Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
Orientuje sie ktos moze czy u jakiegos buka mozna laczyc zdarzenia typu kto wiecej medali z tym kto wiecej zlotych lub z jakimis overami/underami medalowymi itp.? bo wszedzie gdzie patrze to te zdarzenia mozna grac tylko jako single, z gory dzieki za odp pozdro

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Tuż przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Pekinie, w stolicy Chin panuje zamieszanie związane z wiekiem dwóch gimnastyczek, które typowane są jako główne kandydatki do złotego medalu.
Oficjalnie Kexin He i Yuyan Jiang mają po 16 lat, ale niektóre chińskie źródła piszą o tym, że zawodniczki nie mają wymaganego limitem wieku. Obie miały się urodzić 14 lat temu.

W jednym z artykułów z 23 lipca angielskojęzyczyny "China Daily" napisał o obu zawodniczkach, jako o 14-latkach.
W listopadzie 2007 roku jeden z amerykańskich trenerów miał mówić o Kexin He, jako o 13-latce.

- Poprosiliśmy chińską federację gimnastyczną, aby zabrała głos w sprawie tych zawodniczek. Przesłali nam kopie dowodów z datami urodzenia i wszystko jest w porządku. Tyle tylko mogliśmy zrobić - powiedział Andre Gueisbuehler, sekretarz generalny FIG


http://pekin.onet.pl/0,1267669,1796633,,szykuje_sie_skandal_-_chinczycy_manipuluja_przy_datach_urodzenia,wiadomosc.html

a takich walkow bedzie pewnie duzo wiecej laugh


Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dla optymistów-Fortuna


6166 Polska : 10 i więcej medali -2,8

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
linia na medale Czechow 7,5, a na Polske 8,5...komus sie w tej fortunie we lbie przewrocilo...ale to raczej efekt polskich graczy, ktorzy graja przeciwko, bo Polska to Polska.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Dobra jedziemy z tym koksem...

Ogolne przewidywania...Impreza bedzie stala pod katem walki Chin i USA...w zlotych medalach Chinczycy raczej sa nie do pokonania...w ilosci wszystkich zdania sa podzielone...wielu widzi value w grze na USA, ktore jest stawiane jako lekki UD w tej parze. Wg mnie i ta klasyfikacje wygraja Chinczycy.

Tak jak już pisalem USA w Atenach 102 medale, w zeszłym sezonie 94 (45-23-26). Ciezko mi jest sobie wyobrazic, ze USA powtorzy liczbe zlotych medali…po pierwsze 14 w lekkiej z MŚ jest na chwile obecna nie do powtorzenia…po kolei: Gaya nie ma na 200, na 100 nie wiadomo czy wystartuje, na obu dystansach faworytami i tak będą Jamajczycy. Felix na 200 w słabiutkiej formie, oj słabiutkiej…w Londynie bardzo slabo…przegrala min. Z Simpson, która będzie jedna z głównych rywalek…poza tym TYLKO na 200 wystartuje Campbell (zloto na 100 i srebro na 200 w Osace), dla mnie to ona po tym, co pokazuje Felix będzie glowna kandydatka…no ale calkiem ladnej Allyson dajmy szanse. Lagat znowu 2 zlota? Dopóki nie zobacze, nie uwierze…wg mnie powinien się cieszyc jak zdobędzie choc 1 zloty medal w walce z cala koalicja drapieżnych Afrykanow. 100 m przez plotki kobiet, nie ma Perry, jest za to inna Amerykanka Jones, ale jest tez ok. 5-6 zawodniczek, które mogą ja pokonac, biegających under 12.60, nie jest powiedziane, ze tu zloto Amerykanie obronia…w sztafetach 4x100 walka Jamajka-USA będzie zacieta i w obu konkurencjach Jamajka nie jest bez szans, a u kobiet wrecz moim zdaniem jest faworytem. Do tego jak się powtorzy sytuacja z kontuzja i przekroczeniem linii, to USA nie będzie w finale (NARESZCIE). W tyczce Walker będzie się musial napocic, żeby wygrac z Hookerem i Lukanyenka.
Ogolnie widze to tak w lekkiej: zamiast 26 medali ok. 20-22 i zamiast 14 zlotych 7-8.

Plywanie: ok. 33-36 medali, w tym 15-17 złotych…tak powinien wyglądać dorobek Amerykanow, w Melbourne (MŚ 2007) było medali 40, w tym 21 zlotych licząc wszystkie konkurencje, wiec status quo, jeśli chodzi o liczbe zostanie zachowane, aczkolwiek jakość pewnie będzie troche gorsza…a starałem się wyrazac optymistyczny scenariusz dla Amerykanow…nie Bralem pod uwage zadnej dq, co może sie zdarzyc i nie Bralem pod uwage tego, ze Hoff jest zgloszona do 6 dystansow, w tym 5 ind., samych wytrzymałościowych…pytanie tylko, kiedy peknie? Nie wierze tez, żeby Phelps zgarnął komplet zlotych medali…gdzies przegra, na cale szczescie dla USA w większości konkurencji to tylko rodacy maja z nim szanse…ciezko będą mieli grzbieciści, żeby powtórzyć 2z i 2 s z Australii, mlody Japończyk depcze im po pietach. Na 2 najwiekszych silach straca wg mnie ok. 8-10 zlotych medali w porównaniu do ubiegłego roku…rezerwa w postaci 2 koszykarskich ekip daje lacznie liczbe ok. 37-38 zlotych…tak to widze…w związku z tym over 36,5 żadna peffka…do Aten to już w ogole nie ma co porównywać, bo w wielu konkurencjach, w których tam zdobywali hurtowo medale tu juz się to nie powtorzy. Wiadomo Amerykanie maja najlepiej rozwinieta siec dopingowa, przez co najtrudniej ich dopasc, ale doping to nie wszystko. Pamiętajmy, ze Paul Hamm drugi raz nie zdobędzie złotego medalu w sytuacji, gdy jego wystep był o wiele słabszy od Koreańczyka. hura

Chiny…w 2007 88 (38-25-25), w Atenach 63 (32-17-14). Tylko, ze w Atenach zaledwie 5 medali w badmintonie, tu nie do powtorzenia tak slaby wynik , w gimnastyce sportowej w 2004 tylko 3 medale (1 zloty), na MŚ 2007 wygrali klasyfikacje medalowa z 5 zlotymi (w sumie 8) przed Amerykanami. Zdecydowanie lepiej powinni wypasc również w skokach do wody, w których w Atenach zdobyli 9 medali. W ciezarach osiagna p[ewnie niezgorszy wynik niż na ostatnich MŚ (tam było 7 zlotych, 4 srebra i 1 braz). Tenis stołowy to będą 4 zlote i pewnie ze 3 innego koloru, a być może i wszystkie możliwe medale Chińczycy zdobędą (4-2-2)…nie jest to wcale takie wykluczone. Takie dyscypliny jak boks, judo, zapasy w Chinach rozwijaly się w ostatnich latach calkiem przyzwoicie, Chińczycy zaczeli się pojawiac na torze kolarskim, w kolarstwie gorskim maja calkiem dobre dziewczyny, w lekkiej, w takich konkurencjach jak chod swoje powinni zdobyc. Plywanie ostatnio tez się u nich rozwinęło…co prawda nie do tego stopnia, co kiedys, ale kilka nazwisk blisko podium na pewno ujrzymy. Chiny SA tez swiatowa potega w strzelectwie, regularnie w 2006 zdecydowanie wygrali klasyfikacje medalowa MŚ w strzelectwie. W czolowce byli również w MŚ shotgunowych rozegranych w 2007.

Zamieszaja i to bardzo Rosjanie...w koncu z Chinami jest sztama, pewnie beda dobrze traktowani, jakiestam przewaly pewnie przejda bez echa...w 2007 roku Rosja zdobyla 86 medali w imprezach mistrzowskich (35-30-21), w Atenach medali bylo 92...wg mnie over 80,5 izzi. Rosja w kazdej konkurencji jest w stanie zdobyc po kilka medali, moze nie wszedzie sa to faworyci do zlota, ale...zapasy, boks, lekka, strzelectwo, podnoszenie ciężarów, plywanie synchroniczne, skoki do wody, a nawet plywanie powinny im przyniesc wiele medali. Nie zapominajmy o kilku osadach kajakowych, swietnych szermierzach czy prawie wszystkich grach zespolowych. Nie ma konkurencji, w ktorej Rosjanie startuja, w ktorej praktycznie nie mieliby szans na medal. Po kursie 15.00 w toto, ze Rosja zdobędzie najwięcej medali na pewno warto zagrac.

W strzelectwie oraz gimnastyce powinna się rozegrac decydujaca walka w ilościowej klasyfikacji medalowej (pomiedzy Rosja, Chinami, a USA)

Przejdzmy do innych poteg europejskich...wg mnie IO dla krajow typu Niemcy, FRancja, Wlochy, Wlk. Brytania beda srednio udane...dlaczego? Olimpiada w Chinach, zdecydowanie inny klimat, sedziowie niesprzyjajacy. Najmniejszy wplyw to wszystko powinno miec na Niemcow...najbardziej solidny narod pod wzgledem przygotowan do wielkich imprez w calej Europie, dodatkowo maja kilka dyscyplin, w ktorych trudno im bedzie zabrac medale...tak naprawde te 30-40 medali powinnismy przyznac z gory. W 2007 roku medali Niemcy zdobyli 57 (17-15-25), w Atenach bylo 49, w zwiazku z tym mozna zrozumiec ten owczy ped w toto na over 44,5...ja do konca do tego zakladu przekonany nie jestem, gdyz wiem, ze Niemcy troche straca, a ile? Ciezko powiedziec...na pewno kilka druzyn, ktore zdobyly medale beda mialy trudno, żeby powtórzyć sukces. Lokomotywami Niemcow jak zwykle beda kajakarstwo, jezdziectwo, kolarstwo (wszystkie rodzaje lacznie). Do tego swietny hokej na trawie, pojedyncze gwiazdy w lekkiej, plywaniu...calkiem przyzwoita szermierka, judo i stzrelectwo. Ale wielkich gwiazd w ekipie Niemiec nie tak wiele...w kilku dyscyplinach, w ktorych sa niezli jest lekko loteryjnie w takich imprezach jak IO, a w Chinach jak nigdy Niemcow szczescie moze opuscic.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Piękna analiza===gratulacje===Co myślisz o ilości medali ogółem ====Chorwacji/4,5/,Polski/8,5/,Czech/7,5/i Słowacji/5,5/wg.Profa===

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ile Polska zdobyła medali w Atenach?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by nawoj
Ile Polska zdobyła medali w Atenach?

10

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
zgadza się==3-2-5

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Dzięki.Zagrałem rano over 10,dołożyłem handballa.Ręczna siadła ,u mnie jak jedno o.k.,to reszta też dobrze.Ale łatwo nie będzie...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Nawój===jaki jest system rozgrywek w piłkę ręczną kobiet i mężczyzn w grupach==czy drużyny zajmujące 1-2 w 2-ch grupach grają o medale,czy inna zasada==
Jak myślisz Norweżki dadzą radę być w 1-2

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
U facetów 2 grupy po 6 ekip.W grupie każdy z każdym.Póżniej od razu 1/4 finału-pierwsza z czwartą,druga z trzecią itd.U kobitek sprawdzę póżniej

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
U kobitek tak samo,Rosja i Norwegia faworytem,póżniej długo nic.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
ok===dzięki===tak zakładałem na wyczucie przy typowaniu==
Ps.Czy piłkarze ręczni Francji nie są zbyt przeszacowani przez buki=czy można na nich liczyć w grupie na miejsce 1-2===

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Polacy niedoszacowanii...Dla nas to dobre losowanie,jesteśmy w stanie pokonać każdą drużynę w 1/4 finału,najlepiej żeby to były Niemcy lub Gejzery
Grupa A: Polska, Francja, Chorwacja, Chiny, Hiszpania i Brazylia

Grupa B: Niemcy, Dania, Rosja, Korea Południowa, Islandia, Egipt


Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Myślisz że Polacy będą w 1-3 grupe A

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Czy wygramy rywalizację z którąkolwiek z drużyn Francja,Chorwacja,Hiszpania

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Polacy moga wygrac z kazda z tych druzyn, najtrudniej bedzie nam z zabojadami, bo z nimi nie mozemy sobie jakos poradzic...Chorwaci i Hiszpanie to beda mecze na styku...jesli bedziemy w 3-ce w grupie, to wtedy do strefy medalowej bliziutko.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Czy Gejzery wygrają z Danią i Rosją

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Polskignom===3 miejce w grupie to oznacza brak medalu

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1