|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na jutro-Ruskie baby win z norweskimi lesbi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No szkoda meczu z Gejzerami,którzy dzisiaj roznieśli Hiszpanów.W finale będę kibicował Islandii,ale nie daję im większych szans.Mecz zapowiada się ciekawie na u/o-super obrona kontra znakomity atak.Myślę,ze jednak under ok.55.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Czy mi sie wydawalo czy wczoraj ten idiota komentujacy reczna powiedzial, ze Yoon Kyung-shin mial w swojej karierze epizod w lidze niemieckiej?  Jesli zle uslyszalem, to niech mnie ktos poprawi. A tak dodajac to Yoon byl wybrany najlepszym pilkarzem recznym swiata w 2001 roku...w bundeslidze gral od 1996 do 2008 roku. Najpierw w Gummersbach, a potem w Hamburgu. Jest najlepszym strzelcem bundesligi w historii i krolem strzelcow w 7 sezonach. Po ostatnim sezonie wrocil do Korei, a w Hamburgu ma go zastapic Marcin Lijewski  . Oby Marcinowi sie udalo go godnie zastapic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
to wlasnie z kacapami nasi nie chcieli grac w 1/4 dlatego nie wygrali z francja i tak sie ustawili ze odpadli z islandia no ale to juz historia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
z Korea tez mowili, ze nie lubia grac a wszyscy wiemy jak sie skonczylo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
to wlasnie z kacapami nasi nie chcieli grac w 1/4 dlatego nie wygrali z francja i tak sie ustawili ze odpadli z islandia no ale to juz historia Przede wszystkim Wenta mowil ze nie chcieli by trafic na jakas egzotyczna druzyne, a potem skoro sie okazało ze mamy do wyboru dwa europejskie zespoły to wybrali tak a nie inaczej. Po tym jak dali rade zebrac sie na skosnych to mysle ze i z Rosjanami nie bedzie problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,069 |
w dzisiejszym wywiadzie dla GW wenta mowi, ze z ruskimi zawsze trzeba walczyc i beda chcieli wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
a co ma mówić że nie będą chcieli? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Jak tam się zapatrujecie na jutrzejszy finał piłkarzy ręcznych Francja-Islandia, muszę przyznać, że oglądałem mecz Francuzów z Chorwatami i nie można powiedzieć, że zachwycili, jedynie ostatnie 5 minut meczu zagrali dośc dobrze broniąc bramki i Chorwaci w ataku byli bezradni. Kto wie co by było gdyby nie te 3-4 niewykorzystane rzuty karne przez Chorwatów. Francuzi mają gwiazdy ale się często gubią. Muszę przyznać, że nie oglądałem meczu Islandii z Hiszpanami tylko z naszymi Polakami i byłem pod wrażeniem gry Islandczyków no ale nie przesadzajmy to Polska w tamtym spotkaniu była bardzo słaba,a nie Islandia taka dobra, no ale mimo wszystko dobrze grali Islandczycy. Nie widziałem tylko półfinału Islandii z Hiszpanami jeżeli ktoś ogądał proszę o krótką relację czy znowu bramkarz Islandczyków zagrał tak znakomicie bo jeżeli tak to 3 mecze pod rząd to by było tyrochę za dużo w ręcznej. Myslę nad handicapem +2,5 na Islandczyków tylko potrzebuję relacji z ostatniego spotkania Islandczyków, bardzo proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Teraz patrzyłem na udner/over i muszę przyznać, że jestem w kropce. Islandia na wszystkie rozegrane mecze tylko raz zeszła poniżej 30 bramek w meczu z Koreą co dodając gole przeciwnika daje over. Więc tylko 1 under w meczu z Koreańczykami. Tyle, że to jest finał i tutaj nie będzie chyba takiego nakręcania tempa jak myślicie tu będzie bardziej decydowało wyrachowanie nie pośpiech ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Islandia najlepiej sie czuje w bieganinie...im dluzej trwa akcja, tym lepiej ustawi sie francuska obrona, ktora jest najlepsza na swiecie.
Dzis w finale kobiet nastawialem sie na spory under, ale Norwezki zrobily straszna bieganine, wybraly jedyna sluszna strategie, ktora pozwolila im uzyskac przewage, ktorej Rosjanki juz nie odrobily...nie oszukujmy sie, gdyby Norwezki zagraly wolno by dostaly w czape. Mysle, ze Islandia sprobuje zagrac podobnie, a czym im wyjdzie? Sie okaze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Gejzery wywalczyły awans do IO dobrą obroną w meczu ze Szwecją.Z kolei na Olimpiadzie porażka z Koreą,gdy postawili na obronę.Wyrażnie lepiej się czują przy wymianie ciosów.Ale czy Francja do tego dopuści?Też mają dużą siłe rażenia-linia tak jak myślałem 55.Pasowałby under,ale przy zaciętym meczu-znaczna przewaga którejś z ekip to bramka za bramkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zwyciężyła super-obrona.Jeszcze raz żałuję meczu Polaków w 1/4 finału.No ale taki jest sport.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|