Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
szkoda tej walki Jóźwiak,coś czuję,że Zagunis obroni tytuł,3 Amerykanki w połfinale-miazga...szkoda,że ta Tunezyjka w 1/4 przegrała 14-15 z Ward

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by kiziorro
kto to jest kubertenowiec ? amator ?

ps. a nie Paulina Chylewska ? taka chuda i wysoka ? kiedys prowadzila Rower Blazeja laugh

ta - to ona ............

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by polskignom
co to znaczy szablistki mizeria? Zobacz z kim one przegraly...mizeria by byla jakby dostaly od Irlandki...Wieckowska lyknela MŚ, Jozwiak walczyla bardzo przyzwoicie z Zagunis...zawiodla tylko troche Socha, ale bez przesady...jaka mizeria?

Poza tym uwazam Onda, ze kubertenowcy jest raczej obrazliwe dla olimpijczykow. Spelnili minimum, pojechali i zawalczyli, nikt nie dal niemilosiernie dupy...co sie juz nam zdarzalo.

skarbie - wynik sie liczy i styl

Do Wiedkowskiej trudno mieć zastrzezenia - to ich nie mam ...wygana z ruska (MŚ) super - później niestety potężny łomot
Socha - sorry - pierwsza walka i walizki .
Jóźwiak była najbliżej awansu do ósemki ale fakt faktem panie nic nie zwojowały .
napisałem pare dni temu definicję Kubertenowca - i na razie występy naszych tylko to potwierdzają - nie wszystkich - ale większości .
Jak ocenisz start Karpińskiej ? - może to jest i nadzieja - ale miejsce 9-te fuksem - żeby chociaż poprawiła rekordy życiowe , pobiła rekordy Polski .....

Z drugiej strony to co zrobił dzisiaj Szukiel - to czapki z głów ,dla mnie bomba !
Łuczniczki bardzo ładnie - z francuzkami o 4-kę - szanse bardzo duże !

Wiem ,ze jesteś bardzo nastawiony PRO - ale ja wole opisywać rzeczywistość taką jaka jest - za dobry wynik - potworne uznanie - bezbarwne występy mogą przejść bez echa - ale też można je zauważyć i skomentować ( nieśmiertelne prawo kibica )

pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
trudno nazwac 2 dziewczyny w 16-ce mizeria...to jest wlasnie wynik...styl to sprawa subiektywna, bo prawda jest taka, ze jakby zajely cale podium, to by wielu i tak sie nie podobalo, ze tu wygrala 15:13, a nie 15:11...amen. Wg mnie szablistki wykonaly poprawnie swoje zadanie i zdania nie zmienie.

Fuksem, nie fuksem, 20-latka zajela 9. miejsce w swiecie...ona miala takie samo prawo spalic 3 proby, ale tego nie zrobila...jak inne zrobily, to ich problem, nie Karpinskiej. Robi bardzo duze postepy i fajnie.

Ale taki to juz jest ten nasz narod...ze jak ona spali 3 proby, to na pal z nia, a jak z kims wyzej rozstawionym wygra, bo tamten spali 3 proby, to fuksem.

I przestancie wreszcie wymagac od naszych sportowcow nie wiadomo czego...albo wymagajcie jak pomozecie...zasponsorujcie cos...w polskim sporcie jest sporo problemow...sprobujcie je rozwiazac, a nie...siedziec przed monitorem i narzekac...a jeszcze lepiej pisac wywody o okresie na siatkarskim qc.

16-te miejsce Niemca tez jest sukcesem...to jest ponad stan naszego kolarstwa, tego co sie dzieje w PZkol-u, naszym sporcie itd. itd. Inna sprawa, ze Szmyd moglby tu byc jeszzce wyzej.



Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Jezeli chodzi o kolarstwo to jeszcze ja wrzuce swoje 3 grosze...

Tak jak napisal polskignom 16 miejsce Przemka Niemca to bardzo duzy sukces naszego kolarstwa

Ogladalem wyscig i musze powiedziec ze Przemek jechal naprawde bardzo dobrze, byl caly czas czujny i dojechal w doborowym towarzystwie wyprzedzajac na mecie faworytow wyscigu takich jak Bettini czy Valverde

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Mógłby mi ktos powiedziec w jakich dyscyplinach będą wystepowac zawodnicy z Vanuatu?? Dzięki za odpowiedź

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Otylka polegla na 100m w motylku smile laugh laugh laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by dragon
Mógłby mi ktos powiedziec w jakich dyscyplinach będą wystepowac zawodnicy z Vanuatu?? Dzięki za odpowiedź
100 m. pań
100 m. panów
tenis stołowy pań

wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
smirk smirk smirk

Taka Otylia plywa szybciej od Ciebie majac rece i nogi zwiazane ze uszami, wiec powstrzymaj sie od glupich komentarzy. Jak jestes debesciak to potrenuj troche i jedz na jakies mistrzostwa gminy w plywaniu - wtedy tez bedziemy szydzic na quasi, ze zajales ostatnie miejsce...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
co do kolarstwa 16 miejsce to może nie dobry,ale przynajmniej przyzwoity wynik,patrząc na to, co w ostatnich latach prezentują nasi kolarze...a co do nie powołania Szmyda...śmieszne i chore zarazem

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
16 miejsce w kolarstwie to ogromy sukces składu jaki tam pojechał, szkoda że Szmyd nie pojechał, sądzę, że mógłby być w 8, a nawet powalczyć o medal.
Co do Otyli jakaś bez wyrazu, choć paradoksalnie odpoczynek może jej wyjść na dobre liczę na 1-2 miejsce na 200 m.
Żeglarstwo i liderowanie Szukiela, bardzo duża niespodzianka, ale nie znam się na tym sporcie.
Szkoda mi Sochy, bo liczyłem na jej medal.

Ogólnie patrząc Chiny już 2 złota i widać, że w tych igrzyskach powinni wygrać z reprezentacją USA w klasyfikacji medalowej.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Master Flamaster
smirk smirk smirk

Taka Otylia plywa szybciej od Ciebie majac rece i nogi zwiazane ze uszami, wiec powstrzymaj sie od glupich komentarzy. Jak jestes debesciak to potrenuj troche i jedz na jakies mistrzostwa gminy w plywaniu - wtedy tez bedziemy szydzic na quasi, ze zajales ostatnie miejsce...

bla bla bla... nic u mnie nie slychac.

Piekna Otylka znowu polegla smile

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1