Możesz mi nie wierzyć ale wiem rapu polskiego i zagranicznego słucham nie od dziś, będzie jakieś 12 lat, więc mam jako takie pojęcie co jest dobre a co nie za bardzo. Ja rozumiem, że ta muzyka zmieniła się trochę od czasów kiedy ja zaczynałem jej słuchaj i totalnie się nią jarałem, no ale tego utworu hiphopowym nazwać nie mogę, dla mnie jakieś takie niby r'n'b
dla mnie typek jest cholernie dobry, 90' rocznik, styl troche podobny do Eldoki i zajebisty glos kazdy ma swoj gust wiec rozumiem, ze moze Ci sie nie podobac, ale ten numer mozna zdecydowanie zaliczyc do hip hopu. Jarasz sie kims szczegolnie z podziemia?
do podziemia niestety nie mam jak dotrzeć, czasem coś zakupię ma peb.pl ale rzadko coś ściągam, już mi minął okres gdzie rap można było u mnie słyszeć 24/7 teraz wiele gatunków przewija sie u mnie przez głośniki od muzyki klasycznej, jazzu, ambientu, downtempo, trance'u, po ciężki metal ale dalej przeważa RAP dobry RAP