|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
losowanie jest w siatkówce - tutaj też ?!
podaj zrodlo sorki nieznam zrodla ale slyszalem w tv i mysle ze jak jest w siatce to i w recznej jest podobnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2007
Posty: 135 |
http://www.pekin.wp.pl/kat,1018125,wid,10199119,wiadomosc.html
nie ma losowania , nie pisz glupot
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
nasi nawet przy porazce z francja zostaja na 2 miejscu? czy przy wygranej hispzanow z brazylia hiszpania wkakuje na 2, my na 3 a chorwacja wychodzi z 4. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Z moich wyliczen wychodzi tak: Pierwszy mecz odbedzie sie: Islandia-Egipt-1(czyli gejzery musza wygrac aby utrzynac 2 miejsce w swojej grupie) Drugi mecz to: Hiszpania-Brazylia-1(aby pozostac w turnieju Hiszpanie musza to spotkanie wygrac lub zremisowac,ale az takiego ryzyka chyba nie podejma) Trzeci mecz to: Korea-Rosja-1 lub x(Korea jak przegra ten mecz to straci 1 miejsce w grupie na rzecz Islandii,spadnie na 3 miejsce i trafi na Hiszpanie,a napewno wola zagrac w cwiercfinale z "oslabionymi" Chorwatami) Czwarty mecz to: Chorwacja-Chiny-1(tu Chorwaci juz beda znali uklad w drugiej grupie na miejscach 1 i 2 i ze swojej grupy wynik meczu Hiszpanow czyli beda mieli najbardziej klarowna sytacje ze wszystkich druzyn,bo beda mogli sobie ustawic spotkanie jak beda chcieli i z kim beda chcili zagrac w cwiercfinale) Piaty mecz to: Niemcy-Dania-1(w tym meczu jest bardzo ciezko wytypowac jakikolwiek wynik,ja zdecydowalem sie na Niemcow,wiekszosc z was widzi tu remis a ja osobiscie twierdze,ze w tym spotkaniu napewno nie padnie remis,chyba ze w spotkaniu wczesniejszym tam gdzie gra Rosja zwyciestwo odniesie nasz wschodni sasiad,wtedy w tym muczu z duza doza prawdopodobienstwa bedzie remis) Szosty mecz to: Francja-Polska-1(jest to ostatni mecz jaki bedzie rozgrywany danego dnia i obie druzyny beda mialy wieksze pole manewru) Ja wybralem taki wariant,ze jednak Francja wygra ten mecz.
Tabele koncowe w obu grupach wg moich wyliczen: Grupa A Francja-10pkt Hiszpania-6pkt. Polska-6pkt. Chorwacja-6pkt, Brazylia-2pkt.
Grupa B Korea-8pkt. Islandia-7pkt. Niemcy-7pkt. Dania-4pkt. Rosja-3pkt. Jak sie pomylilem,a moze ktos ma inne zdanie prosze o komentarz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Hiszpania wygrala z Brazylia 36-35 a wiec teraz pytanie jak zareaguja Chorwaci?
W drugiej grupie remis Islandii z Egiptem a wiec Islandia konczy z wynikiem 6 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Z góry przepraszam za zaśmiecanie tematu ale mam pytanko.Jak Dania pokona Niemców to przeskakuje Islandie czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Jeśli rozgromią Niemców to przeskoczą. Póki co Islandia ma lepszy bilans bramkowy.
Rosja powinna sięgnąć po 2 punkty 29-22 obecnie prowadzą i nie sądzę żeby roztrowonili taka przewagę.
Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym X w meczu Niemcy - Dania, który premiuje obie drużyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
A więc Rosja już raczej wygra wysoko z Koreą. W związku z tym rozpisałem sobie wszystkie możliwe wyniki Dania-Niemcy Przy zwycięstwie Niemiec : 1. Niemcy 7pkt 2. Korea 6pkt 3. Islandia 6pkt 4. Rosja 5pkt 5. Dania 4pkt Przy remisie : 1. Islandia 6pkt 2. Niemcy 6pkt 3. Korea 6pkt 4. Dania 5pkt 5. Rosja 5pkt Przy zwycięstwie Danii : 1. Korea 6pkt 2. Dania 6pkt 3. Islandia 6pkt 4. Rosja 5pkt 5. Niemcy 5pkt Przy równej liczbie punktów brałem pod uwagę bezpośrednie mecze. Możliwe, że się pomyliłem, bo liczyłem to na szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Ja czekam na rozwój wydarzeń Chorwacja - Chiny, zobaczę jak potoczą się losy tego spotkania. Biorąc pod uwagę przebieg zakończonych meczy, najbardziej realną opcją wydaje się być ten środkowy wariant 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
Chorwacja nie moze byc na tyle bezczelna, zeby nie wygrac z Chinczykami, to juz bylby szczyt wszystkiego. w naszej grupie chorwaci i tak zajma 4 miejsce, wiec niemcy wygrywajac z dania skazuja sie na granie z chorwatami (moze byc srednio), przegrana ich eliminuje z turnieju, a wiec remis bylby w sam raz, daje awans obu druzynom, z tym, ze dunczykom tylko z 4 miejsca, a wiec francuzi w cwiercfinale
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Bardzo dużo osób widzi remis w meczu Nimcy-Dania, kurs bardzo niskie (jak w tej dyscyplinie) w GB tylko @5  Jeśli faktycznie wynik ma oscylować w granicach remisu to wydaje się być dobrą opcją +1.5 na Niemcy @1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu. wycofuje się z tego - tak naprawde nie wiem jak to bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Bardzo dużo osób widzi remis w meczu Nimcy-Dania, kurs bardzo niskie (jak w tej dyscyplinie) w GB tylko @5  Jeśli faktycznie wynik ma oscylować w granicach remisu to wydaje się być dobrą opcją +1.5 na Niemcy @1,85 a w totomixie na x jest 8  tylko niewiem od ktorej dzis toto chyba 11 :/ to moga zdjac do tego czasu ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Chciałem dodać, że w fortunie już nie można grać Niemców +1.5 po @1,85 - zakład został wycofany. Mało tego kursy na mecz się odwróciły i teraz na Niemców jest @2 a na Duńczyków @2,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334 |
Chorwaci juz zaczynają kręcić lody  Remis ma być
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
Jak Chorwacja wygra z Chinami a Polska przegra z Francja to i tak Chorwacja bedzie na 4 miejscu. wycofuje się z tego - tak naprawde nie wiem jak to bedzie  W tym wypadku: ( pod warunkiem że Polska nie przegra więcej niż 5) 1.Francja 2. Polska 3.Chorwacja 4. Hiszpania tak mnie się wydaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dania-Niemcy remis-Ruskie wyruchane,Win Niemiec,zduny out,win Danii,Niemcy out.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
dokladnie kurs na remis leca ostro w dol totomix ma w ofercie jescze niby 8.00
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|