Właśnie sobie przypomniałem o pewnym pliku, który kiedyś wysłał mi kolega, który jest fanatykiem stereo 2.0 od razu zaznaczam, że należy go słuchać tylko i wyłącznie przez słuchawki ja byłem w szoku
Zespół założony w 1993 roku w Wielkiej Brytani współtworzy trzech muzyków - Ali Friend (gitara basowa), Richard Thair (perkusja) i David Ayers (gitara). Muzyka którą tworzą jawi się paletą rozmaitych gatunków - od future jazzu, downtempa, rocka oraz dzięki gościnnym udziałom Alison David (Image of You) czy MC Det'a (The Sleepless) tworzą klasykę trip-hopu. Z niemałym dorobkiem grupa zawiesiła działalność w 2002 roku, by po 5 latach powrócić z nowymi projektami. Bardzo przyjemna i relaksująca muzyka
Dobra Panowie, z przykrością muszę Wam oznajmić, że po tym co teraz zamieszczę w tym temacie, można go spokojnie zakończyć, gdyż jest to absolutne 10/10 i nie powstanie już nic lepszego ...
Pink Floyd - High hopes
Tekst + muzyka = idealna kompozycja. Tylko głośno lub na słuchawkach, a najlepiej i tak i tak