|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Jutrzejszej nocy odbedzie sie byc moze decydujaca gra o mistrzostwo ligi w baseballa. Ogladalem wszystkie trze mecze (wczorajszy i pierwszy, w ktorym bylo 20 runs mam zgrane) i St. Louis nie wypada zbyt dobrze w ataku. Powiem wiecej: nie poznaje tego zespolu po serii 7 spotkan z Houston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Pujols, Rolen i Edmonts prezentuja sie bardzo slabo. Wczoraj gdy St. Louis mialo wszystkie bazy loaded czyli zajete przez graczy przy jednym aucie slaba gra Walkera spowodowala, ze nie zdobyli nawet jednego punktu (Suppan zostal wyautowanyny na domowej bazie !). Trzeba jednak pamietac, ze dzisiejszej nocy mecz zycia rozegral pitcher Red Sox Pedro Martinez.
Mimo wszystko uwazam, ze tak szybko final sie nie skonczy i dzis St. Louis doprowadzi do stanu 3-1.
Moj typy na dzis:
St. Louis 1 @1.70 over 9.5 (runs scored) @1.75
Last edited by Adik; 28/10/2004 03:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319 |
Ja również zagram Cards i to chyba z handi (-1.5)@2.4. W końcu sie muszą przebudzić, jak nie dziś to kiedy?! Ostatnia szansa dla St.Louis a miotacz Bostonu jak najbardziej do rozbicia!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Przekaz z World Series: Intelsat 18West, 11599/H/5632, 3/4, FTA [ Linked Image] a takze Astra 19.2E - 11720/H/27500, 3/4, Premiere Sport 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
jak na moj gust to dzisiaj wygrana st.loius. boston prowadzi 3-0 wiec ostatnia szansa na zwyciestwo.
st.loius win by 3 or more 2,95 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 319 |
NO i w plecy!! 3-0 dla Bostonu przy zaledwie 4 uderzeniach Cards! Niezbyt udanie zakończyłem sezon MLB. Red Sox nie dopuścił do głosu zespołu z najlepszym bilansem sezonu zasadniczego Cardinals wygrywając serie 4-0 a tym samym pierwszy od 1918 roku tytuł World Series. Pozostaje pogratulować najlepszemu obecnie zespołowi BOSTON RED SOX!! [ Linked Image] [ Linked Image] MVP ligi został Manny Ramirez. W seri z St.Louis uderzał z 41% skutecznością (7-17)!! [ Linked Image] pozdro!
|
|
|
Link skopiowany do schowka