|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Kurna dziasiaj chociaz 14 musi pittsbur zremisowac:)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Serie meczow bez remisu:
Anaheim Might Ducks - 6 Atlanta Thrashers - 3 Boston Bruins - 3 Buffalo Sabres - 0 Calgary Flames - 2 Carolina Hurricanes - 12 Chicago Blackhawks - 0 Colorado Avalanche - 0 Columbus Blue Jackets - 1 Dallas Stars - 2 Detroit Red Wings - 1 Edmonton Oilers - 0 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 5 Minnesota Wild - 3 Monreal Canadiens - 3 Nashville Predators - 0 New Jersey Devils - 4 New York Islanders - 0 New York Rangers - 3 Ottawa Senators - 3 Philadelphia Flyers - 6 Phoenix Coyotes - 2 Pittsburgh Penguins - 10 San Jose Sharks - 3 St. Loius Blues - 0 Tampa Bay Lightning - 4 Toronto Maple Leapfs - 4 Vancouver Cannucks - 3 Washingtom Capitals - 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
KTOKOLWIEK kto dostal od mondexa arkusz czy mozecie mi go przeslac na danyel1@hoga.pl
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 218 |
Cze
Wczoraj ladnie wzbogacily mnie CZarne..ptaki, zobaczymy czy Pingwiny okaza sie rownie szczesliwe?! Penguins II - Kings X za 30
Dodatkowo zaczalem grac na przerwanie passy (patrz progresja a la Mondex) I tak pierwsze kluby to: Senators na porazke Devils - Senators 1 2.8 Rangers na wygrana Rangers - MAple Leafs 1 3.35 Thrashers na wygrana Thrashers - Blues 1 4.15 Wild na porazke Wild Predators 2 2.6 Penguins na wygrana Penguins - Kings 1 3.35
oraz puszczam singla Canucks - Oilers X 3.9 za 10 ktos glosno mowil ze bedzie remis popatrzylem w tabelki i moze ten ktos ma racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
I jak tu nie lubic zwierzat? Pingwiny mialy OT:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobrze ze postawilem, ale tylko II stopien. Zobaczymy co dzis Carolina pokaze, dziasiaj mam ja w III stopniu progresji. Chyba postawie jeszcze na wygraną Dallas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 94 |
Witam, ja tez uwielbiam "zwierzatka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wczoraj jastrzebie z Chicago, dzisiaj pingwinki z Pittsburgha - II poziom. No a dzisiaj stawiam III poziom Carolina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mam nadzieje, ze passa bedzie podtrzymana Pozdr gizior
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... Podaje aktualna statystyke:
Anaheim Might Ducks - 6 Atlanta Thrashers - 4 Boston Bruins - 4 Buffalo Sabres - 1 Calgary Flames - 3 Carolina Hurricanes - 12 Chicago Blackhawks - 0 Colorado Avalanche - 1 Columbus Blue Jackets - 2 Dallas Stars - 2 Detroit Red Wings - 6 Edmonton Oilers - 1 Floride Panthers - 0 Los Angeles Kings - 6 Minnesota Wild - 4 Monreal Canadiens - 4 Nashville Predators - 1 New Jersey Devils - 0 New York Islanders - 1 New York Rangers - 4 Ottawa Senators - 0 Philadelphia Flyers - 7 Phoenix Coyotes - 2 Pittsburgh Penguins - 0 San Jose Sharks - 4 St. Loius Blues - 1 Tampa Bay Lightning - 5 Toronto Maple Leapfs - 5 Vancouver Cannucks - 4 Washingtom Capitals - 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096 |
Oryginalnie wysłał Thor666: [qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... [/qb] Napewno nie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Kejsper: [qb] Oryginalnie wysłał Thor666: [qb]Qrwa, kiedy wplynie ta kasa na konto Expekt!!?!? Bylbym juz ponad 200 zl do przodzu... grrrrr... [/qb] Napewno nie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] I pewnie dzisiaj Hurricanes zremisuja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Zaraz kurna ide na nich postawic. Jak myslicie Dallas wygra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 242 |
Witam !
Ostatnio żadko zaglądam na forum i nie widziałem tego tematu . Progresję na remisy w Nhl gram około miesiąca i przynosi ona ciekawe wyniki . W tym okresie zamknąłem 6 progresji , w najgorszym przypadku na 7 poziomie (Vancouver) . W przypadku Caroliny jestem już na 3 poziomie , ale remis jest już blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam Luke3 .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: May 2002
Posty: 126 |
Witam wszystkich progresowiczów !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Znalazłem w sieci ciekawy arkusz Excella. Zawiera on wszystkie wyniki NHL sezonu 2002/2003 oraz ciekawe statystyki. Polecam !!! Niestety nie pamiętam adresu strony z jakiej go ściągnąłem. Póki co wrzuciłem na swoją stronkę aby mozna go było sobie ściągnąć. www.konik.konin.lm.pl [ konik.konin.lm.pl] P.S.Nie plagiatuję i nie podszywam sie pod czyjąś pracę autorem jest TOMU. Wielu remisów !!! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Miałem awarie sprzętu i nie odzywałem się. Miałem dobrą passę. "Wyjąłem" X Chicago,Nashville, Pitsburgha, Ottawy i wygrane Colorado, Vancouver i Nashville(wczorej). Dzisiaj jak większość stawiam singla na Caroline(4 poziom)i wygrane Pittsburga, Dallas oraz remis Los Angeles. Passa może będzie trwać nadal .Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
No ładnie wszystko wyglada,nie powiem...Zastanawiam się czy aby nie zacząć grać na porażkę Chicago.Co prawda gra teraz 5 meczy pod rząd u siebie(o ile sie nie mylę)Dziś grają z Dallas i tu jest chyba najbardziej prawdopodobna ich porażka.Z tych 5 meczy grają z jeszcze jednym silnym zespołem-Vancouver, więc szansa niby jest... Jeśli chodzi o wygraną Pittsburgh to ja to odpuszczam.Grają w osłabieniu ze względu na liczne kontuzje-Morozov,Straka i jeszcze 5 innych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
No wkońcu udało się, po 2 dniach nieobecności wracm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wszystko przez głupią karte graficzną. A co za tym idzie omineły mnie dzisiejsze remisy no i wczorajszy Chicago <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Witajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał Cake: [qb]KTOKOLWIEK kto dostal od mondexa arkusz czy mozecie mi go przeslac na [email] [email protected][/qb] Cze[/email] Cake Wysłąłem Ci ten arkusz 2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
MYSLĘ ,ŻE DZISIAJ ANAHEIM 1 oraz może zaskoczę,ale CHICAGO-DALLAS na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
KURKA WODNA mam problemy z poczta mondex mozesz mi wyslac arkusz na [email] [email protected]?[/email] dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
mondex jesli mozesz to postaw cala moja kase na majorke z realem sociedad tylko napisz czy postawiles czy nie oki?
|
|
|
Link skopiowany do schowka