|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
No to grajmy rozgrzewke bo sezon juz za pare godzin!
Oto menu na dzis:
Boston Celtics - Detroit Pistons 1.97 1.81 Orlando Magic - Miami Heat 2.10 1.70 Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks 1.89 1.89 Indiana Pacers - Chicago Bulls 1.25 3.75 Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks 1.25 3.75 Houston Rockets - San Antonio Spurs 1.85 1.93 Portland Trail Blazers - Toronto Raptors 1.35 3.05 Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1.55 2.35
Last edited by amkwish; 30/10/2004 05:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
Cześć! Tak w sumie na rozgrzewkę myślę, że można obstawić delikatnie zwycięstwa Indiany, Minnesoty i nadspodziewanie dobrze radzących sobie wojowników z Golden State AKO w expekcie @2,42
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Witam
Na razie w NBA Preseason skuteczność 5/8.
Na dzisiaj 3 spotkania, single za 1U z B&W. W końcu to Preseason.
Portland -5 1.91 Golden State -3.5 1.91 Charlotte -1.5 (kursu jeszcze nie ma)
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Portland -5 97:95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Golden State -3.5 82:78 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Charlotte -1.5 93:89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
skuteczność: 7/11
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 58 |
ja dzisiaj trafiłem orlando-miami za 2.10 i wygrałem troche kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Delikatnie takie coś na dziś:
2004-10-29 01:25 Kombinacyjny Sacramento Kings u Dallas Mavericks (Spread) Dallas Mavericks -3,5 - Washington Wizards u Los Angeles Lakers (Spread) Washington Wizards +5,5 - 4.10 - 2004-10-29 01:18 Pojedynczy Memphis Grizzlies u Milwaukee Bucks (Spread) Memphis Grizzlies +2,5 - 1.91 - 2004-10-29 01:18 Pojedynczy Atlanta Hawks u Cleveland Cavaliers (Spread) Cleveland Cavaliers -7 - 1.91 - 2004-10-29 01:17 Pojedynczy Philadelphia 76ers u New Jersey Nets (Spread) Philadelphia 76ers +1,5 - 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam :-)
Nie ma sensu zakładać tematów na kazdy dzień preseason,tym bardziej,że te rozgrywki się kończą i juz liczymy godziny do rozpoczęcia ligi.
Koleguff,którzy podjeli się prowadzenia tematów prosze o zakładanie ich poczawszy od 2 listopada.
BTW ogladacie program NBA+ ?
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Ostatnio oglądałem forum na Canale+ , ale niestety program opanował pewien pan nazwiskiem Świątek, który nie odpowiedział konkretnie na żadne zadane mu pytanie, tylko próbował na siłę przeforsować swoje spostrzeżenia,żeby nie powiedzieć urojenia, co niestety mu się udało. Sytuacja kiedy mówił o Sacramento i wymówił nazwisko Vlade jako Vlade ,,Dajwacz''rozbawiło mnie wyśmienicie. Jeszcze jedno spostrzeżenie, jak już coś zdecydowałem się napisać, na 9 przyszłych meczy pokazywanych w Canale 4 są udziałem Houston (co osobiście mnie cieczy ), ale nie ma ani jednego Phoenix gdzie nieżle w grach przedsezonowych radzi sobie Lampe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
BTW ogladacie program NBA+ ? Tak, w marzeniach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jedyne mecze NBA jakie oglądałem w telewizji, to był kiedyś finał play off w TVN. To była fascynacja, wyczekiwanie do drugiej-trzeciej w nocy na mecz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka