Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
3 miejsce w grupie to oznacza gre z prawdopodobnie Niemcami w 1/4 i duze szanse na awans...Dania jest poza zasiegiem reszty druzyn w swojej grupie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Tak jak pisał nawój ==wg.mnie także== trzecie miejce w grupie zamyka grę o medale =więc o Niemcach trzeba będzie zapomnieć l

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Byle zająć 3. miejsce w grupie i żeby Dania była najlepsza w drugiej grupie. Wtedy mamy spore szanse na awans do półfinału. Z Niemcami, Rosją i Islandią powinniśmy sobie poradzić, a później to się zobaczy. Wg mnie nawet 3. miejsce w naszej grupie jest lepsze niż drugie przy założeniu, że grupy wygrają Francuzi i Duńczycy, bo wtedy unikamy w półfinale Fracji, która ewidentnie nam nie leży

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Polskignom==możesz ustosunkować się do ilości medali Polski,Chorwacji itd,wg postu powyżej==postaraj się

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jasne, ustosunkuje sie do jutra rana, ustosunkuje sie i zarzuce forum typami grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
jasne==nie podawaj żadnych ==

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
gram 10 medali lub wiecej - 2.8
moje obliczenia sa takie:
Blanik, Jedrzejczak,tyczkarka(Pyrek lub Rogowska),Jesien i Plawgo, Majewski,Dolega lub/i Kolecki wiec 7-8 medali takich bardziej pewnych.
Do tego 2-3 dojda (ręczna,szermierka,plywanie i wioslarstwo bdb forma Klepackiej i Kusznierewicza)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Majewski bez szans na medal...w plotkach 1 medal to max., co mozemy osiagnac.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
W tamtym roku 5, teraz znakomita forma i rzuca w okolicach 21 metrow wiec braz mozliwy napewno bardziej niz Ziolkowski i Skolimowska wg. mnie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Zimon
W tamtym roku 5, teraz znakomita forma i rzuca w okolicach 21 metrow wiec braz mozliwy napewno bardziej niz Ziolkowski i Skolimowska wg. mnie.

Amerykanie (Hoffa, Cantwell, Nelson) będą pchać pod 22 metr i raczej będą poza zasięgiem Polaka

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Plawgo to w ogole minimum wypelnil czy dostal "dzika karte" od zwiazku ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
wypelnil...a wczoraj w Monako potwierdzil, ze bedzie walczyl w Pekinie o medal. smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 57
Plawgo jak będzie 4-5 to już będzie sukces

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by a260
Plawgo jak będzie 4-5 to już będzie sukces

ja tam widze 2 kolesi poza zasiegiem, ktorzy w dodatku w prawie kazdym biegu pajacuja jak moga...szczegolnie sie wyroznia w tym Jackson. A reszta to jest spokojnie do ogrania...bo niby kogo ma sie Plawgo obawiac?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Piotr Małachowski 68.65 w rzucie dyskiem 3 dni temu,jesli to powtorzy medal bedzie,tylko czy powtorzy...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
o medalach chin i usa napisane bylo sporo jeszcze dodam ze analitycy firmy PwC obliczyli ze najwecej medali zdobeda chinczycy 88 na drugim miejscu oczywiscie usa 87 na trzecim rosjanie 79.Polska ma wywalczyc 14 medali.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Witam - parę przemysleń

kula M

Jasne ,że Amerykanie najmocniejsi - ale zawsze conajmniej jeden daje dupy i zawala . Z drugiej strony musiałby nikt spoza w/w nie "odpalić" - zawsze niemcy i ściana wschodnia jakiegoś embriona na 20,50-21,00 spokojnie mogą podrasować .
Nasz Majewski musiałby pobić rekord życiowy i liczyć na okreslony zbieg szczęśliwych dla niego zdarzeń .
Medal dla niego to byłaby w sumie i tak duża niespodzianka .

W dysku musiałby zdarzyć się cud , nawet zakładając że powtórzy te 68 i pół ( co jest mało prawdopodobne ) .

jesień wczoraj zrozumiała że ze swojego rekordu Polski to musi urwać prawie 0,5 sek. żeby zakręcić się koło brąziku .

plawglo na tle rywali wygląda lepiej - jeżeli rzeczywiście będzie progresja i warunki pogodowe go nie wykończą w elim. i półfinale .

Niemniej o medal w biegach będzie bardzo trudno .

Jedzie na igrzyska potworna rzesza statystów ( na tych 266 to połowa o miejscu lepszym niż .......9-te to moze tylko pomarzyć ) .
Mimo wszystko trudno mi uwierzyć ,żeby powtórzyli Nasi taki beznadziejny występ jak w Atenach .
Te 10 medali powinni z palcem w d.... uklepać .

Zgadzam się z polskignom - że szermierka jak najbardziej ( aż 3 drużyny ! ) powinna dać medal - a nawet 2 .

Żeglarstwo , kajaki i wiosła ,pływanie - z wody powinnismy powyciągać - tutaj 5-6 wodnych medali

LA - dla mnie jeden krążek już będzie sukcesem

Sporty walki - boks - piz...a , judo - zapasy - no chociaż 1 uklepią .

Blanik - jak 2 razy nie upadnie ( podeprze się) .........to spokój .

Strzelectwo - fuks może się zdarzyć - ale musiałby być duży - raczej kalectwo .

Łuki - drużynka kobitek - hm - jeden krążek powinno dobawić .

Podnoszenie ciężarów - u kobitek zero szans - natomiast Kołecki ( nawet z kontuzją kolana ) i młodszy Dołęga powinni 2 medale dołożyć .

kolarstwo - jedna wielka pi.......a - zawodniczki , zawodnicy i najwieksza "gwiazda" ekipy - trener szosowców .

badmington - progres jest ale na 8-kę - bez jaj z medalem .

pięciobój nowoczesny - szanse małe ale wieksze na pewno niż np. w kolarstwie - ale raczej pusty przebieg

tenis - nadfuks radwańskiej ewentualnie - szanse 10% - reszta to żenada pierwszorundowa .

Drużynowo - tutaj liczę na 2 ekipy - laluchny żeńskie Bonity i ręczni - tzn. medal jeden - kto - wsio ryba .

Dla "miszczów Lozano " może być pozamiatana po pierwszym meczu .........

To tak w skrócie - jak najbardziej pogląd subiektywny .
Zobaczymy jak będzie w praniu - ale over 9,5 postawię .

Zastanawia 13,5 gold na Australię - kusi mocno - może szanowny kolega polskignom ustosunkuje siędo tego ?

Pozdrawiam wszystkich maniaków Olimpiady - biorę na nią urlop i zapominam o wszystkim co się dookoła dzieje .


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Dobra nie robie juz burdelu, tylko opisze cala nasza repreze, wczoraj dolaczyla do kadry Lidka...wiec do boju:

lekkoatletyka:

szans jest sporo, mniejszych lub wiekszych, ale wg mnie powalczyc moga szczegolnie:

Plawgo i Jesien (sa tuz za podium patrzac po listach, jednak juz nie raz udowodnili, ze potrafia sie przygotowac. Gdyby Plawge szczedzily kontuzje w calej karierze dzis bylby obok Clementa glownym kandydatem do zlota. Jesien to zaden wielki talent, ale ogromne serce do pracy i samozaparcie i jakie efekty smile ...w Pekinie zabraknie Pittman i Pechonkiny, czyli tych 2, z ktorymi przegrala w Osace...faworytka nie jest, bo swietnie biega w tym roku Walker, ale reszta spokojnie do ogrania. Amerykanki nierowne jak diabli, Ani odpowiada azjatycki klimat, umie biegac kilka rund, szansa spora)

Ejdys - sweitna dziewczyna, ciagle postepy, ma swietny finisz i jesli bieg nie bedzie pon. 4 minut, to Sylwia moze zrobic ogromna niespodzianke, jeszcze rok lub 2 i jesli omina ja kontuzje sama zejdzie pon. 4 minut.

Ziołkowksi - Ziolek calkiem niezle sobie poczynal dotychczas, to jest stary wyga i te 80 m rzuci. Biorac pod uwage, ze nie nalezy sie spodziewac dalekich rzutow jak to w mlocie przewaznie bywalo w ostatnich latach na wielkich imprezach (ciekawe dlaczego grin ), to moze sie to okazac wystarczajace na medal. Bedzie ciezko, bo Tikhon, Devyatovskiy i Murofushi (zadziwiajacy powrot do formy) rzucaja daleko, dochodzi do tego grona Pars i to jest ta 4-ka, ktora teoretycznie jest poza zasiegiem.

sztafeta - Lisowczycy jak co roku...bylo troche zawirowan z koncowym skladem, ale wyszlo chyba ok. Do formy wraca Plawgo, dobre wyniki chlopakow na MP, szkoda tylko, ze Dabrowski i Marciniszyn nie mogli sie normalnie przygotowac...USA poza zasiegiem, reszta do ogrania. Ale zaznaczam, ze bedzie ciezko...GBR, BAH, NGR czy Jam, a nawet Rosja powinny byc silne.

Pyrek - tu powinien byc medal...Monika wyglada na tyczkarke nr 3 i tak sie pewnie zakonczy, Isinbayeva nie do ogrania, Stuczynski tez skacze wysoko i rowno, a Monia musi uwazac na koalicje Rosjanek i Murer. Rogowska na moje bez szans.

Malachowski - rzucil porzadnie to i wsrod kandydatow musi byc...problem w tym, ze Malachowski nie rzuca 68,5 na zawolanie. Kanter i Alekna rzuca over 70, wiec pozostaje walka o braz, a wsrod walczacych niezly Amerykanian zydowskiego pochodzenia - Waltz, cfaniak Pestano czy Niemiec Harting. Nie mozna zapomniec o Hadadim.

Majewskiego wsrod medalistow nie widze...3 Amerykanow i Michniewicz pchna na ok. 21,5, jaka jest szansa, ze Majewski taki wynik osiagnie? 0,01%? Do tego cala chmara zawodnikow na poziomie Tomka, ktorym tak samo moze wyjsc swietny rzut. Pojawilo sie w naszej kadrze troche swiezej krwi, sa 3 mlociarki, ale 2 z nich, czyi Skolimowska i Wlodarczyk beda walczyly raczej tylko o final. Moze Kamila rzuci te 74-75 m, co powinno dac nadzieje na medal. Slabiutko wyglada Czapiewski, Frankiewicz jak zwykle, duzo szumu, malo przygotowan i formy. Sam jestem ciekaw co pokaze w Atenach Rostkowska (kiedys Zagorska). To byl olbrzymi talent, ale zaginal, teraz przepracowala normalnie okres przygotowawczy i wyskoczyla z 1:58.72, raczej bez szans na medal, ale final to i tak byloby cos.

Radze zwrocic uwage na Artura Noge i Starzaka. 2 spore talenty, ktore sie bardzo fajnie rozwijaja.

Podsumowujac: 1-2 medale widze, bez zlota.

Plywanie:

Jedrzejczak plywala na ostatnich nam znanych oficjalnych sprawdzianach swietnie, wyglada na to, ze bedzie mocna, a jak bedzie mocna to 2 medale na szyi zawiesi bez wzgledu na to, jak bedzie plynac konkurencja. Zloto w delfinie moim zdaniem bardzo prawdopodobne. (na stronce jest wpisana Oti tylko na 1 dystans, to juz nie podlega zmianie?)

Baranowska - Kasia robila postepy, ale swiat poszedl jeszzce bardziej, finaly beda sukcesem, chyba, ze Drozd przygotowal swoja ekipe nieprawdopodobnie, ale i tak do medalu zabraknie.

Mazurek - dziewczyna z mojego regionu, robi stale postepy, troche w cieniu...swietnie ostatnio na MŚJ, forma w gore, jesli nie przyszla za szybko mozemy sie spodziewac rekordow Polski.

sztafeta - jak poplynie wiedza chyba tylko trenerzy, a moze i oni nie wiedza...jak to juz bywalo w przeszlosci.

Sawrymowicz - ciezko wyobrazic sobie podium bez Mateusza...stawka jest dosc silna, wrocil Grant Hackett i to on bedzie faworytem, jest Prilukov, Davies i Jensen...ale nie oszukujmy sie jesli wszyscy przygotuja sie na 100% Mateusz bedzie walczyl o zloto z Hackettem.

Korzeniowski - ciezko powiedziec...wydaje sie, ze w pewnym momencie trenerzy doszli do momentu, w ktorym wiecej wydusic z Pawla nie mogli i zaczeli go oskarzac o zle podejscie, potem w Holandii nagle Pawel zrobil swietny wynik, przegral tylko z napompowanym dopingiem jak balon Drymonakosem...sytuacja wyglada tak, ze Phelps jest sporo przed reszta (ale mniej), o 2 medale bic sie beda Pawel, Stovall, koalicja Azjatow, moze Burmester i moze niektorzy Europejczycy.

Kizierowski - byl nadzieja na medal jak malo kto bil 22 sek...teraz nagle zaczeli hurtowo bic rekord Popova, ktory przez dlugi czas wynosil 21.64. Sullivan, Bernard i Amerykanie plywaja w granicach 21.4-21.5, jesli Kizierowski sie poprawi to i tak pon. 21,5 nie zejdzie. A jesze w stawce sa Leveaux (szybszy od Bernarda), Draganja i kilku innych. Ogolnie jak sobie przypominam Amaury z przed kilku lat, to wydaje mi sie, ze we Francji odkryli jakies nowe grzyby, ktore dodaja motor w dupie. 3 Francuzow na poziomie 21.5...ogolnie w sprincie kraulowym poszedl taki wyscig, ze tylko czekac az wszystko WADA rozwali i znowu beda plywac ~22. Chyba, ze skora rekina jest taka swietna ooo

pływanie: 2-3 medale (bylem przekonany do 2 startow Oti, teraz powstal ?),w tym 1 zloto.

podn. ciezarow - 2 zawodnikow na poziomie podium...Dolega jesli sie nie spali wygra ze spora przewaga, Kolecki bedzie sie musial napocic, by wygrac, ale szansa jakastam jest. Reszta to przyjechala po to, by wystartowac, niektorzy pewnie punkty zdobeda, i tyle.

http://www.pkol.pl/pl/pages/news/310

ciezary: 2 medale, 1 zloto.

zeglarstwo - nasza ekipa wyjatkowo ladnie sie prezentuja, 2 duze szanse na medal: Klepacka i Star, do tego calkiem przyzwoity Przemek Miarczynski, reszta ekipy raczej nie przyjechala do Pekinu po medal...sprawa wyglada tak, ze 1 medal bedzie sukcesem, ale jak beda 2, to nie powinnismy mowic o ogromnym szczesciu. Kusznierewicz to uznana marka i sprawdzony w bojach zawodnik.

zeglarstwo: 1 medal. W UB jestesmy wystawieni w klasyfikacji do najwiekszej liczby medali w zeglarstwie (jako kraj 7-my w kolejnosci)...to taki kamyczek do ogrodka pesymistow. wink

Blanik i wszystko jasne...dawno juz nie bylem az tak bardzo pewny medalu jak teraz...czlowiek orkiestra, swoje skoki wpisane pod nazwa Blanik o bardzo duzym wspolczynniku trudnosci...Blanik, Popescu i Koreanczycy z Polnocy, tak to wyglada na dzis...

http://www.pkol.pl/pl/pages/news/292

W gimnastyce sportowej mamy 1 przedstawicielke plci zenskiej. Chcialem tylko na jedna rzecz zwrocic uwage. Pihan jest uwazana za utalentowana zawodniczke, niestety jedyne, co dostaje to stypendium z klubu. Wyjechala do Grecji i pracowala w barze od rana do wieczora, zeby miec choc troche normalne przygotowania. W tym kraju nie ma ochotnika, ktory by zasponosorowal jej chociaz min. stypendium, a sa ochotnicy by dac loserowi 300 tys. zł za zwrot "for money" w reklamie. Po IO Pihan bedzie trenowala od czasu do czasu i prawdopodobnie bedzie pracowala z malymi dziecmi. To tak tylko po to, jakby ktos mial ochote kurwiac przed tv, ze zajela 15. miejsce a nie pierwsze. Ochotnikow zawsze jest wielu, a malo kto ma pojecie na co klnie.


Gimnastyka: 1 medal

Szermierka:
http://www.pkol.pl/pl/pages/news/304

artykul o Gruchale...florecistki maja calkiem przyzwoite losowanie...prawdopodobnie batalia z Wegierkami zadecyduje o medalu. Jak juz mowilem mamy jeszcze 2 inne druzyny. A w konkurencjach druzynowych o medal dla nas najlatwiej.

Szermierka: 1 medal

Czworka podwojna to raczej pewny medal i chyba tak naprawde jedyna nadzieja na medal, kilka osad powinno powalczyc o punkty, niektore wyladuja moze w finale A...ale tylko czworka moze i powinna pzywiezc medal.

Wioslarstwo: 1 medal

W osadach kajakowych po Atenach nastapilo trzesienie ziemi, kilku zawodnikow poodpadalo, inni pozmieniali osady. Wydaje sie, ze przez ten czas stracilismy troche dystansu do poteg kajakowych - Wegrow i Niemcow...mimo wszystko kilka osad moze spokojnie miec nadzieje na walke o medal. Szkoda, ze chorazym naszej ekipy zostal Twardowski, jeden z naszyh glownych faworytow do medalu...bo to podobno przynosi pecha tongue
Wegrzy moga miec problem, gdyz niedawno zmarl jeden z najwybitniejszych aktywnych wegierskich kajakarzy przygotowujacy (!!) sie do IO w Pekinie. Nie wiadomo jak to wplynie na ich morale, moze byc roznie. Kajaki mialy pecha ostatnimi czasy na IO i wyraznie zawodzily...miejmy nadzieje, ze tym razem nic takiego sie nie stanie. Na MŚ zdobylismy 6 medali.

W slalmoie bedzie ciezko o medal, miejsca w 8-ce beda sukcesem.

kajaki: 2-3 medale nie byloby zle

judo: ciezko tu cos przewidywac, ogolnie nasi reprezentanci nie powinni odegrac wielkiej roli poza Robertem Krawczykiem. Krawczyk, ktory w sposob bardzo frajerski przegral braz w Atenach ostatnio na MŚ 2007 rowniez zajal 5-te miejsce...wiele bedzie zalezec od losowania, ale szansa jakastam jest.

Boks: tu pewnie nie powalczymy... :), moze 1/4 ktoregos z 2 chlopakow. Nie byloby zle.

Badminton: juz losowania sie odbyly, ale nie znam drabinek...przy furze szczescie w losowaniu mozemy miec masakryczna niespodzianke naszego miksta...1/4 bardzo realna.

jezdziectwo i gimn. artystyczna - o tych dyscyplinach mimo szczerych checi nie mam zielonego pojecia. Ale nasze szanse na medal pewnie wynosza z jakies 0,05% grin

Kolarstwo: To, co robi Wadecki i Pzkol. z szosowym to mad Jak ktorys z tych zabranych amatorow dojedzie do mety, to bedzie dobrze. W gorskim spora niespodzianka, Dawidowicz wygrala rywalizacje z Szafraniec i Sadlecka smile . W sumie to chyba dobrze, Dawidowicz jest mloda i moze cos wyniesie, a tamte 2 to chyba maja problemy same ze soba na chwile obecna. Wloszczowska ciagle jedzie kolo 5-go miejsca ostatnio. Jest kilka zawodniczek, z ktorymi rywalizuje...do medalu niedaleko i miejscami i czasami, moze sie uda. Chociaz moze sie okazac, ze wyjada 2 Chinki i zmiota towarzystwo. Wsrod glownych rywalek jeszcze Spitz, Kalentieva, Dahle (ale juz tak nie dominuja jak kiedys, ba, nawet przegrywa smile ) i Pelletier.

Na torze mamy Ratajczyka, ktory pojawil sie troche znikad 2 lata temu, ale od tego czasu prezentuje sie badzo przyzwoicie...startuje w troche loteryjnym wyscigu, ale szanse na medal niewykluczone.

Lucznictwo: tu nie powiem, szanse na medal u kobiet wg mnie sa spore. Marcinkiewicz w pojedynczych wystepach byla w stanie nawiazac walke z Koreankami, a to juz o czyms swiadczy, a w druzynie jak zwykle jestesmy silniejsi...na MŚ 2007 kobiety na 5-ym miejscu, a panowie na 4-ym. wink

Piecioboj nowoczesny: Czwojdzinska to MŚ 2006, 8-me miejsce na ME 2007, Horbacz 3-ci na ME 2007. To, czego brakuje naszym reprezentantom to stabilizacja formy. Raz jest ok, innym razem gorzej. W piecioboju duzo zalezy od konia w jezdziectwie...pamietamy wspanialy wystep Horbacza w Atenach i wszystko stracone na parkurze (tak to sie pisze?). Nie wiadomo jak od tej strony przygotuja sie Chinczycy, jesli konie beda rowne, to szansa na medal spora.

strzelectwo: Bogacka to vice MŚ 2007, kilku reprezentantow juz startowalo nieraz na IO, niesttey bez powodzenia, wiec tak naprawde nalezy chyba wierzyc w Staron i Bogacka. Staron moze sprawic niespodzianke, Bogacka moze ustrzelic swoje.

tenis: szanse sa, zobaczymy jaka drabinka, wg mnie debel nie powalczy, bo jest za miekki. Moze Radwanska powalczy, jak losowanie sie do niej usmiechnie i ominie troglodytki z USA. Swoja droga turnieje tenisowe w Atenach skonczyly sie dosc nispodziewanie...kto wie jak bedze teraz.

tenis stolowy: Li Qian to spory talent, ale w Chinach z Chinkami nie wygra. Za to na IO pojedzie Natalia Partyka hura

zapasy: Michalik jedzie po medal, ma spore szanse. U mezczyzn Najwiecej szans chyba nalezy dac Brzozowskiemu. Spory talent, kilka sukcesow w karierze, w Atenach 4-te miejsce.

Druzynowki: Jedni uwazaja tak, drudzy inaczej, wg mnie szanse na medal najwieksze maja pilkarze reczni, byleby ominac Zabojadow, siatkarki wyglada na to, ze sa w dobrej formie, podniosly sie po smierci Agaty, a wiadomosci o zlej atmosferze chyba troche przesadzone.

Ogolnie wg mnie start bedzie bardziej udany niz w Atenach. 12-15 medali to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz na dzis, do tego sporo miejsc punktowanych. W zwiazku z tym over 8,5 w profku wg mnie izzi.

Co do innych linii, to:
Chorwacja under 4,5 - pilkarze reczni, wodni i Vlasic to najwieksze bronie Chorwatow, w roku 2007 zdobyli oni tylko 2 medale - 2 zlote, moze o czyms nie wiem, ale mysle, ze under spokojnie wejsc powinien.

Fortuna to czeski buk i to widac w liniach na Slowacje i Czechy, sa swietnie oszacowane...





Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
o nie...jaka cenzura...

Marta Pihan dostaje tylko stypendium z klubu, pojechala do Grecji i pracowala w barze, zeby miec na przygotowania. Po IO bedzie trenowala od przypadku do przypadku i bedzie pracowala z dziecmi, zeby miec z czego zyc. W tym chorym kraju nie ma firmy, ktora da dziewczynie 3 k stypendium, zeby ta miala spokojne zycie, a jest firma, ktora daje 300 k loserowi za "for money" w reklamie. Jak ktos ma ochote k.u.r.w.i.a.c przed tv, ze zajela 15-te, a nie pierwsze miejsce, to niech sie lepiej 100x zastanowi.

13,5 Australii

Juz sie stosunkuje smile ...wg mnie ta linia jest spokojnie do lykniecia. Australia ma swietne plywanie, zeglarstwo, dobre jzdziectwo, pilka wodna kobiet, hokej na trawie i k i m, pojedyncze talenty w roznych innych dyscyplinach. w 2007 roku zdobyli 18 zlotych,

Co do lekkich szans, kto powinen te zloto zdobyc, to:

plywanie: Sullivan co najmniej 1, Hackett co najmniej 1, Trickett moze i 3, sztafeta 4x100 dow., sztafeta 4x100 zmienn obie kobiet, Rice moze 1 dolozyc, Leisel Jones tez 2 powinna zdobyc.

To juz daje 9-10 w samym plywaniu...Over 13,5 wg mnie wart gry.


Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Co do innych linii, to:
Chorwacja under 4,5 - pilkarze reczni, wodni i Vlasic to najwieksze bronie Chorwatow, w roku 2007 zdobyli oni tylko 2 medale - 2 zlote, moze o czyms nie wiem, ale mysle, ze under spokojnie wejsc powinien.
=================================

Niejaki Draganja 50 dow. - rysiek jest w stanie dobawić - ale znaleźć 5-y medal jest naprawdę trudno .........

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1