Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
#25170 14/12/2002 17:19
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Kurna dziasiaj chociaz 14 musi pittsbur zremisowac:)

Bonus: Unibet
#25171 14/12/2002 18:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Serie meczow bez remisu:

Anaheim Might Ducks - 6
Atlanta Thrashers - 3
Boston Bruins - 3
Buffalo Sabres - 0
Calgary Flames - 2
Carolina Hurricanes - 12
Chicago Blackhawks - 0
Colorado Avalanche - 0
Columbus Blue Jackets - 1
Dallas Stars - 2
Detroit Red Wings - 1
Edmonton Oilers - 0
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 5
Minnesota Wild - 3
Monreal Canadiens - 3
Nashville Predators - 0
New Jersey Devils - 4
New York Islanders - 0
New York Rangers - 3
Ottawa Senators - 3
Philadelphia Flyers - 6
Phoenix Coyotes - 2
Pittsburgh Penguins - 10
San Jose Sharks - 3
St. Loius Blues - 0
Tampa Bay Lightning - 4
Toronto Maple Leapfs - 4
Vancouver Cannucks - 3
Washingtom Capitals - 3

#25172 14/12/2002 18:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
KTOKOLWIEK kto dostal od mondexa arkusz czy mozecie mi go przeslac na danyel1@hoga.pl

#25173 14/12/2002 18:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wlasnie Ci go wyslalem.

#25174 15/12/2002 01:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
Cze

Wczoraj ladnie wzbogacily mnie CZarne..ptaki, zobaczymy czy Pingwiny okaza sie rownie szczesliwe?! Penguins II - Kings X za 30

Dodatkowo zaczalem grac na przerwanie passy (patrz progresja a la Mondex)
I tak pierwsze kluby to:
Senators na porazke
Devils - Senators 1 2.8
Rangers na wygrana
Rangers - MAple Leafs 1 3.35
Thrashers na wygrana
Thrashers - Blues 1 4.15
Wild na porazke
Wild Predators 2 2.6
Penguins na wygrana
Penguins - Kings 1 3.35

oraz puszczam singla
Canucks - Oilers X 3.9 za 10
ktos glosno mowil ze bedzie remis popatrzylem w tabelki i moze ten ktos ma racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Powodzenia

#25175 15/12/2002 12:38
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
I jak tu nie lubic zwierzat? Pingwiny mialy OT:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobrze ze postawilem, ale tylko II stopien. Zobaczymy co dzis Carolina pokaze, dziasiaj mam ja w III stopniu progresji. Chyba postawie jeszcze na wygraną Dallas?

#25176 15/12/2002 13:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
Witam, ja tez uwielbiam "zwierzatka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wczoraj jastrzebie z Chicago, dzisiaj pingwinki z Pittsburgha - II poziom. No a dzisiaj stawiam III poziom Carolina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mam nadzieje, ze passa bedzie podtrzymana
Pozdr gizior

#25177 15/12/2002 14:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:

Anaheim Might Ducks - 6
Atlanta Thrashers - 4
Boston Bruins - 4
Buffalo Sabres - 1
Calgary Flames - 3
Carolina Hurricanes - 12
Chicago Blackhawks - 0
Colorado Avalanche - 1
Columbus Blue Jackets - 2
Dallas Stars - 2
Detroit Red Wings - 6
Edmonton Oilers - 1
Floride Panthers - 0
Los Angeles Kings - 6
Minnesota Wild - 4
Monreal Canadiens - 4
Nashville Predators - 1
New Jersey Devils - 0
New York Islanders - 1
New York Rangers - 4
Ottawa Senators - 0
Philadelphia Flyers - 7
Phoenix Coyotes - 2
Pittsburgh Penguins - 0
San Jose Sharks - 4
St. Loius Blues - 1
Tampa Bay Lightning - 5
Toronto Maple Leapfs - 5
Vancouver Cannucks - 4
Washingtom Capitals - 4

#25178 15/12/2002 15:17
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Thor666:
[qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... [/qb]
Napewno nie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25179 15/12/2002 15:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Thor666:
[qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... [/qb]
Napewno nie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
I pewnie dzisiaj Hurricanes zremisuja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#25180 15/12/2002 15:36
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Zaraz kurna ide na nich postawic. Jak myslicie Dallas wygra?

#25181 15/12/2002 15:49
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
Witam !

Ostatnio żadko zaglądam na forum i nie widziałem tego tematu .
Progresję na remisy w Nhl gram około miesiąca i przynosi ona ciekawe wyniki . W tym okresie zamknąłem 6 progresji , w najgorszym przypadku na 7 poziomie (Vancouver) . W przypadku Caroliny jestem już na 3 poziomie , ale remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Luke3 .

#25182 15/12/2002 16:00
Dołączył: May 2002
Posty: 126
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 126
Witam wszystkich progresowiczów !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Znalazłem w sieci ciekawy arkusz Excella. Zawiera on wszystkie wyniki NHL sezonu 2002/2003 oraz ciekawe statystyki. Polecam !!!
Niestety nie pamiętam adresu strony z jakiej go ściągnąłem. Póki co wrzuciłem na swoją stronkę aby mozna go było sobie ściągnąć.

www.konik.konin.lm.pl [konik.konin.lm.pl]

P.S.Nie plagiatuję i nie podszywam sie pod czyjąś pracę autorem jest TOMU.

Wielu remisów !!! Pozdrawiam

#25183 15/12/2002 16:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Miałem awarie sprzętu i nie odzywałem się. Miałem dobrą passę. "Wyjąłem" X Chicago,Nashville, Pitsburgha, Ottawy i wygrane Colorado, Vancouver i Nashville(wczorej). Dzisiaj jak większość stawiam singla na Caroline(4 poziom)i wygrane Pittsburga, Dallas oraz remis Los Angeles. Passa może będzie trwać nadal .Powodzenia

#25184 15/12/2002 19:51
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No ładnie wszystko wyglada,nie powiem...Zastanawiam się czy aby nie zacząć grać na porażkę Chicago.Co prawda gra teraz 5 meczy pod rząd u siebie(o ile sie nie mylę)Dziś grają z Dallas i tu jest chyba najbardziej prawdopodobna ich porażka.Z tych 5 meczy grają z jeszcze jednym silnym zespołem-Vancouver, więc szansa niby jest...
Jeśli chodzi o wygraną Pittsburgh to ja to odpuszczam.Grają w osłabieniu ze względu na liczne kontuzje-Morozov,Straka i jeszcze 5 innych.

#25185 15/12/2002 20:31
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
No wkońcu udało się, po 2 dniach nieobecności wracm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wszystko przez głupią karte graficzną. A co za tym idzie omineły mnie dzisiejsze remisy no i wczorajszy Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Witajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#25186 15/12/2002 20:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Quote
Oryginalnie wysłał Cake:
[qb]KTOKOLWIEK kto dostal od mondexa arkusz czy mozecie mi go przeslac na [email][email protected][/qb]
Cze[/email] Cake
Wysłąłem Ci ten arkusz 2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#25187 15/12/2002 20:39
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
MYSLĘ ,ŻE DZISIAJ ANAHEIM 1 oraz może zaskoczę,ale CHICAGO-DALLAS na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#25188 15/12/2002 20:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
KURKA WODNA mam problemy z poczta mondex mozesz mi wyslac arkusz na [email][email protected]?[/email] dzieki

#25189 15/12/2002 20:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,997 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1