Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Spróbuję pograć duble. Będę robił jak zwykle podsumowanie. W rzeczywistosci nie gram łączonych typów MLB, bo jestem zwolennikiem singli, ale jak wyniki będą zadowalające to moze od przyszłego roku. Jak zwykle każdy typek daję za 100 jednostek.
San Diego - Arizona 1 1.63
Texas - Seattle 1 1.74
AKO: 2.85
St Louis - Chicago Cubs 2 2.09
San Francisco - Los Angeles 1 1.95
AKO: 4.07
Anaheim - Oakland 2 1.82
Toronto - Tampa Bay 1 1.91
AKO: 3.47
NY Mets - Cincinnati 1 1.86
Montreal - Philadelphia 1 2.20
AKO: 4.09[/qb]
[/QB][/QUOTE]
Pozwolę sobie zagrać z Tobą bo mam odmienne zdanie co do niektórych pozycji.
Jeśli wygrasz, a myślę że tak będzie potwierdzi się to, że jesteś poprostu wielki.
___________________________________
San Diego - Arizona 1 1.63
Texas - Seattle 1 1.74 AKO: 2.85
---------------------
St Louis - Chicago Cubs 1(-1.5) 2.75
San Francisco - Los Angeles 2 1.95 AKO: 5.36
---------------------
Anaheim - Oakland 2 1.82
Toronto - Tampa Bay 2 2.05 AKO: 3.71
---------------------
NY Mets - Cincinnati 1 1.86
Montreal - Philadelphia 2 1.81 AKO: 3.36
---------------------
Myślę że się nie gniewasz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zabawa dla nas i dla innych też będzie przednia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Osobiście też nie gram nic poza singlami na dubelkach już dosyć straciłem kasy.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />