|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na koniec cz.16 mbzyk napisał : >Wczoraj zaskakujaca decyzja trenera Tampy- przy wyrownanym spotkaniu wygrzebal skas jakiegos "swietnego miotacza"- z ERA ok. 12 vs. NYY- 4 pkt w 7 zmianie i po meczu.>
Dokładnie to facet miał ERA 13,5 vs.NYY ! Położył mi kupon ten gość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wczoraj dzieki dublowi z ako=7,97 (Red Sox + Marlins ,oba z -hc) odegrałem niepowodzenie z piątku i sobotniego wieczoru,tak więc 1 dekadę lipca zamykam zyskiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ;nawet udało sie podac dobry typ do rankingu.
Nie zgadzam się z mbzykiem,ze dziś bedzie dużo underów,dla mnie to overowa niedziela,po niej chwila oddechu dla ogromnej większości graczy,więc "postrzelają" IMO sobie chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Twins,Padres i Blue Jays to moi głowni faworyci na dziś.
Acha - dubel progresywny dziś IMO wypali (Mets wygra na Florydzie ,a w Chicago będzie over)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
11/07/04
N.Y. Y. - T.B. @2.65 BoDog
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6 |
szperam w statystykach na mlb.com i nie moge znalezc jakos wygodnie podanych wynikow meczy jednej druzyny chronologicznie. powiedzmy chce sprawdzic jak sobie radzi tampa bay w ostatnich 10 meczach. chodzi tylko o wynik koncowy. czy moze gdzie indziej szukac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
OAK Athletics v CLE Indians typ 1 kurs 1.95 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał smazony zielony pomidor: [qb]szperam w statystykach na mlb.com i nie moge znalezc jakos wygodnie podanych wynikow meczy jednej druzyny chronologicznie. powiedzmy chce sprawdzic jak sobie radzi tampa bay w ostatnich 10 meczach. chodzi tylko o wynik koncowy. czy moze gdzie indziej szukac?[/qb] http://www.sportsline.com/mlb/ http://www.docsports.com/ (kliknij w "matchups MLB") http://www.sportsbettingstats.com/matchups.asp (jak wyżej) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dla Yankees (zamiast awizowanego Mussiny) będzie rzucał dziś Orlando Hernandez,który wraca po kontuzji. >>>Shoulder - 60-day DL. On a rehab assignment in Triple-A. Might start July 11 against Tampa Bay (Updated - 7/11/04)>>> Pałkarze Tampy radzili sobie do tej pory nieźlez tym miotaczem.
Mbzyk-u ,masz ten progres IMHO dziś wygrany,ja tez daje na Tampę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (2,61 w pinnacle)
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Z wcześniejszych dzisiejszych meczów zainteresował mnie mecz Toronto Bluejays - Anaheim Angels. Czy anioły pokonaja po raz 3? Zestaw pitcherów raczej wyrównany. Czy dzisiaj w niedzielę przy wuększej ilości widzów zespół gospodarzy wygra? Ja osobiście tak myślę czy się mylę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał ketjow: [qb]Z wcześniejszych dzisiejszych meczów zainteresował mnie mecz Toronto Bluejays - Anaheim Angels. Czy anioły pokonaja po raz 3? Zestaw pitcherów raczej wyrównany. Czy dzisiaj w niedzielę przy wuększej ilości widzów zespół gospodarzy wygra? Ja osobiście tak myślę czy się mylę?[/qb] TOR 1 + TB 2 /ako=4,83/ A mieliśmy sobie odpuścić przed ASG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ja tez dzis duzo nie gram: progres na TB.
Poza tym takie 2 z 4 na underdogi (oczywiscie za grosze):
New York Yankees - Tampa Bay Devil Rays, 2, @2.50 Boston Red Sox - Texas Rangers, 2, @2.40 San Francisco Giants - Arizona Diamondbacks, 2, @3.50 Chicago White Sox - Seattle Mariners, @2.50
Amkwish, nie pisalem ze dzisiaj underowy dzien(szczegolnie ze miota tylko kilku klasowych pitcherow, reszta to "przecietniacy") tylko ze wczoraj zaskoczyly mnie niektore undery, oraz zeby za bardzo dzisiaj kasa nie szastac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mimo to takie underowe trixie zagralem:
Cleveland Indians - Oakland Athletics, poniżej 9 Florida Marlins - New York Mets, poniżej 7.5 St Louis Cardinals - Chicago Cubs, poniżej 8
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Czy ktos moze powiedziec dlaczego taki niski kurs na Expekt'cie ?
San Francisco Giants-Arizona Diamondbacks 1.34 3.43
czy SFG to naprawde az taki "pewniak" ? Widze ze amkwish mysli juz inaczej ..ktos jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Poniewaz SF sa w niezlym gazie, a pozatym miota u nich dzis Schmidt!!! Tak samo polecam STL sa w naprawde niezlym gazie, a u nich takze miota najlepszy Carpenter!!! Sklanialbym sie takze do Minesoty. Po dwoch porazkach z detroit musza wyrownac serie. Miota u nich Santana ktory ostatnio niezle sie spisuje! A u Tygrysow Johnson ktory raz gral w tym roku przeciwko Minesocie i mial az 14.73 ERA przeciwko nim. Ale ostatnio tez jest w miare niezly. Wazniejsza wiadomoscia jest jednak iz nie zagra dzis Ivan Rodrigez, ktory w ostatnim meczu min mial Home Runa. Wiec wszystko przemawia jednak za Twinsami. SF i STL to jednak pewniaki dla mnie dzis!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 69 |
Oryginalnie wysłał Eol: [qb]Czy ktos moze powiedziec dlaczego taki niski kurs na Expekt'cie ?
San Francisco Giants-Arizona Diamondbacks 1.34 3.43
czy SFG to naprawde az taki "pewniak" ? Widze ze amkwish mysli juz inaczej ..ktos jeszcze?[/qb] Teoretycznie pewniak - natomiast nie opłaca się w basebollu grać za 1.34 - zagraj lepiej over 7.5 za 1.95 - po wczorajszym underku powinno wejść - znając drużynę SF - oczywiście nie biorę odpowiedzialności za typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Dzieki elenes z tego wiosek ze buki nie patrza ze zbliza sie mecz gwiazd i chlopaki sie moga ooszczedzac ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
No to ladnie mi sie ulozylo to wszytsko:-) 3 zaklady
STL+SFG dublet SFG over SD Padres singiel
no i co ja bym bez Was zrobil ? Oczywiscie nie bede mial wielkiej biedy jak nic nie wejdzie spoko maroko :-)
zaraz wracam .. krotka modlitwa za Tampe jeszcze ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
Ja też przeklejam Oryginalnie wysłał luka601: [qb]OAK Athletics v CLE Indians typ 1 kurs 1.95 Gamebookers[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 282 |
Witam, Tak sobie rozwazam mozliwosc zagrania na over w meczu all stars, ale udalo mi sie znalezc tylko zeszloroczny wynik 7-6 (a linia w GB jest 9,5)...gdzie mozna znalezc wyniki z pozostalych lat? Z reguly w takich spotkaniach pada znaczna ilosc pkt., a byc moze jestem w bledzie. Z gory dziekuje za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Temat wczesnie rozpoczęty, ale z braku innych wydażeń mozna i o tym podyskutować Nie znając wcześniej historii All Star myślałę sobie,iż na taki mecz zaproszeni są najlepsi zawodnicy. Oprócz najlepszych zawodników ofensywnych zapraszani są też najlepsi pitcherzy. (może ktoś wie kto jest awizowanych na te zawody?) Myśle sobie iż tacy zawodnicy nie po to są zapraszani aby grzać ławę. W zwiazku z tym każdy podający będzie grał tylko przez rundę lub dwie. Dalej tym tokiem rozumując doszedłem do wniosku iz mogą wtedy z siebie dać wszystko, a jeden pitcher nie będzie chciał być gorszy od drugiego. Wszyscy wiemy jak ważny jest zawodnik podający, jeśli on gra bezbłędnie to punktów zdobywa sie niewiele. Doszedłem do wniosku, iż w związku z tym w takich meczach pada raczej mało punktów, a po przejrzeniu statystyk przekonałem się iż tak jest w istocie. W poprzednich latach zdecydowanie częściej padały niskie wyniki. Jeśli statystycznie jakies zdarzenie układa się 50%/50% to wiadomo iż po jednej przegranej powinna nastąpic wygrana. Skoro w przedstawionych statystykach undery zdazają się o wiele częsciej niż overy a przez ostatnie 2 lata były wysokie overy to teraz bezwzględnie musi nastąpić under. I tak bym stawiał. To tylko statystyki. :zobacz: Ale czy tak będzie? Czy ktoś zna składy na ten super mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
sklady mozna znalezc bardzo latwo np. na mlb.com [ mlb.mlb.com] W HR derby zagram sobie na H. Blalocka @ 9.00 w GB. Mam przeczucie ze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (IMHO wygra ktos z trojki Sosa, Blalock, Thome). Chociaz wiadomo, ze takich rzeczy typuje sie tylko dla zabawy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|