|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
powrót na forum  sezon koszykarski coraz bliżej  nowe buty - wreszcie  szkoda tylko, że nowiutkie air maxy za małe ciut, ale AF1 idealne :OOO: nowe znajomości  nie gram od X czasu  może wrócę na poważnie jakoś we wrześniu/październiku  zobaczy się. niezapomniane wrażenia z Mielna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Prawie wszyscy którzy wpisują się w tym temacie wpisują sie również w "Co mnie doprowadza do bialej goraczki"  to było silniejsze odemnie- no i takie POLSKIE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
wczorajsza sytuacja  jechałem sobie samochodem do Warszawy, dozwolona prędkość 80km/h,a ja na wirażu miałem ponad 110km/h nawet bliżej 120  Nagle wyskakuje mi smerf i 'zaprasza' mnie na pobocze...Nie powiem trochę się zdenerwowałem..otworzyłem szybę, przygotowałem dokumenty i czekam aż do mnie podejdą...mija minuta,dwie...patrzę siedzą dalej w samochodzie i zastanawiam się o co chodzi? Nagle zamknęli drzwi i odjechali! Byłem w szoku, wysiadłem rozejrzałem się i długo się nie zastanwiając...dzida!  Upiekło mi się - pewnie było jakieś wezwanie  wygrany kuponik  i przede wszystkim... Ona  ogólnie jest fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zmieniłem kartę ATI na nVidię  Po całym dniu walki z Ubuntu, wpisaniu tysiący komend, milionie restartów działa!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
N - ka  Discovery HD piękne jak marzenie. To chyba najlepszy kanał pokazujący możliwości nowego sygnału. TVP Sport HD śliczne. HBO HD TEST .....hmmmm, jakoś nie zachwyciło, ale krótko patrzyłem, więc może zmienię zdanie  Reszta poprawnie, jak na duży telewizor to nawet bardzo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Zbliżające się "Święto ulicy Gdańskiej" w Bydgoszczy i wykonawcy, którzy zagrają w tym roku, a dokładniej Czesław Śpiewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Cieszy mnie to, że nie palę.
Ceny tego ścierwa (czyt. papierosów) osiągnęły już anomalne kwoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
true true, ja juz jestem w fazie koniec z paleniem ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Cieszy mnie to, że nie palę.
Ceny tego ścierwa (czyt. papierosów) osiągnęły już anomalne kwoty. Tak z ciekawości, ile teraz ten rodzaj śmierci kosztuje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Cieszy mnie to, że nie palę.
Ceny tego ścierwa (czyt. papierosów) osiągnęły już anomalne kwoty. Tak z ciekawości, ile teraz ten rodzaj śmierci kosztuje ? Wczoraj poszedłem ojcu po papierosy. Za MARLBORO zapłaciłem 9,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Szczerze ? Wolę sobie za to trzy piwka strzelić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Wróciłem z Wesela  było godnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Wróciłem z Wesela  było godnie  Zaraz chyba poprawiny ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
A jakąś druhnę wyrwałeś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nowy dzień, deszcz za oknem i wszystko to co sprawia, że kolejny dzień ma być lepszym od poprzedniego. :-) [ Linked Image] Thirteen Senses - Gone [ youtube.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Nie ma złych dni po prostu buk ma troche szczescia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
Po czterech dniach totalnej męczarni ku mej wielkiej uciesze grypa żołądkowa ustąpiła  Jednak w przeciągu tych dni byłem szprycowany taką ilością farmaceutyków z apteki i babcinych ziółek, jakich przez ostanie 6 lat od większego przeziębienia nie przyjąłem  ale najważniejsze że przyniosło to wszystko pożądany prze ze mnie skutek A ha, jakby Wam ktoś podpadł i gdzieś kiedyś przyszedł na herbatę (nie słodzoną) to proponuje podać wywar z rośliny o nazwie Bobrek  jest tak okrutnie gorzki, że nawet miód nie jest w stanie przez jakiś czas "pokryć" tego smaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Zaczyna się mój ulubiony turniej  US Open 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Koncert Happysad w Gostyniu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|