Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Dobra panowie, trzeba zaczac juz powoli jakies wstepne zapisy i organizowac ta zrzutke bo za 5 dwunasta nic z tego nie bedzie. Napiszcie moze jakie wpisowe proponujecie i jakos dojdziemy do porozumienia. Osobiscie uwazam ze minimum to 10$ od osoby, czekam na propozycje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Zapisy - jasne! tylko jak narazie nikt ostatecznie nie powiedział jak to ma wyglądać, pozatym w dyskusji biorą udział tylko 3-4 osoby, a na ostatnią chwile wszyscy się rzucą i nic z tego nie będzie...

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Jako ze nie ma sponsorow, to musimy sami zrobic zrzutke aby bylo o co walczyc. Juz wczesniej pisalem jak to widze. Podzial na kilku najlepszych. Co do pomyslu Donica, to jest to trudniejsze do zorganizowania i nikle zainteresowanie sprawia, ze chyba nic z tego nie bedzie. Zajmijmy sie moze najpierw glownym konkursem zeby wogole bylo o co grac.

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Jeśli sprawa tak wygląda to można wsumi zacząc wpisowe - sądze że 10$ jest wstanie każdy wpłacić, sprawa drguga to taka czy grają tylko Ci co wpłacą itd. ?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb]Jeśli sprawa tak wygląda to można wsumi zacząc wpisowe - sądze że 10$ jest wstanie każdy wpłacić, sprawa drguga to taka czy grają tylko Ci co wpłacą itd. ?[/qb]
Mysle ze po to jest wpisowe zeby grali tylko ci co wplaca i zeby uniemozliwic oszustom gre pod kilkoma nickami. Skoro ty Lukboj tez uwazasz ze 10$ jest kazdy w stanie zaplacic to jest juz nas dwoch. Czekamy na wiecej chetnych i ich komentarze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 276
Ponowię prośbę w tym temacie dot. MLB.

Mam pytanie. Czy ktoś z Was posiada bazę danych kursów MLB z zeszłego sezonu (dzień po dniu), albo jest mi w stanie wskazać jakąś stronę z czymś takim? Nieważne jaki buk, chodzi o kursy wszystkich meczy z terminarza zeszłego sezonu MLB.

Z góry dzięki za jakiekolwiek info

Pozdrawiam, ziz99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Ja tylko wzorem innych konkursów wypowiadam się w tym temacie, napewno będą tacy, którzy nie chcą grać z wpisowym i co dla nich oddzielny konkurs czy wogóle OUT z takimi!
Po drugie wpisowe powinno być uzaleznione od liczy chętnych, ale zanim się ktoś zapisze chciałby znać regulamin! więc może zaużmy nowy temat z regulaminem!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Nie mam za wiele czasu teraz, ale w kokursie na pewno chetnie wezme udzial...
Co do wpisowego, to jestem bardzo za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Propozycja 10$ jak najbardziej, moze byc nawet troche wiecej... I oczywiscie niech graja tylko Ci, ktorzy wplaca wpisowe... Nie to, zebym chcial tu malo osob, ale wtedy ludzie beda swoje typy traktowac bardziej powaznie,mniej bedzie przypadkowych "strzelcow"... zreszta, jesli ktos bedzie chcial konkurs "open", to zalozy...to tyle...
pozdrawiam...

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Kp ma racje, nie robimy darmowego konkursu bo nie ma sponsorow. W koncu ma byc z tego jakas nagroda dla najlepszych i zeby bylo o co walczyc trzeba zrobic zrzutke. Jak sobie to lukboj wyobrazasz zrzuca sie kto chce i wszyscy biora udzial? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Jak sobie to lukboj wyobrazasz zrzuca sie kto chce i wszyscy biora udzial? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Oczywiście nie o tym myślałem -> patrz kosz! ale wsumie kp dobrze powiedział że jak ktoś chce to zrobi sobie oddzielny konkurs dla osób za FREE -> więc tą kwetsie zamykamy stop

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jak już napisałem dużo wcześniej żadna z firm nie odpowiedziała na moje listy. Przypuszczam więc, ze już się nie odezwą. Wpisowe 10$ może być, bo więcej chyba niewielu wyłoży. Oczywiście ci co nie wpłacą nie mają prawa grać. Pytanie teraz, co z tymi, którzy będa chcieli dołączyc do konkursu i wpłacić w sezonie? Trzeba o tym pomysleć czy zakaz wjazdu dla spoźnialskich czy dopuścić. Warunkiem jednak byłoby aby określić jakąś ilość typów kwalifikującą do walki o nagrodę. I panowie żal przejśc koło promocji w Sportingbet gdzie jest do wzięcia ponad 150$...Może być jednak z tym problem, bo ja już tam mam konto. Byłbym za tym, aby wlasnie uzbierać 150$ i zagrać na bonusy. 150 które się wplaciło zamrozić, a za bonusy powoli grać. Problem tylko z wyborem typów i kontem choc logiczne ze grac najlepszych, ale czy zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Jesli nie wpłacamy do buka to bedą one leżeć na kogoś koncie i potem podzial na 3 nalepszych.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Ciekawa kwestie poruszyl tutaj donic, co ze spoznialskimi? Mysle ze moznaby bylo ewentualnie dac im jakas szanse, ale zrobic to tak zeby nie stracili na tym ci co grali od poczatku. Mozna by to bylo zrobic tak ze po miesiacu, czy maksymalnie dwoch nowi uczestnicy musieliby nadrobic ilosc typow jaka wyslali dotychczasowi uczestnicy konkursu, no ale do tego trzeba zrobic regulamin minimalna ilosc typow na miesiac itd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lukboj, nie popatrzylem wczesniej do tego konkursu NBA, w sumie mozna prowadzic 2 rankingi jeden dla tych co sie zrzucili, a drugi dla wszystkich no ale to juz bedzie pochlanialo duzo wiecej czasu. Na razie zobaczymy ile osob ma zamiar sie zrzucic.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
czy mówgłby mi ktoś powiedzieć kiedy sie zaczyna i kiedy kończy (dokładnie) sezon MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał .ostry.:
[qb]czy mówgłby mi ktoś powiedzieć kiedy sie zaczyna i kiedy kończy (dokładnie) sezon MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
30 marca, ale pełna parą rusza 5 kwietnia. Runda zasadnicza kończy się 3 października.

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Rzeczywiście to nie jest zły pomysł z tym nadrabbianiem typów, dajmy na to, że każdy ma do dyspozycji 7 typów w jednym tygodniu, spóżniascy (max. miesiąc czasu) muszą nadrobić typy wciągu na przykład miesiąca lub dwóch - proponował bym już otworzyć nowy temat z zapisami i regulaminem, rozpoczęcie zapisów na miesiąc przed sezonem i ich zakończenia na miesiąc po rozpoczęciu sezonu!

Druga sprawa to taka czy robimy zrzutke i tej kasy nie ruszamy czy wpłacamy ją do buka i gramy typy najlepszych za część konta (pozostałą część zamrażamy)

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Ja bym proponowal nie ruszac tego co uzbieramy. Oczywiscie mozna tak zrobic ze gramy za bonus a naszych nie ruszamy, ale jak wiadomo 100$ w sporting odrazu sie nie dostaje, najpierw trzeba na cos postawic nasze 100$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i co jesli jakims cudem przegramy? Pozatym nie wiem czy ktos jest w stanie wplacic do sportingbet bo wielu z nas juz ma tam konto, pozostaje tez sprawa IP gdy bedzie sie logowalo na konto kilka osob i puszczalo typy. Moim zdaniem to wszystko nie jest takie proste :rolleyes:

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Co do bonusu to nawet jeśli postawisz 150$ na jakis mecz to bez wzgledu na rozstrzygniecie dostajesz 75$. Grając nawet kurs 1.01 jesli wejdzie na koncie jest już 226.5 $. Do tego dochodzi gra w kasynie gdzie za darmo dostajesz 30$ + kolejny bonus z BJ, czyli grasz za 30$ dostajesz 50$ . Razem bonus wyniesie 155$. Tak więc 150 zamrażamy na nagrody, a za bonusy jazda...Z obrotem 3x nie będzie najmniejszego problemu. Moim zdaniem warto z tego skorzystać tylko trzeba jakoś sie zastanowić nad tym cholernym IP i na jakie dane zlożyć konto :rolleyes: Faktycznie nie jest to chyba aż tak proste.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Uwazam ze dostep do konto powinno miec gora 5 osob nie wszyscy bo to roznie bywa.
Ja oczywiscie wplace 10$ i uwazam podobnie jak w konkursie hokeja graja osoby ktore wplacily kase bo np. ktos nie wplaci kasy i bedzie typowal np. przez miesiac a potem mu sie znudzi i nie bedzie typowal i robi tylko zamieszanie a jak ktos wplacil to napewno bedzie mu zalezalo na typach. Uwazam ze nagrody powinny byc podzielone miedzy 3 najlepszych typujacych a jesli bysmy zrobili duzy zysk to nagrody od 1-5 miejsca. Typy u buka powinny pochodzic od dwoch najlepszych gora trzech najlepszych graczy. Np. gramy trzy single kazdy np.10% od bonusu i 1-2 miejsca gramy doubla dwoch najlepszych typerow za 5% od bonusu. Tylko niewiem jak bedziemy podawali typy czy jeden typ dziennie czy np. 7 typow w tygodniu ja bym byl za jednym typem na dzien wtedy bysmy mogli stawiac a tak to lider moze np dac trzy typy w piatek i wejda dwa a my zagramy np. tego co nie trafil dlatego jeden typ na dzien. Hmm teraz pytanie jaki minimalny kurs ja mysle ze od 1.30,1.40 czy 1.50 mysle ze takie kursy powinny byc bo to juz mozna bylo troche zarobic. Rozumiem ze kursy bierzemy tylko z tego buka gdzie wplacimy kase.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
No ja juz nie wiem co z tymi promocjami, cos za duzo ich tam jest i czuje ze sie przejedziemy na tym. Ja jestem za tym zeby uzbierac wpisowe i je odlozyc i niech sobie to lezy w bezpiecznym miejscu. Jak na razie to widze ze jest nas jakies 6-7 osob, a przydaloby sie przynajmniej 20 zeby sie cos dzialo. Trzeba stworzyc regulamin i zaczac juz zapisy w osobnym temacie moze wtedy bedzie wiecej chetnych.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Zrob jakis szkielet regulaminu a potem bedziemy wprowadzac zmiany.

1. Konkurs rozpoczyna sie 5 kwietnia a konczy sie 3 padziernika. (Moze pierwsza edycje zrobimy od 5 kwietnia do 5 lipca bo potem sa wakacje i ludzie moga gdzie wyjedzac.)
2. Gramy kazde dnia po jednym typie( Musza byc przyjnamniej 4 mecze w ofercie jak bedzie mniej w ten dzien nie typujemy.) lub drugi wariant na tydzien mamy do dyspozycji 7 typow i dziennie mozemy podac maksymalnie 3.
4. Ten sam typ moga zagrac tylko 3 osoby.
5. Minimalny kurs wynosi 1.40( to jest moja propozycja) ???
6. Kursy musza byc akualne w razie oszustwa zawyzenia kursu minusowe punkty albo wywalenie z konkursu.
7. Osoba ktora wybiera mecz to musi podac typ, kurs i buka z ktorego pochodzi dany mecz.

To jest czesc moich przemyslen do regulaminu.

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 2,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1