Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
#254487 27/04/2004 19:09
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał veride:
#36 28.04.04 01:10 Boston Red Sox (-1.5) - Tampa Bay Devil Rays ( 1 ) 2.13 Pinnacle

#37 28.04.04 01:10 Boston Red Sox - Tampa Bay Devil Rays ( OVER 10 ) 2.64 Pinnacle

#38 28.04.04 04:10 Los Angeles Dodgers (-1.5) - New York Mets ( 1 ) 2.85 Pinnacle

Bonus: Unibet
#254488 27/04/2004 19:24
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
Jak wiadomo kazdy to daje tylko ze wzgledu na wysoki kurs. [i]
no co Ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przecież niedawno dałem typ z alternate runs : [i] Chicago Cubs - New York Mets ( UNDER 10.5 ) 1.495 Pinnacle ?! tam są różne...

#254489 27/04/2004 19:30
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Ok Veride <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mowie ogolnie ludzie graja -1.5 po kursie powiedzmy kolo 4 zamiast czystego doga za ponad 2 czy w okolicach 3, ktorego i tak nie jest latwo trafic. Tak wogole to chodzi mi o to ze alternate runline to nie jest normalny typ i mozna to grac chyba tylko w Pinnacle. :rolleyes: Dlatego zaproponowalem mala zmiane regulaminu zeby typy takie nie byly nagminnie podawane i zeby konkurs byl w miare normalny i wyrownany.

#254490 27/04/2004 19:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
[b] rymoholik [/] --> jestem przeciwny... cała zabawa właśnie na tym polega... dlatego się zapisałem, bo w tej dyscyplinie są rózne (alternatywne) linie i handicapy... znajdź drugą taką dyscyplinę gdzie jakiś bukmacher wystawi handicup dodatni na foworyta --> wyobraź sobie mecz piłki nożnej Francja - Polska handicup 1:0 kurs na Francję 1,15...

#254491 27/04/2004 20:11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Veride ja tylko proponuje i rozumiem ze mozesz sie nie zgadzac, szanuje twoja opinie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale bylbym tez za wypowiedziami innych osob bioracych udzial w konkursie. Jesli wszyscy beda regularnie grac tylko alternate to ja tez na kazdego doga bede alternate gral, a na kazdego faworyta zwykly run line i liczyl na wielkie szczescie ze moze wejdzie. Sam przyznasz ze trafic doga nie jest latwo, a granie doga -1.5 to juz jest czyste szczescie i nie ma nic wspolnego z analiza. Wiem wiem, nikt mi nie zabrania grac tego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mi poprostu chodzi o to, ze alternate to juz max kurs jaki mozna zagrac. Dobrze ze comba nie mozna grac bo by zaraz sie pojawily kupony z kursami 100 lub wiekszymi. Chce tylko aby konkurs byl na poziomie i stwarzal wszystkim rowne szanse i nie mowie zeby wogole nie podawac alternate tylko ograniczyc do 1 na tydzien lub 2, wiec dalej bedziesz mogl sobie je grac. Dodam jeszcze tylko, ze w konkursach z prawdziwego zdarzenia, organizowanych przez buki nie gra sie czegos takiego wogole. To tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#254492 27/04/2004 20:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Teraz to jeszcze nic, prawdziwy show na alternate zacznie sie pod koniec, kiedy ludzie z minusem zaczną podawac po 5 dziennie na żeby sie odbić od dna, ale efekt będzie odwrotny. Mimo wszystko jestem za ograniczeniem do max 3 takich typów w tygodniu.

#254493 27/04/2004 20:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
...a granie doga -1.5 to juz jest czyste szczescie i nie ma nic wspolnego z analiza.

muszę Cię zawieść - żadnych maszyn losujących nie stosuję... [odbieram to jak deprecjonowanie osiągnięć innych graczy i wydaje mi się, że na konkursach z prawdziwego zdarzenia nie powinno mieć miejsca]

...stwarzal wszystkim rowne szanse

równe szanse będą wtedy, kiedy wszyscy typować będziemy ten sam mecz o tym samym kursie nie znając typów przeciwnikiów...

#254494 27/04/2004 20:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
#39 28.04.04 01:05 Baltimore Orioles - Seattle Mariners ( OVER 9 ) 1.847 Pinnacle

#40 28.08.04 02:10 Kansas City Royals - Texas Rangers ( UNDER 10.5 ) 2.00 Bet365

#254495 27/04/2004 20:43
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Nie pękajcie z tymi handi przeciez czysta matematyka wykaze ze fart długo nie 3ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#254496 27/04/2004 20:52
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Tak jak Donic mowi pod koniec to juz tylko same alternate run lines beda w konkursie i wygra ten ktory mial wiecej szczescia i trafil ich wiecej. Veride nie odbieraj tego tak. Graj sobie nawet -2.5 bo niedlugo sie pewnie pojawia. Zycze ci jak najlepiej! Wystarczyloby wprowadzic zakaz podawania typow z pinnacle (zart) i juz by nikt tego nie gral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> co swiadczy o tym ze to nie jest normalny typ, bo zaden inny buk nie pozwala grac czegos takiego.

#254497 27/04/2004 21:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
hm... rymoholik odnosze wrażenie, że prowadzisz jakąś propagandę, żeby zniechęcić ludzi do wpłacania pieniędzy do Pinnacle... nie wiem... w zeszłym sezonie uczestniczyłem w temacie [b]Fehera[/] i o ile dobrze pamiętam konkluzja pod koniec sezonu była jedna : jak obdstawiac baseball to tylko w Pinnacle... więc o co teraz chodzi... ? ja proponowałbym nawet ograniczyć konkurs do Pinnacle (była taka propozycja)...

#254498 27/04/2004 21:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]zaden inny buk nie pozwala grac czegos takiego.[/qb]
Pozwala, ma nawet więcej takich zakładów , ale celowo nie podam jego nazwy, bo zacznie się hardore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gabriel - nie pękamy.

#254499 27/04/2004 21:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Quote
...same alternate run lines beda w konkursie i wygra ten ktory mial wiecej szczescia i trafil ich wiecej.
według Ciebie wygrać powinien ten kto będzie miał więcej szczęścią do zwykłych linii ?

dlaczego ?

#254500 27/04/2004 21:16
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Bo mozna trafnie wytypowac zwyciezce meczu dobrze go anlizujac. Jak grasz moneyline to masz 50% szans, albo ci albo tamci. Grajac run line opcje sa juz 3, bo albo twoi wygraja przynajmniej dwoma punktami, albo wygraja jednym, albo wygra przeciwnik.

P.S Nie prowadze zadnej propagandy, chcialem poprostu zeby konkurs nie wygladal jak wyscig szczurow.

#254501 27/04/2004 21:18
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Ta rozmowa jest chora i nie ma sensu - odrazu mi się skojarzyło, że skoro donic i rymoholik prowadzą to zrobią wszystko żeby to prowadzenie utrzyamć, nawet kosztem zmiany regulaminu - może się myle jeśli chodzi o tą teorie ale i tak to nie ma najmniejszego znaczenia gdyż zmian w regulaminie w czasie trwania konkursu poprostu nie wolno wprowadzać i koniec, kropka stop

#254502 27/04/2004 21:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Ta rozmowa jest chora i nie ma sensu - odrazu mi się skojarzyło, że skoro donic i rymoholik prowadzą to zrobią wszystko żeby to prowadzenie utrzyamć, nawet kosztem zmiany regulaminu [/qb]
Daj spokój z takim tekstem. Nagroda jest prawdę mowiąc śmieszna, a poza tym to początek sezonu i konkursu więc sytuacja może się diametralnie zmienić. Co do tematu to każdy ma troche racji, a mnie osobiście jest obojętne i moge przystac na zmiany i może zostac jak jest.

#254503 27/04/2004 21:40
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Zgadzam się, że mój tekst jest nie na miejscu - tak samo nie na miejscu jest zmienianie regulaminu w czasie trwania konkursu - jak ktoś miał jakieś "ale" to miał sporo czasu na powiedzenie tego przed konkursem, kiedy to był tworzony regulamin - teraz to już jest stanowczo za póżno i Ja mówie zdecydowanie NIE

#254504 27/04/2004 21:48
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,206
Likes: 9
OK nie bedzie zadnych zmian, ja tylko zaproponowalem, wiec bez oskarzen prosze. stop Pomyslalem poprostu ze jesli wszyscy sie na to zgodza to nie bedzie problemu, ale problem jest. Tak wiec sorry jesli kogos urazilem.

Gramy dalej i zycze wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#254505 27/04/2004 21:59
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
lukboj --> skasuj te debaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#254506 27/04/2004 22:02
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
veride --> Ja nie moge, niby jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

donic --> skasuj te debaty (on może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1