewers'ami.

Myślę, że warto dodatkowo zwrócić uwagę na Anaheim Angels, New York Mets, Boston Red Sox i Chicago Cubs. Te drużyny powinny dziś według mnie zaliczyć zwycięstwa. Pitcherzy tych drużyn spisują się bardzo dobrze w tym roku - jedynym wyjątkiem jest rzucający Metsów, bo nie spędził zbyt dużo czasu przy tej czynności, ale zrobił to w niezłym stylu.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
witam, mój typ na dziś to:
K.C(D. Reyes)-1.5 - MON 1 2,79 pinnacle

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, $-man), 1,987 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1