|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Ciągle dziś mi wyskakuje taki komunikat: [ Linked Image] Miał ktoś coś takiego? Ostatnio miałem problemy z przeglądarkami (FF, IE). Wyczyściłem ciasteczka, historię itp. A teraz takie coś mi wyskakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
ja nic takiego nie mam. Normalnie cały dzień chodzi strona. Ale zdarza się oczywiście ,że maja jakies problemy, także kumunikat jest mi znany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2007
Posty: 845 |
mam takie pytanie,dotychczas wyplacalem z BF na MB a teraz po raz pierwszy bede wyplacal na konto bankowe. Konto w Bf mam w euro wiec swoje konto mam im podac w euro czy w pln?czy oni po prostu wala przelew z polskiego konta w pln na moje w pln?pozdrawiam i zycze milej niedzieli:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
mam takie pytanie,dotychczas wyplacalem z BF na MB a teraz po raz pierwszy bede wyplacal na konto bankowe. Konto w Bf mam w euro wiec swoje konto mam im podac w euro czy w pln?czy oni po prostu wala przelew z polskiego konta w pln na moje w pln?pozdrawiam i zycze milej niedzieli:) Jeśli posiadasz konto bankowe w euro to proponuję podać rachunek konta bankowego prowadzonego w euro - unikniesz przewalutowania. W przypadku jeśli zdecydujesz się przelać pieniądze na rachunek bankowy prowadzony w PLN, kwota w euro z konta w Betfair zostanie przewalutowana na PLN i zaksięgowana na Twoim koncie bankowym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.
Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jesli jest tak jak opisales to system im zaszwankowal, napisz do supportu i bez problemu powinni zwrocic kase
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.
Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot? Ja Ci retoox odpowiem za betfair, bo własnie do nich pisalem i dostałem odpwiedz. Skur.wysy.nstwo jakich mało. Przegrywam kase bo Chinczycy zmieniaja jedna zawodniczke  "Regulamin tego rynku (dostepny w zakladce 'Zasady') mowil, ze jesli ktorys z wymienionych zawodnikow lub krajow nie wezmie udzialu w zawodach to obstawione na nich zaklady rozlicza sie jako przegrane, a ewentualni zastepcy tych zawodnikow zostana dodani do rynku. Tak tez bylo w tym przypadku, para Jia / Chen zostala zastapiona przez pare Wang / Chen (zmienila sie jedna zawodniczka). Lacznie az cztery rozne pary zawodniczek nie wziely z roznych powodow udzialu w zawodach. Lista jest dostepna w zalaczniku. Wszystkie zaklady zostaly juz rozliczone. Zgodnie z regulaminem zaklad o numerze 5848402401 zostal uznany za przegrany."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Hmmm gizmo możesz mi powiedzieć kiedy dokonali tej zmiany w kadrze? Sprawdzałem wczoraj koło 13 (tutaj: http://results.beijing2008.cn/WRM/ENG/Schedule/DV_2008-08-12.shtml oraz na stronie FINA) jakie pary skaczą i podana była już wtedy para Wang/Chen. W godzinach popołudniowych u wszystkich buków była wystawiona para Wang/Chen. W momencie wiec gdy były przyjmowane moje zakłady (koło 21:00) było wiadomo już, że ów para nie wystąpi. Wiem, moje gapiostwo, ale mimo to jest to moim zdaniem nieuczciwe i zakłady powinni przyjmować do momentu kiedy dokonano zmiany a późniejsze anulować, ale to już chyba tylko moje pobożne życzenie. Czuje sie lekko oszukany, ale cóż... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Czy u Was tez przy każdej zmianie rynku pojawia sie banner "pierwszy zaklad w betfair?"
Dodam ze jestem zalogowany i bynajmniej nie jest to mój pierwszy zakład...Odznaczenie: "nie pokazuj ponownie tego komunikatu" nic nie daje Coraz bardziej mnie to irytuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Retoox ja sie nie czuje lekko oszukany, uwazam ze jest to po prostu chamskie. Wiem, powinno sie czytac regulaminy, ale nigdy bym na to nie wpadł, ze mozna go ulozyc w ten sposob.Ja zagrałem o 23:10,wiec wtedy nie bylo jeszcze zmiany, natomiast dzisiaj rano widzialem juz prawidłowa pare. Tylko tyle moge Ci powiedziec, bo wiecej nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
dziwne bo to jest gielda przeciez. Kto dostaje postawiona kase w przypadku zmiany zawodnikow? ktos kto layowal czy betfair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Mam pytanie, może ktoś mi odpowie, bądź wskaże jaki punkt regulaminu mówi o moim przypadku. Sprawa wygląda następująco.
Wczoraj koło 22:00 zagrałem zakład na "10m wieża (synchronicznie) : Zwycięzca". Wybrałem "Jia / Chen", w pierwszym momencie nie zauważyłem, ze nazwisko jednej z Chinek jest niepoprawnym gdyż Chen skacze w parze z Wang. Po około 2h zakład został zmieniony, z oferty zniknęła para która zagrałem a pojawiła się wspomniana właśnie Wang/Chen. Mój zakład nie został anulowany, lecz policzony jako przegrany, tymczasem zawody rozpoczną się dopiero za kilka godzin. Cała ta sytuacja jest dla mnie lekko dziwna, bo zakład już przed zawodami policzono mi jako przegrany, jednocześnie nie dano mi nawet możliwości odstawienia się. Czy mogę liczyć w tym przypadku za zwrot? Kolejny skandal? Ale obroty pewnie śladowe więc zaraz i tak przycichnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
dziwne bo to jest gielda przeciez. Kto dostaje postawiona kase w przypadku zmiany zawodnikow? ktos kto layowal czy betfair? Jak juz ustalono BETunFAIR dostaje prowizję od ich poinformowanych klientów. Kolejny przykład, który obniża reputację.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
pytanie - maja bonus 35 euro za 15euro, to tylko dla nowcyh uzytkownikow? i czy mozna przelac przez bank?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171 |
Czy betfair ma walute polskiego zlotego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|