|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
POKERTRILLION.com Successful in its Application to Seize Boss Media Servers in Malta
Malta August 18, 2008 --The online poker site POKERTRILLION.com has announced that on 18th August 2008 at the First Hall Civil Court, Malta (Court record and Complaint Number 755-08), Judge Gino Camilleri issued a judgement authorising Trillion Ltd to enforce seizure of the Boss Media Malta Limited and Boss Media AB servers, and that these servers cease being used for any commercial activity as from 18th September 2008 with Boss Media not being allowed to appeal the court’s decision any further.
This judgement, which relates to Trillion Limited’s multi-million Euro law suit for breach of contract against Boss Media AB and their associated companies, comes off the back of a number of successful applications made to the courts in Malta by Trillion Ltd. POKERTRILLION.com C.E.O Andy Pyrah explains, “Today’s decision will in effect bring down Boss Media’s operation in their licensed jurisdiction of Malta on September 18, and any partner still on the Boss (IPN) Poker Network at this stage will see their service closed down too”.
The judge further ordered that the cosignatory which is now responsible for the equipment also provides full accounts of the revenues being generated from this equipment.
Pyrah comments further, “It should also be noted that despite appeals from Boss Media, we’ve been successful in every one of our applications that we’ve filed with the courts in Malta and this includes having our initial garnishee order increased from €5million to €20million earlier this month, this in turn means that there is now a €20million freezing order on all Boss Media’s assets within this jurisdiction, and in accordance with European law we will be applying for this to be executed all over Europe”.
Boss Media, a gaming software provider from Sweden which was recently delisted from the Swedish stock exchange, had made no public comment at the time of writing."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Czytam czytam ale jakos nie moge do konca zrozumiec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzisiaj ktoś mi podesłał to mailem, ale w tego co czytam to serwery Boss Media na Malcie zostaną przejęte i nie będą mogły służyć do komercyjnych celów (czyli zero gry - chyba tak to można zrozumieć) od 18.09.2008. Do tego werdykt wydaje się być ostateczny bo zabrano Boss Media prawo do odwołania się od wyroku.
Szczerze to nie wiem co to oznacza dla firm z nimi związanych, dla graczy, ale najprawdopodobniej skończy się na zmianie softu pokerowego przez firmy obecnie działające w sieci Boss.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Albo na postawienie serwerów w innym raju podatkowym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
i dobrze im tak te glupie ogranieczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Albo na postawienie serwerów w innym raju podatkowym Malta wcale nie jest takim rajem, chodzi bardziej o kwestie licencyjne. I tu jest pewien problem, bo np. w Wielkiej Brytanii jest całkowity zakaz reklamowania firm/produktów hazardowych, jeśli siedziba tej operacji mieści się poza UE lub brytyjską "białą listą".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Podmiotem jest chyba dany room albo kasyno, a nie dostawca softu.
Teraz czytam, że juz 18 kwietnia PokerTrillion doprowadził do wydania nakazu blokady kont bankowych BossMedii( przynajmniej części). Nie spowodowało to kłopotów. Ale teraz każą im zamknąć serwery...
A w ogóle chodzi o jakieś machlojki managementu Boss Media i związanego z nimi WebDollar.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Tzn podmiotem w sensie potrzeby reklamowania się
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
to może daleko posunięte pytanie, ale czy warto nadal trzymać pieniądze w bossie? czy nie lepiej je wypłacić i wpłacić do innej sieci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,753 Likes: 12 |
Duzych pieniedzy napewno bym tam nie trzymal ,je juz sobie kilka wyplat zlecilem  .Jest tez kwestia gdzie bo np w Sportingbet i King Solomon mozna trzymac spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
Dokładnie Pieniędzy nie trzymasz w BossMedia tylko w konkretnym pokerroomie. Sportingbet wydaje się na tyle duży, że bezpieczny. No ale nie takie numery znała ziemia z drugiej strony... Swoją drogą ciekawe jak to się rozwinie dalej. Albo raczej zwinie  Coś się wydaje, że za miesiąc kilka roomów będzie już w innej sieci..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Duzych pieniedzy napewno bym tam nie trzymal ,je juz sobie kilka wyplat zlecilem  .Jest tez kwestia gdzie bo np w Sportingbet i King Solomon mozna trzymac spokojnie correct 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
Ja mam akurat nie tak wielka sumkę ponad 200e w poker heaven, dopiero co wczoraj wpłaciłem i zaczołem wyrabiać bonus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2008
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2008
Posty: 72 |
Witam Z tego co mi wiadomo to naprawdę nie ma się czego bać przynajmniej grając na Mermaid Poker. Gwarantujemy bezpieczeństwo środków. Jeśli chodzi o powyższy news z tego co udało mi się dowiedzieć to tylko potyczki słowne, Pokertrillon próbuje się odegrać za to, że zostali wyrzuceni i są tym wkurzeni. Dlatego próbują narobić w odwecie bałaganu tym sposobem. pozdrawiam i zapraszam do gry na MermaidPoker 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 773 |
Dzisiaj zleciłem wypłatę z Poker Heaven 120e na kartę kredytową( jak się okazało można tylko wypłacać w taki sposób jak się wpłacało  )i się okazało że webdollar jest zarejestrowany w Szwecji a nie jakimś raju podatkowym, więc wydaje się być w miarę pewną firmą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
Takie cos dostalem od KS Poker:
"Dear
As you may be aware Boss Media are currently undergoing legal proceedings with Poker Trillion. I feel that I should take a few moments to talk to you about what this means for you as a KSPoker player.
Poker Trillion were, according to Boss Media, removed from the Network for breaching the terms and conditions that all licensees have to abide by. This was the core reason behind the action that Poker Trillion have taken towards Boss Media.
What does this mean for you as a KSPoker player? In effect nothing. Boss Media have assured me that they have adequate funds and financial security to be able to deal with any outcome of this action, and that the network will be unaffected by both the proceedings and outcome.
In addition to this, on May 21st 2008, KSPoker moved to their own cashier system, which is managed by AquaPay, and is in no way connected to Boss Media. Therefore all funds that are deposited with KSPoker will be absolutely safe regardless of any unforeseen circumstances for Boss Media as a company.
KSPoker and Boss Media will continue to work closely together to ensure that you, as a player, have access to the best promotions, tables and events that you have come to expect.
Your confidence and account security are of foremost importance to us at KSPoker, and we hope that this will not deter you from enjoying the great promotions and events we have on, and are planning for the remainder of the year.
Should you have any questions regarding this, do not hesitate to contact me through the support channels and I will be happy to answer any queries you have on this subject.
Kind regards Andy
Andy Toben Poker Manager KSPoker.com "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665 |
I własnie ewakuacja cashier-a z sieci przekonuje mnie, ze maja obawy co do losy Boss Media. Tak naprawde niewiele wiem o strukturach organizacyjnych i finansowych powiazaniach roomow i ich sieci, wiec wlasciwie to jest mi obojetne czy kasa zarzadza siec, czy room. Ryzyko jest to samo. Chyba, ze kasa graczy w jakiejs sieci jest jakos "ubezpieczona" przez siec na co musialyby sie skladac roomy i w co nie chce mi sie wierzyc. Ale moze sie myle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2008
Posty: 5 |
Szkoda...bo boss media to dla mnie osobiście najlepszy soft pokerowy:(
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|