Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Logan
Jakie to młode pokolenie? goscie maja polowe kariery i mase filmow za soba:

Adam Sandler 42 lata
Will Smith 40 lat
Edward Norton 39 lat

Bale to ok jeszcze mlody 34 lata smile

jak dla mnie to jest mlode pokolenie w porownaniu do Al Pacino, Morgana Freemana, Jacka Nicholsona,Anthony Hopkinsa,Sean'a Connery'ego , Toma Hanksa itd mozna wymieniac w nieskonczonosc.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A dla mnie mlode pokolenie aktorow to przedzial wiekowy 18-30

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Logan
A dla mnie mlode pokolenie aktorow to przedzial wiekowy 18-30

no nie bede sie klocil moze nawet i przyznam Ci racje , jednak jak dla mnie ,aktorstwa trzeba sie po prostu nauczyc i poza Dakotą Fanning czy Haley Joel Osmentem, to mlode pokolenie zaczyna sie w przedziale 35-45 smile

Tak czy siak Norton i Bale , w jakim filmie by nie zagrali ,staje sie on hitem. smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Of kors ze aktorzy ktorych wymieniles (moze za wyjatkiem Sandlera) to swietni aktorzy. Sam bardzo ich cenie ale to nie jest wg mnie mlode pokolenie , tylko takie sredniaki smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Logan
A dla mnie mlode pokolenie aktorow to przedzial wiekowy 18-30

no nie bede sie klocil moze nawet i przyznam Ci racje , jednak jak dla mnie ,aktorstwa trzeba sie po prostu nauczyc i poza Dakotą Fanning czy Haley Joel Osmentem, to mlode pokolenie zaczyna sie w przedziale 35-45 smile

Tak czy siak Norton i Bale , w jakim filmie by nie zagrali ,staje sie on hitem. smile

Niekoniecznie. Norton ostatnio zagral (calkiem dobrze zreszta) w Hulku - filmie, ktory furory nie zrobil.

Co do Bale'a to rzeczywisice specjalnie przyczepic sie nie mozna, choc Yuma wcale hitem nie byla i sporych pieniedzy nie zarobila. Osobiscie to nie przepadam za tym filmem (choc uwielbiam westerny), cos mi tam nie pasowalo, nie bylo klimatu. No i bezwzgledny bandzior przechodzacy az taka metamorfoze? Hmmmm...

To oczywiscie subiektywne odczucia, jak ktos da Yumie 10/10 to nie moja sprawa tongue

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Logan
Of kors ze aktorzy ktorych wymieniles (moze za wyjatkiem Sandlera) to swietni aktorzy. Sam bardzo ich cenie ale to nie jest wg mnie mlode pokolenie , tylko takie sredniaki smile

Sandler urzekl mnie rolą w Reign over me - swietny film, pokazal, ze nie jest tylko aktorem komediowym ,ale potrafi zagrac wszystko.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Na miejscu Nortona, do "Hulka" bym się nie przyznawał smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Orientuje się ktoś skąd ściągnąć film "Sekret" po polsku ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Jak ktoś ma ochotę na naprawdę bardzo dobre kino to zdecydowanie polecam film:

Chaser

Kawałek naprawdę świetnego azjatyckiego kina. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
wiecie czy jest w sieci więcej odcinków SuperNatural, niż te co na TVN ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Jakies dobre thrillery moze ktos polecic? Niekoniecznie nowosci smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Fab
wiecie czy jest w sieci więcej odcinków SuperNatural, niż te co na TVN ?

Tak. Na TVN pokazują chyba cały czas pierwszy sezon. Wyszły trzy sezony i nadchodzi kolejny.

Originally Posted by eno
Jakies dobre thrillery moze ktos polecic? Niekoniecznie nowosci smile

Taken, Awake, Prestige, Mr. Brooks, Running Scared, Number 23, Wierny ogrodnik, Wyoklejony.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Podziemny Krąg
Seven
Memento
Plan Doskonały
Lęk Pierwotny
Fracture
Identity
Disturbia
Raport Mniejszosci
JohnQ
Kolekcjoner kości
Człowiek Pies
Notes on a Scandal
8mm
Insomnia

*pogrubione te filmy, ktore wywarly na mnie najwieksze wrazenie smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
addict
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 596
Originally Posted by kadus
Podziemny Krąg
Seven
Memento
Plan Doskonały
Lęk Pierwotny
Fracture
Identity
Disturbia
Raport Mniejszosci
JohnQ
Kolekcjoner kości
Człowiek Pies
Notes on a Scandal
8mm
Insomnia

*pogrubione te filmy, ktore wywarly na mnie najwieksze wrazenie smile

Wielki dzieki piwo

Od siebie moge polecic [Rec] dla mnie 8/10

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
wróciłem z batmana :
kosmos i tyle głosniki na maksa + efekty i wciskało w fotel smile

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
[Rec] to raczej horror , ale zgodze sie , dobre Europejskie kino 8.5/10 smile


by the way juz robia Amerykanskiego remake'a a główną role zagra Jennifer Carpenter (siostra serialowego Dextera)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.filmweb.pl/f224961/Superhero,2008/galeria

Ktoś to oglądał, bo nie wiem czy tracić czas na ściąganie laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Ja widziałem. Chyba nawet tutaj gdzieś pisałem o tym. Generalnie naciągana komedia, sztucznie śmieszna, ale momentami można zrywać boki. Szkoda, że jest ich tak mało. Jak Ci się nudzi to sobie obejrzyj. wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Szewa
http://www.filmweb.pl/f224961/Superhero,2008/galeria

Ktoś to oglądał, bo nie wiem czy tracić czas na ściąganie laugh

ogladalem, na baaaaardzo nudny wieczor moze byc, z 2 razy sie zasmialem

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Obejrzałem wczoraj OGRÓD LUIZY 8/10 i muszę powiedzieć że pozytywnie mnie zaskoczył. Przede wszystkim dobra gra aktorska Soliman i Dorocińskiego. W szarości polskich filmów, ten zasługuje na uwagę(choć znów jest tu motyw gangsterów :o, w którym to już z kolei filmie smirk) .

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, rymoholik, rafal08, forty, Sensei, aker, ElNinho[mmdea], burbon, kamel), 884 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,676
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1