|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
tak, takie tam młodzieńcze zainteresowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Zależy od ciała jakie rozpatrujesz  Nie sądzę, żeby Was zainteresowało: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ciało_(matematyka) tak samo dwie linie idealnie rownoległe...PRZECINAJA SIE w nieskonczonosci w punkcie niewlasciwym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Dywagacje na temat oplacalnosci kursow u naziemnych maja w zasadzie tylko sens przy graniu zakladow combo. Rozpatrujac wyzej wymieniony przypadek: zakladajac, ze p*k=1 przy kursie 1.6 to owszem, grajac singla po kursie 1.75 w naziemnym nie oplaca sie, bo pk<1, ale im wiecej takich kursow 1.75 na jednym kuponie, tym bardziej wzrasta oplacalnosc takiego zakladu. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Śmiać mi się chce jak przeczytałem wypowiedz człowieka który podobno tworzył w Polsce bukmacherstwo... gdzieś czytałem takie opinie. Wywód na temat opłacalności całkowicie nietrafiony tak samo jak i typ(y)... Dopiero teraz przeczytałem temat ten i poprzedni... Ale to mnie utwierdziło w przekonaniu jakie miałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
dajcie juz sobie spokój. Rozumiem, że dział "To&Owo" jest do tracenia czasu na pierdoły ale bez przesady... czy naprawdę uważacie, że jestem debilem i nie potrafię odliczyć podatku od stawki u naziemnego bukmachera? w 2001r to ja tłumaczyłem ludziom z czym "to" się je Zostałem źle zrozumiany na początku, a potem nie miałem czasu już prostować/rozwijać swojej wypowiedzi. Skończmy juz ten temat, bo do niczego nie prowadzi poza tym że...nie chce widzieć żadnego z was u bukmachera naziemnego, grającego nieopłacalne kursy!! jesteście w stanie mi to obiecać? założę się że nie  Jeśli ktoś chce grac value odds u naziemnych dzisiaj to lepiej niech...zostanie w domu. Dobrej nocy. Bez odbioru. DJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
DJ no prosze Cie, przestan pisac do innych o opłacalności kursów bo to się hipokryzja nazywa i Ty dobrze wiesz co mam na mysli (zeby nie byc zbyt zlosliwym - Nicki Pedersen V, pamietasz? no...) A to, ze tlumaczyles/tlumaczysz/bedziesz tlumaczyl ludziom z czym 'to sie je' to akurat o niczym swiadczy, ja tez moge ludziom tlumaczyc jak inwestować na giełdzie, tylko ze musialbym zgrywac cwaniaka i udawac ze pozjadalem wszystkie rozumy w tej dziedzinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czy naprawdę uważacie, że jestem debilem czytajac temat o Premiership tak wlasnie uwazam... odpowiesz mi na te pytanie jaka uczelnie (lub szkole) skonczyles?
|
|
|
Link skopiowany do schowka