Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
tez tak uwazam ze donic moze byc adminem
odrazu pytanie do donica:
jak wplacic Tobie udział numer konta podaj
na e-maila adas@ll.pl pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał ak:
[qb]
jak wplacic Tobie udział numer konta podaj
na e-maila [/qb]
wyluzuj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeszcze żadna kwota nie została ustalona zwłaszcza, że nie wiemy ile jest/będzie chętnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
No własnie, najpierw pasuje znaleźć chętnych, bo w 3 to trochę mało...
Mogę przyjąć obowiązki prowadzącego, ale tak czy inaczej ktos będzie musiał słuzyc pomocą i miec obok mnie dostęp do konta, żeby zagrać kupon w przypadku mojej nieobecności.
Zrzutke chyba najlepiej byłoby zrobić przez konto w mbanku, lub vouchery, które trzebaby wypłacić na konto i stamtąd do buka.
Wiele jest nadal do wyjaśnienia i trzeba tu wszystko przedyskutować.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
no tak ale juz mozemy grac do konca sezonu mecz DET lost kazdej nocki!!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
ale bylaby kiche DETROIT wlasnie trzy razy wygralo!!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
i jeszcze conajmniej raz wygra z
Minesotą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
wlasnie nad tym czy DET znowu lost sie zastanawiam
ale to zdarzenie dzis odpuszcze
pozdrawiam

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
donic !!!!
nie uważasz , że powinniśmy się zorganizować
w ramach konkursu przed NBA??
pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Chciałbym, wiem że chęć wyraził również lukboj, więc jest nas trzech. Nie wiem jak reszta...
Gdyby nie było chętnych do wyłożenia paru euro, to mozemy zrobić to nieco inaczej.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 423
Może by tak napącząć jakiś temacik w dziale koszykarskim
Na NBA piszę się i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
A
ak Offline
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 51
donic robmy cos bo bedzie klipa
moim docelowym zamiarem zorganizowanie grupy w ktorej bedziemy pracowali na wspolny sukces
czyli ogranie buków forum jest dobra zabawa , ale to ma byc praca poniewaz nikt sam nie obejmie wszystkich badan analitycznych , a tylko analizami i doswiadczeniem lub tylko szczesciem mozna dojsc do sukcesu z bukami
pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 848
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 848
Na NBA sie pisze. Na moja znajomosc tematu i pieniadze mozecie liczyc. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał ak:
[qb]donic robmy cos bo bedzie klipa
moim docelowym zamiarem zorganizowanie grupy w ktorej bedziemy pracowali na wspolny sukces
czyli ogranie buków forum jest dobra zabawa , ale to ma byc praca poniewaz nikt sam nie obejmie wszystkich badan analitycznych , a tylko analizami i doswiadczeniem lub tylko szczesciem mozna dojsc do sukcesu z bukami
pozdrawiam[/qb]
Ja jestem całkowicie za jeśli idzie o mlb od następnego sezonu działam na całego. Jest tu na forum kilku gości z naprawdę sporą orientacją w temacie. Powinniśmy ruszyć z konkursem w którym każdy gra po swojemu - określona nagroda dla zwycięzców (np 3, lub tych co będą na plusie), a także z czymś w rodzaju spółdzielni, która na celu miała by oskubanie buka. Myślę, że wspólnymi siłami, doświadzeniem, itp można by było nieźle zawojować.

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Jest za wiele rzeczy, ktorych nie rozumiem !

W jaki sposob gramy - czy tylko typy osób które są na plusie ? czy wspólnie wybieramy jeden typ ? - jeśli tak to jak to można będzie odnieść do rankingu typerów, przecież każdy może mieć inne zdanie i co ważniejsze być niepwny typu, który przez innego jest uważany za naprawde atrakcyjny !

Chciałbym wiedziać jak to wszystko ma działać w realnym systemie przyszłej gry/konkursu ?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Ja takze do NBA się przyłącze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrowienia !!

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Jest za wiele rzeczy, ktorych nie rozumiem !

W jaki sposob gramy - czy tylko typy osób które są na plusie ? czy wspólnie wybieramy jeden typ ? - jeśli tak to jak to można będzie odnieść do rankingu typerów, przecież każdy może mieć inne zdanie i co ważniejsze być niepwny typu, który przez innego jest uważany za naprawde atrakcyjny !

Chciałbym wiedziać jak to wszystko ma działać w realnym systemie przyszłej gry/konkursu ?[/qb]
Minęły 3 miesiące ! Zostały 3 miesiące !
Wciąż czekam na konkretne propozycje zwłaszcza od osób na których mozna polegać: donic, Feher itd.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jutro zamieszczę sondę na temat tego konkursu. Dziś nie mam sił bo chory jestem. Może jutro bedzie coś lepiej.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Nie robie jednak sondy, bo niewiele ona da. Panowie sezon się zbliża powoli. Czas zacząć coś działać, żeby te niesamowite rozgrywki były jeszcze bardziej emocjonujące.

Moja propozycja.

1. Chętni - zrzutka po 10 - 20 euro.

2. Uzbierana pieniądze bedziemy starali się pomnożyć grając typy przez (prawie)cały sezon. Pierwszy miesiąc sezonu wyłoni nam pewną grupę ludzi z zyskiem i stratami, dlatego do gry przystapimy od 2 miesiąca (lub też okreslonej ilości typów )

3. Typy byłyby grane tylko tych typerów, którzy osiągneli zysk i są w ścisłej czołówce rankingu.

4. Dobór typów do gry oraz ich ilość do omówienia i tak naprawde jest to chyba najbardziej poważny problem.

5. Nagroda dzielona jest na 3 cześci (najwyżej 5)

6. Dostep do konta ma 2 osoby, jedną z nich moge byc ja - niech większość wybierze komu ufa.

7. U jakiego bukmachera konto? Czyżby sportingbet czy coś innego sie pojawi? A może po prostu Pinnacle?

Najpierw więc niech zbiora się chętni i wtedy wspólnie ułozymy jakis regulamin. Może byc przeciez tak, że cghętnych będzie mniej niż palców u rąk...

Tak jak było mówione już w tamtym roku trzeba będzie powoli załatwiac sponosora do "zwykłego" konkursu bez wpisowego. Konkurs trwałby również przez cały sezon i byłby on podobny (jak nie taki sam )do tego , który prowadził Feher w ubiegłym sezonie.
W tej chwili nie mam naprawde pomysłów bo po chorobie jestem i czuje się podle więc może ktoś poda jakiś ciekawy pomysł?

Pozdrowienia dla zapaleńców MLB.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Tak jak było mówione już w tamtym roku trzeba będzie powoli załatwiac sponosora do "zwykłego" konkursu bez wpisowego. Konkurs trwałby również przez cały sezon i byłby on podobny (jak nie taki sam )do tego , który prowadził Feher w ubiegłym sezonie.[/qb]
Ja bym sie wlasnie na taki konkurs pisal, jest on moim zdaniem lepszy niz ten, o ktorym tak duzo piszesz, dlaczego???

Poniewaz pieniadze czekalyby na zwyciezce, a w opisanym przez ciebie konkursie zrzutka moze zostac przegrana i wtedy nikt nic nie ma.

Pozatym konkurs ten to tak jak piszesz wiele problemow, bo co grac danego dnia jesli dobrych typow bedzie duzo, albo typerzy nie beda sie co do tych typow zgadzac?

Sponsorzy, hmmmm....
Mysle ze ciezko bedzie ich znalesc, ja bym tu obstawal za zrzutka wlasnie na taki zwykly konkurs, jak ten prowadzony przez Fehera w zeszlym sezonie. Nagroda, ktora powstalaby z wpisowego, bylaby zamrozona i czekala na zwyciezcow (np na 3 najlepszych). Dzieki takiemu rozwiazaniu nie byloby nawalu uczestnikow i niemozliwe by bylo oszustwo (granie pod kilkoma nickami) bo kazdy chetny do konkursu musialby wplacic wpisowe, Nie byloby tez klotni co do typow, bo kazdy by gral na wlasna reke aby byc najlepszym i nie musialby sie sugerowac typami innych zeby puscic swoje. Mysle ze taki zwykly konkurs ze zrzutka to najprostsze rozwiazanie.
Moze uda sie znalesc jakiegos sponsora, jesli ktos ma taka mozliwosc niech da znac.

Napisalem co mysle na ten temat, piszcie swoje komentarze i propozycje bo w koncu wy tez bedzie brac w nim udzial. Po zsumowaniu wszystkich propozycji, mysle ze razem postaramy sie zrobic taki konkurs, ktory bedzie wiekszosci odpowiadal.

Pozdrawiam wszystkich typerow tego wspanialego sportu i czekam z niecierpliwoscia na rozpoczecie nowego sezonu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Rymoholik - opcja z zamrożeniem wpisowego byłaby idealna wtedy gdyby nie znalazł się żaden sponsor.
Poki co warto spróbować tak sie pobawić, kto wie, może akurat budżet powiększy się sporo. Przyznam jednak , że mam sporo wątpliwości co do wyboru zdarzeń do gry, bo mogą wyniknąć różne nieporozumienia i kłótnie. I to jest własnie największy problem...
Jesli nic sie konkretnego nie wymysli to zamrozimy wpisowe i podzielimy je dla 3 najlepszych.Nawet wtedy gdy znajdzie sie sponsor psowałoby zrobić jakąś zrzutke w celu wyeliminowania napaleńców. Lista chętnych powinna być gotowa wczesniej, żeby w sezonie nikt nie dołączył.
Kombinujcie cos Panowie, ja w tej chwili jestem bez formy...

Pozdrowienia.

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Sensei, rafal08, betowiec), 2,383 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,104
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1