Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#2499475 23/07/2008 23:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Conrad #2499824 24/07/2008 01:26
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Ciągle dziś mi wyskakuje taki komunikat:

[Linked Image]

Miał ktoś coś takiego? Ostatnio miałem problemy z przeglądarkami (FF, IE). Wyczyściłem ciasteczka, historię itp.
A teraz takie coś mi wyskakuje.

Vader #2500067 24/07/2008 02:48
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
to samo mam od rana

yaaho #2500078 24/07/2008 02:51
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
ja nic takiego nie mam. Normalnie cały dzień chodzi strona.
Ale zdarza się oczywiście ,że maja jakies problemy, także kumunikat jest mi znany.

Sylwiaa #2500097 24/07/2008 02:57
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
U Mnie śmiga w IE.

AGASSI #2506671 27/07/2008 19:05
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
mam takie pytanie,dotychczas wyplacalem z BF na MB a teraz po raz pierwszy bede wyplacal na konto bankowe. Konto w Bf mam w euro wiec swoje konto mam im podac w euro czy w pln?czy oni po prostu wala przelew z polskiego konta w pln na moje w pln?pozdrawiam i zycze milej niedzieli:)

vwpolo #2516495 02/08/2008 07:02
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
Originally Posted by vwpolo
mam takie pytanie,dotychczas wyplacalem z BF na MB a teraz po raz pierwszy bede wyplacal na konto bankowe. Konto w Bf mam w euro wiec swoje konto mam im podac w euro czy w pln?czy oni po prostu wala przelew z polskiego konta w pln na moje w pln?pozdrawiam i zycze milej niedzieli:)

Jeśli posiadasz konto bankowe w euro to proponuję podać rachunek konta bankowego prowadzonego w euro - unikniesz przewalutowania. W przypadku jeśli zdecydujesz się przelać pieniądze na rachunek bankowy prowadzony w PLN, kwota w euro z konta w Betfair zostanie przewalutowana na PLN i zaksięgowana na Twoim koncie bankowym.

ubbe #2534348 12/08/2008 11:47
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.

Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot?

retoox #2534758 12/08/2008 16:42
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jesli jest tak jak opisales to system im zaszwankowal, napisz do supportu i bez problemu powinni zwrocic kase

retoox #2535254 12/08/2008 19:43
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Originally Posted by retoox
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.

Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot?
Ja Ci retoox odpowiem za betfair, bo własnie do nich pisalem i dostałem odpwiedz. Skur.wysy.nstwo jakich mało. Przegrywam kase bo Chinczycy zmieniaja jedna zawodniczke shocked

"Regulamin tego rynku (dostepny w zakladce 'Zasady') mowil, ze jesli ktorys z wymienionych zawodnikow lub krajow nie wezmie udzialu w zawodach to obstawione na nich zaklady rozlicza sie jako przegrane, a ewentualni zastepcy tych zawodnikow zostana dodani do rynku.

Tak tez bylo w tym przypadku, para Jia / Chen zostala zastapiona przez pare Wang / Chen (zmienila sie jedna zawodniczka).

Lacznie az cztery rozne pary zawodniczek nie wziely z roznych powodow udzialu w zawodach. Lista jest dostepna w zalaczniku. Wszystkie zaklady zostaly juz rozliczone. Zgodnie z regulaminem zaklad o numerze 5848402401 zostal uznany za przegrany."



gizmo #2535336 12/08/2008 20:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Hmmm gizmo możesz mi powiedzieć kiedy dokonali tej zmiany w kadrze? Sprawdzałem wczoraj koło 13 (tutaj: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/DV_2008-08-12.shtml oraz na stronie FINA) jakie pary skaczą i podana była już wtedy para Wang/Chen. W godzinach popołudniowych u wszystkich buków była wystawiona para Wang/Chen. W momencie wiec gdy były przyjmowane moje zakłady (koło 21:00) było wiadomo już, że ów para nie wystąpi. Wiem, moje gapiostwo, ale mimo to jest to moim zdaniem nieuczciwe i zakłady powinni przyjmować do momentu kiedy dokonano zmiany a późniejsze anulować, ale to już chyba tylko moje pobożne życzenie. Czuje sie lekko oszukany, ale cóż... .

gizmo #2535342 12/08/2008 20:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Czy u Was tez przy każdej zmianie rynku pojawia sie banner "pierwszy zaklad w betfair?"

Dodam ze jestem zalogowany i bynajmniej nie jest to mój pierwszy zakład...Odznaczenie: "nie pokazuj ponownie tego komunikatu" nic nie daje
Coraz bardziej mnie to irytuje

bynio #2535417 12/08/2008 20:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Retoox ja sie nie czuje lekko oszukany, uwazam ze jest to po prostu chamskie. Wiem, powinno sie czytac regulaminy, ale nigdy bym na to nie wpadł, ze mozna go ulozyc w ten sposob.Ja zagrałem o 23:10,wiec wtedy nie bylo jeszcze zmiany, natomiast dzisiaj rano widzialem juz prawidłowa pare. Tylko tyle moge Ci powiedziec, bo wiecej nie wiem.

gizmo #2535517 12/08/2008 21:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dziwne bo to jest gielda przeciez. Kto dostaje postawiona kase w przypadku zmiany zawodnikow? ktos kto layowal czy betfair?

retoox #2536309 13/08/2008 02:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by retoox
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.

Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot?
Kolejny skandal? Ale obroty pewnie śladowe więc zaraz i tak przycichnie.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by andrzejek_84
dziwne bo to jest gielda przeciez. Kto dostaje postawiona kase w przypadku zmiany zawodnikow? ktos kto layowal czy betfair?

Jak juz ustalono BETunFAIR dostaje prowizję
od ich poinformowanych klientów.

Kolejny przykład, który obniża reputację.


Ý€$ #2542174 15/08/2008 01:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
pytanie - maja bonus 35 euro za 15euro, to tylko dla nowcyh uzytkownikow? i czy mozna przelac przez bank?:)

Poetik #2542192 15/08/2008 01:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
30 za 30.

Poetik #2561295 23/08/2008 03:06
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Czy betfair ma walute polskiego zlotego?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
nie

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1