|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Co ciekawe w chwili obecnej w BF jest kurs 1,49 że rekord nie padnie w biegu na 200m. Jeśli faktycznie niektórzy są przekonani że takowy nie padnie, chyba warto rzuszyć po takim kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Zapraszam do dyskusji-ogromna oferta, pare swietnych typow....
Polskignom, Kasparov, BigBen - speak up! Witam Mathiass.A masz jakies typy na konkurs skoku wzwyż???Zaczynaja juz o 13. Co sadzisz o parze Silnov-Rybakov 1 1,40?? Nie ruszac dyscyplin skoku wzwyz i o tyczce, moge decydowac nie wysokosci a liczba zrzutek na nizszych wysokosciach, dla mnie tam nie do konca mozna wszystko przewidziec @Piostar Jak najbardziej do gry, wielkie dzieki za informacje Big up!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Piostar wg mnie warto...
Wg mnie Malachowski ma dzis spore szansa na medal...na papierze wyglada ten konkurs na 2 H2H: o zloto: Alekna-Kanter i o braz Malachowski-Pestano.
Pierwsza para rzuca over 70, druga para over 68...Malachowskiw I rzucie potwierdzil swietna forme...kto wie, moze nawet zagrozi 2 glownym faworytom?
Na pewno po 2.2 mozna sprobowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wzwyz wg mnie Silnov i Holm sa przed stawka, aczkolwiek przeciwko Rybakovovi nigdy po takim kursie bym nie zagral.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
można by przyjrzeć się również medalowej szansie Piotra Małachowskiego w rzucie dyskiem. w kwalifikacjach uzyskał najlepszy rezultat spośród wszystkich zawodników- 65,94m (notabene już w pierwszej swojej olimpijskiej próbie). na listach światowych w tym roku zajmuje 6 miejsce, z wynikiem 68,65m (rekord Polski). spośród pięciu zawodników, którzy w tym roku rzucili dyskiem dalej niż Piotr w Pekinie startuje tylko Alekna oraz Kanter.
Beijing 2008 - Discus Men: Malachowski, P (1-3) 2,20 unibet Pestano bedzie grozny, on potrafi w wielkich imprezach dobrze rzucac nie neguje Pestano ani żadnego innego zawodnika, ale równie dobrze Alekna (raczej mało prawdopodobne) lub Kanter mogą przegrać z Piotrkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
Co ciekawe w chwili obecnej w BF jest kurs 1,49 że rekord nie padnie w biegu na 200m. Jeśli faktycznie niektórzy są przekonani że takowy nie padnie, chyba warto rzuszyć po takim kursie. dużo czynników na to wpłynie, ale najważniejszym elementem będą rywale Bolta.. jeśli będą go naciskać od startu do mety to wynik może być fenomenalny, natomiast jeśli zwycięży "na luzie", jak w biegu na 100', to rekordu nie będzie (zastąpi go radość i manifestowanie mocy)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Kapachinskaya A (RUS) - Whyte R (JAM) 1 1.40 cos smierdzi mi tak wysoki kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
HagIi co grasz?
Edit: bez przesady, takie rozmowy to na qc albo priv
Last edited by Ghost; 19/08/2008 19:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444 |
jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa i oboje pobiegną w granicach swoich możliwości to Ramzi i Kiprop powinni zostawić cała stawkę daleko z tyłu.. myślę, że Baala możne trochę namieszać. Higuero? środek stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
chlopaki Ramzi z Higuero po 1.25 warto dorzucic? Analizowalem to rano, i po tym kursie zdecydowanie nie warto. Higuero dysponuje swienta koncowka i jesli bedzie wolny bieg to Hiszpan moze tutaj zaskoczyc wszystkich.Ramzi to wielki faworyt ale po tym kursie ja nie ruszam. Co do Silnova i porownywaniem go do Holma, ze jest razem z nim przed reszta stawki to nieco przesadziles przyznasz:) To final igrzysk olimpijskich i tutaj od wysokosci 2.32 juz nie bedzie decydowala forma a GŁOWA. Holm tu guruje nad wszystkimi znacznie. Silnov moim zdaniem dzis zawiedzie, glowa moze mu nie wytrzymac i byc moze skonczy nawet bez medalu.Dla mnie warto zagrac na Rybakova po tym kursie, dobre value
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa i oboje pobiegną w granicach swoich możliwości to Ramzi i Kiprop powinni zostawić cała stawkę daleko z tyłu.. myślę, że Baala możne trochę namieszać. Higuero? środek stawki. Tylko nie wydaje mi sie zeby tutaj bylo narzucone jakies zabojcze tempo, i jesli Higuero na ostatnich 150 m bedzie w czolowce to moze sie pokusic o medal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
jeśli nie wydarzy się żadna katastrofa i oboje pobiegną w granicach swoich możliwości to Ramzi i Kiprop powinni zostawić cała stawkę daleko z tyłu.. myślę, że Baala możne trochę namieszać. Higuero? środek stawki. Tylko nie wydaje mi sie zeby tutaj bylo narzucone jakies zabojcze tempo, i jesli Higuero na ostatnich 150 m bedzie w czolowce to moze sie pokusic o medal niech sie pokusi, ale co najwyzej o braz pogralem juz ta pare i oby bylo dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
chlopaki Ramzi z Higuero po 1.25 warto dorzucic? Analizowalem to rano, i po tym kursie zdecydowanie nie warto. Higuero dysponuje swienta koncowka i jesli bedzie wolny bieg to Hiszpan moze tutaj zaskoczyc wszystkich.Ramzi to wielki faworyt ale po tym kursie ja nie ruszam. Co do Silnova i porownywaniem go do Holma, ze jest razem z nim przed reszta stawki to nieco przesadziles przyznasz:) To final igrzysk olimpijskich i tutaj od wysokosci 2.32 juz nie bedzie decydowala forma a GŁOWA. Holm tu guruje nad wszystkimi znacznie. Silnov moim zdaniem dzis zawiedzie, glowa moze mu nie wytrzymac i byc moze skonczy nawet bez medalu.Dla mnie warto zagrac na Rybakova po tym kursie, dobre value Rybakov wyglądał fatalnie w kwalifikacjach watpie by dziś się liczył, zdecydowanie Silnov i Holm walka o złoto a przy okazji co do rekordu świata Bolta na 200m także uważam, że zero szans to że jest potwornie szybki nie znaczy że całe 200m jest wstanie wytrzymać takim tempem, Jonhson jako jedyny z biegaczy biegał równym tempem całe 200m, jesli będa dobre warunki to Bolt pobiegnie w okolicach 19,5 więcej wątpie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
witam , ruch tutaj niesamowity , jak nigdy  wedlug mnie warto dzis grac na Kapachinskaye , z Richards co prawda nie wygra ale wszystkie inne pary z rosjanka warte gry. MOim zdaniem srebro jest w jej zasiegu , podoba mi sie zaklad w UNIBET - Who will Win ? (bez Richards) kurs na rosjanke 4,00 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|