|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 300 |
Witam wszystkich ! Mam złe przeczucia co do "Karoliny" już 13 bez OT ale pamietajmy że może byc nawet 25 albo i wiecej. Ja mam ją na: V - 12PLN (wydawało mi sie że za mało to dołozyłem) II - 15PLN (własnie wplacam do expekta żeby nie brakło do VII poz. kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ps. Ostanio jak wpłacalem do expekta to w ciagu 24h mialem kaske na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (robilem przelew po 20) dzis wplacilem ok. 13:30 może jeszcze dzis bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Oryginalnie wysłał cez: [qb]Mondex kolego na ktorym poziomie masz juz Carolinke i za ile grasz w srode? Mam nadzieje ze starczy nam kaski... Ja mam Carolinke na 7 ale przy bardzo malych stawkach i jestem gotowy grac do ich 21 meczyku czyli jeszcze 14[/qb] Niestety teraz mam zastuj w progresji przez nauke ale już jutro będzie po wszystkim i zaczne Caroline od I poziomu. Ale od 15 zł bo według moich wyliczeń będe mógł wytrzymac nawet do 27 meczy bez OT. Pozd Mondex
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
Dzięki Thor666 za zamiszczanie tych statystyk dotyczących ilości meczy bez OT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
mondex a jak tam z moja kaska tez bym sobie z checia zagral ta karolinke
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka