Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
obejrzełem wczoraj, troche przez przypadek serial na TVP1 "Żądza Krwi" brytyjski kryminał, o policyjnej grupie dochodzeniowej. Ogląda to ktoś, bo z programu wynika, że to 6ty sezon już leci.
Odcinek był całkiem niezły. Ogląda to ktoś, bo po jednym odcinku ciężko wyrokować,
A widział może ktoś do ściągnięcia to w necie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Bitwa o Irak / Battle for Haditha (2007)

Irak. Listopad 2005 roku. Gdy ofiarą ataku rebeliantów na amerykański konwój zostaje popularny kapral, jego towarzysze postanawiają za wszelką cenę zemścić się. W wyniku szturmu na pobliskie zabudowania ginie 24 cywilów, a biorący w nim udział, stają przed sądem wojennym.

Autor "Bitwy o Irak" pokazuje ludzką stronę tragedii, która wydarzyła się naprawdę. Skupia się nie tylko na wątku amerykańskich marines - pokazuje również dramat, który dotknął rebeliantów i ludność cywilną. Bo dla każdej ze stron, w jednym momencie rozpoczyna się walka o życie.


za filmwebem.

Ciężki film. Nie za bardzo wiem co napisać. Film fabularyzowany ale oparty na faktach.
Za dużo krwi, za dużo śmierci... Za dużo głupoty.

7,4 na imdb.com. Na pewno nienajlepszy film na wypad ze znajomymi.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by Marcel
a zna ktoś Strefe Mroku (Twilight Zone) z lat 59-64. Na btjunkie są wszystkie odcinki i zajmują tylko 29 giga laugh

"Nowatorski jak na swoje czasy serial. Jego bohaterami byli zwykli ludzie, których spotykały niezwykłe, często nadprzyrodzone, zdarzenia. Ich historie często kończyły się ironicznym zwrotem akcji, w którym winni zostali ukarani."

stare dobre czasy piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Wanted 5/10 mimo że bez ładu i składu(uczciwego scenariusza) to jednak uważam film za widowiskowy pod względem dobrej akcji i efektów specjalnych.
Co do oglądanych filmów ostatnio na DVD to spodobał mi się francuski thriller(? tak bym go raczej określił) Nie mów nikomu 8/10. Ten europejski obraz może nie ma jakiś super fajerwerków(jak to bywa w produkcjach za wielką wodą), ale jest oryginalny(na podst. książki Harlana Cobena) i trzyma w napięciu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Felon

Bardzo dobry film bijący na głowe większość tegorocznych produckji. smile Fajnie pokazana przemiana następująca w głównym bohaterze gdy trafia on do więzienia. Stephen Dorff świetnie zagrał.

8.5/10 polecam

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Kameleon
Felon

Bardzo dobry film bijący na głowe większość tegorocznych produckji. smile Fajnie pokazana przemiana następująca w głównym bohaterze gdy trafia on do więzienia. Stephen Dorff świetnie zagrał.

8.5/10 polecam

wlasnie wchodzilem na mecz.pl z mysla napisania kilku slow o tym filmie smile

Zgadzam sie w pelni, bardzo dobry film , warto tez przyjrzeć sie drugoplanowej roli Vala Kilmera (choć jego duchowa przemiana jest troche na wyrost) 8/10

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Kameleon
Felon

Bardzo dobry film bijący na głowe większość tegorocznych produckji. smile Fajnie pokazana przemiana następująca w głównym bohaterze gdy trafia on do więzienia. Stephen Dorff świetnie zagrał.

8.5/10 polecam

wlasnie wchodzilem na mecz.pl z mysla napisania kilku slow o tym filmie smile

Film dobry, ale bez przesady smile

Zgadzam sie w pelni, bardzo dobry film , warto tez przyjrzeć sie drugoplanowej roli Vala Kilmera (choć jego duchowa przemiana jest troche na wyrost) 8/10

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W tym roku z tego co już widziałem to Felon na czele z lekką przewagą nad The Bank Job. Potem 21 i długo, długo nic.

Dziś może zmieni się ta lista i na pierwsze miejsce wskoczy nowy Batman smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Felon moge polecic kazdemu , na pewno jeden z najlepszych filmow w tym roku, rowniez umiescilbym go w obszarze Bank Job, chociaz to zupelnie rozne obrazy smile Oprócz tego Street Kings oraz Indiana Jones 4.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Kameleon przecież "21" to żadna rewelacja. Nie mogę krytykować Twojego gustu, ale moim zdanie słaby film.

The Bank Job - bardzo dobry. Właśnie pobieram "Felon" zobaczymy co to będzie.

Dla mnie Batman i filmy superhero raczej nigdy nie wskoczą na pierwsze miejsce tongue

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by Kameleon
W tym roku z tego co już widziałem to Felon na czele z lekką przewagą nad The Bank Job. Potem 21 i długo, długo nic.

Dziś może zmieni się ta lista i na pierwsze miejsce wskoczy nowy Batman smile

oj wskoczy wskoczy!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
21 tak jak pisałem wcześniej za mało napięcia i akcji jak dla mnie i troche się dłużył. Ogólnie solidny ale żeby zabłysnąc w tym roku Batmana, Iron Mana czy Hellboya to za mało.

Zdecydowanie najbardziej z tego roku mi do gustu przypadły
In Bruges
Taken
The Bank Job

no i

Harold i Kumar (bo lubie taki humor)
Rambo (szybka akcja, mnóstwo trupów to jest to :D)

ale też nie oglądałem jeszcze zbyt wielu filmów, zwłaszcza tych superprodukcji wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Linc

bylaby to ogromna strata dla swiatowego kina , Morgan walcz boks

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
(CNN) -- Oscar-winning actor Morgan Freeman was in serious condition at a Memphis hospital after being involved in a car accident Sunday night, but did not suffer any "life-threatening" injuries, according to a friend.

Ponoć jedynie się połamał.
==========================================


Widziałem "Mrocznego Rycerza" i się prawdę mówiąc rozczarowałem. Film jest bardzo dobry, jednak patrząc na oceny które zbiera spodziewałem się czegoś genialnego wink Heath Ledger stał się Jokerem, zagrał świetnie. Joker przyćmił Batmana.

Końcówka filmu to jak dla mnie nieporozumienie.

================================================
In Bruges

Zapomniałem o tym filmie. Jest świetny smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Przed chwilą obejrzałem The Children of Huang Shi
Film bardzo dobry, ukazujący wojnę z innej perspektywy, oparty na faktach.
Dla mnie 9/10

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Hancock Troche inaczej pokazany superbohater, bez tych smiesznych obcislych kostiumów - typu Batman,Superman, z dawką humoru i dobrymi efektami specjalnymi... na tym jednak plusy sie koncza, slaba fabula, żałosny wręcz wątek miłosny, mało Willa Smitha jakiego pamietamy chociazby z Bad Boysów, ogólnie wszystko co najlepsze w tym filmie jest zawarte w trailerze smile

5.5/10

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Obejrzałem właśnie Felon. Film mi się bardzo spodobał.

Znacie jescze jakieś filmy o życiu w więzieniach ? Oglądałem już 'Symetrię' i PB oczywiscie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Ponoć jednym z lepszych seriali o więzieniu jest OZ z Eddie Falco (Carmela z Soprano), Adewale Akinnuoye-Agbaje ( Mr. Eko z Lost) Lauren Velez (Maria Laguerta z Dextera). Niestety napisy polskie są tylko do około 10 odcinków

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by adingh
Obejrzałem właśnie Felon. Film mi się bardzo spodobał.

Znacie jescze jakieś filmy o życiu w więzieniach ? Oglądałem już 'Symetrię' i PB oczywiscie.

może Chopper, nie jest typowym filmem więziennym ale duza częśc filmu rozgrywa się w australijskim więzieniu.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, burbon, forty), 681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1