|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
Oryginalnie wysłał BiZkiT: [qb]nie wiem czemu ale mam dzis jakeis dziwne przeczucie ze wreszcie CIN wygraja. jesli by dzis przegrali to jutra sadze ze rowniez przegraja i dopiero po jutrze maja okazje wygrac ale zamotalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no nic dzis gram na CIN za 50PLn po kursie 2.4 i licze ze sie chlopaki popisza wreszcie[/qb] eh ale mialem dziadowe przeczucie 7 porazka z rzedu teraz tylko chce zeby dzis znowu przegrali bo dzis na nich nie gram a dopiero zeby jutro udalo im sie wygrac dzis sadze ze Tampa wreszcie przegra i mam zamiar ten mecz zagrac grubooooooo co sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,165 |
TOR Blue Jays v SF Giants GB > kurs 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
Chcialem Cin na 54% wygrają jednak zeby znowu typowac na przekor modzie dzis na 37% TB Devil Rays v SDG Padres -1.5/2.30 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 455
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 455 |
ARIZONA - NY YANKEES Typ: 2 - 1.65 ToToMiX
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Ponieważ jestem nowy pozwole sobie jako pierwszy dziś postawić. Cincinnati Reds - Texas Rangers 2.14 Expekt Tak bardzo czekam na zwycięstwo Redsów dlatego uważam iż może dzisiaj to wreszcie nastąpi. Kazda seria, dobra czy zła kiedyś się musi zakończyć. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 7 |
Mój pierwszy typ:) Milwaukee Brewers - Seattle Mariners - TYP:1 2.09 EXPEKT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Grałem w nocy dwa duble 1) a)HOU - CHC over 7,5 (ok) b)PHI - CIN over 9,5 (ok)
2) a)WNBA LA - CON 2 (+9,0) (ok) b)PHI - CIN 1 (-1,5) (ok)
I wszystko byłoby fajnie,gdyby nie to ,że w pinnacle NIE UZNANO mi typów na mecz PHI - CIN !!! Oba typy "b" policzono po 1,00 (cancelled). Jak powszechnie wiadomo mecz sie odbył,padł over i wszedł spread na Phillies (wynik 10:7). Mecz był 2-krotnie zawieszany w 3 i 7 inningu,ale o tym nic nie ma w regulaminie. Napisałem odwołanie,ale prawdopodobnie to nic nie da - z obu dubli zrobiły sie single i moja wygrana jest niepomiernie mniejsza. Dałbym może spokój,bo to nie pierwszy numer ze strony bukuff,ale...jakiś czas temu postawiłem w jednym dublu typ na mecz Arizony,który był zawieszany,a w konsekwencji się nie odbył (postponed). Stawiałem na Arizone,która po bodaj 4 inningu przegrywała 2:3 i co zrobili w pinnacle ? Pomyślicie,że "cancelled" - otóż nie,uznali typ za nietrafiony i dubel przepadł (drugi typ na tym dublu był ok). Juz mi nawet nie chodzi o ten szmal,tylko mam wrażenie,że pinnacle stosuje "zasady Kalego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Oferte na sporty amerykańskie mają bardzo bogata ,kursy z reguły ciut wyższe (np.w porównaniu z SpBet i B&W),ale po takim numerze już mi się odechciewa utrzymywac u nich konto.
Moje pytanie jest nastepujące - czy zdarzyło się Wam ,by jakis buk uznał trafiony zakład za nieważny,ponieważ mecz się opóźniał ? Dla ścisłości dodam,że jak patrzyłem na swoje konto w przerwie w 7 inningu to zakłady były jeszcze nierozliczone.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
PS.Dalszy ciąg tej historyjki (wraz z odpowiedzia kolesi z pinnacle) zamieściłem w dziale "Świat bukmacherstwa"(temat "Achtung Pinnacle !!!")
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Mecz Redsów z Phillies'ami zakończył się po 8 inningach - warowałem przy komputerze, bo się moje bankructwo ważyło (i stało się faktem, potrzebuję ze dwa, trzy tygodnie na odrobienie strat...). Sprawdź w regulaminach, jak tam to liczą. Jeśli zrobili cię w wałka, to strasznie głupio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No i skoro już tu jestem, to dzisiejszy typ:
San Diego Padres - Tampa Bay Devil Rays 1 [ 1.59 / Expekt ]
Dziś nie dam złamanego grosza na Redsów, bo znów ten pierdzielony skośnooki drewniak będzie próbował rzucać piłkę. Jak dziś wygrają, to już NIGDY W ŻYCIU na nich nie zagram. Już na początku sezonu miałem z nimi ciężkie przejścia, co za cholernie felerna drużyna! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
Oryginalnie wysłał relooke: [qb]Mecz Redsów z Phillies'ami zakończył się po 8 inningach - warowałem przy komputerze, bo się moje bankructwo ważyło (i stało się faktem, potrzebuję ze dwa, trzy tygodnie na odrobienie strat...). Sprawdź w regulaminach, jak tam to liczą. Jeśli zrobili cię w wałka, to strasznie głupio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No i skoro już tu jestem, to dzisiejszy typ:
San Diego Padres - Tampa Bay Devil Rays 1 [ 1.59 / Expekt ]
Dziś nie dam złamanego grosza na Redsów, bo znów ten pierdzielony skośnooki drewniak będzie próbował rzucać piłkę. Jak dziś wygrają, to już NIGDY W ŻYCIU na nich nie zagram. Już na początku sezonu miałem z nimi ciężkie przejścia, co za cholernie felerna drużyna! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] widze ze nie tylko ja chce zagrac na San Diego. tylko mam male obawy bo chce zagrac to za cos w granicach 300PLN plus Czechow w dzisiejszym meczu z Łotyszami. Co sadzicie o dzisiejszym meczu San Diego? Tampa jest w miare slaba a wygrala juz 5 meczy z rzedu straczy chyba tego dobrego nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał relooke: [qb]Mecz Redsów z Phillies'ami zakończył się po 8 inningach - warowałem przy komputerze, bo się moje bankructwo ważyło (i stało się faktem, potrzebuję ze dwa, trzy tygodnie na odrobienie strat...). Sprawdź w regulaminach, jak tam to liczą. Jeśli zrobili cię w wałka, to strasznie głupio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
No i skoro już tu jestem, to dzisiejszy typ:
San Diego Padres - Tampa Bay Devil Rays 1 [ 1.59 / Expekt ]
Dziś nie dam złamanego grosza na Redsów, bo znów ten pierdzielony skośnooki drewniak będzie próbował rzucać piłkę. Jak dziś wygrają, to już NIGDY W ŻYCIU na nich nie zagram. Już na początku sezonu miałem z nimi ciężkie przejścia, co za cholernie felerna drużyna! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Qrcze,rzeczywiscie mecz zakończony został w pełnych 8 zmianach (regulamin mówi,że ma trwać 8,5 innings). Nie zmienia to jednak faktu,ze Twój typ nie powinien byc uznany za przegrany,z tego samego powodu - regulamin (przeciez w 9 zmianie reds mogli zobyć 4 punkty i wygrac ten mecz). Zmyliło mnie to co jest na cbs.sportsline.com Tam widac wyraźnie,że 9 zmiana została zagrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,na oficjalnej stronie MLB jest zagranych 8 innings. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 102 |
Mój typ na dzisiaj: TB Devil Rays v SDG Padres -1.5 2.30 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Na moje oko typ na San Diego to :4gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale odpowiedzialności nie biorę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
- San Diego gra u siebie - Tampa, jak na ostatnią drużynę w swojej klasyfikacji, ma troszkę zbyt dużo zwycięstw z rzędu, a dość tragiczny wynik na wyjazdach (7-19) - u Padresów będzie rzucał gracz po prostu lepszy od pitchera Tampy (m.in. 2-1 w zwycięstwach w domu, przy 1-3 w zwycięstwach na wyjeździe przeciwnika)
Dość banalna analiza, ale jestem dobrej myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Nie zmienia to jednak faktu,ze Twój typ nie powinien byc uznany za przegrany,z tego samego powodu - regulamin (przeciez w 9 zmianie reds mogli zobyć 4 punkty i wygrac ten mecz).[/qb] No w przypadku typowania na 1/2 mecz uważany jest za rozstrzygnięty po 5 zakończonych inningach (i w Expekcie, i w Pinnacle - sprawdziłem właśnie), czyli nic z tego... Szkoda... CHWDR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Atlanta (-1,5) 2,26 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
New York Mets -1.5 2,74 pinnacle
ale nie będe głupi i u buków zagram Metsów za zwykłe zwyciestwo i do tego San Francisco
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
San Francisco Giants v Toronto Blue Jays /1/ expekt kurs 1,50
Pozwodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 214 |
witam, mój typ na dziś to: S.F - Tor(-1.5) 2 4.0 pinnacle
myśle że dzis najwyższa pora żeby Batista wygrał na wyjezdzie a Schmidt przegrał u siebie, obu drużynom daje po 50% sans, zresztą jak większość typerów, ofensywa Blue Jays też wygląda troche lepiej niż SF, ps. jak ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat tego spotkania to są one bardzo mile widzane, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 392 |
Oryginalnie wysłał AndrzejO: [qb]jak ktoś ma jakieś ciekawe informacje na temat tego spotkania to są one bardzo mile widzane, pozdrawiam[/qb] ciekawe statystyki? dzisiaj mecz w nocy a obaj miotacze w spotkaniach nocnych prezentują sie następująco: Schmidt- 5-2 2.66 Batista- 3-2 4.44 dodatkowo w meczach na nawierzchni typu "grass": Schmidt- 7-2 2.61 Batista- 0-2 3.81 widać zatem że to SF są faworytem przed tym spotkaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale tak na poważnie to nie wydaje mi sie aby Schmidt przegrał 2 mecze z rzędu i to z tak słabymi drużynami (ostatnio przegrał z Tampą). licze za tem na zwycięstwo SF bo w przeciwnym razie znowu wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Los Angeles Dodgers - Baltimore Orioles 1 -1.5 2.790
pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Na dzis: Oakland @ 2.07 Bodog
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|