Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no właśnie co do visty laugh

mam problem wykasował mi się śmietnik i nie mam pojęcia jak go odzyskać tongue wie ktoś ? smile

a drugie pytanie to z tego co slyszałem jeżeli zrobie format i spróbuje zainstalować xp to i tak są zabezpieczenia że xp nie bedzie działał prawidłowo? tak przynajmniej słyszałem, miał ktoś z tym doczynienia? dodam ze chodzi o laptopa i vista jest od początku

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
znajdzie sie dobra duszyczka co mi wypisze liste podstawowych programow ktore powinienem sciagnac na nowego kompa? frown
4 lata na starym nie miałem formatu i wszystko cacy to mnie naszło zeby sobie laptopa kupić...

1. flash pleyer
2. java tam widze ze w viscie jest
3. acrobat tez jest
4. gg tongue
5. vplayer
6. kodeki
7. winamp
8. przegladarka (firefox)

i nie wiem co dalej... bede wdzieczny bardzo za pomoc

Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 222
http://www.free-av.com/

I w zależności od typu dostępu do internetu jakiegoś firewalla zainstaluj.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Anfalast
znajdzie sie dobra duszyczka co mi wypisze liste podstawowych programow ktore powinienem sciagnac na nowego kompa? frown
4 lata na starym nie miałem formatu i wszystko cacy to mnie naszło zeby sobie laptopa kupić...

1. flash pleyer
2. java tam widze ze w viscie jest
3. acrobat tez jest
4. gg tongue
5. vplayer
6. kodeki
7. winamp
8. przegladarka (firefox)

i nie wiem co dalej... bede wdzieczny bardzo za pomoc

winrar

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Haz$
no właśnie co do visty laugh

mam problem wykasował mi się śmietnik i nie mam pojęcia jak go odzyskać tongue wie ktoś ? smile

a drugie pytanie to z tego co slyszałem jeżeli zrobie format i spróbuje zainstalować xp to i tak są zabezpieczenia że xp nie bedzie działał prawidłowo? tak przynajmniej słyszałem, miał ktoś z tym doczynienia? dodam ze chodzi o laptopa i vista jest od początku

Pozdrawiam

nowe laptopy gwarantuja pelna kompatybilnosc tylko z vista takze z tego co slyszalem moze byc problem ze sterownikami do niektorych rzeczy. Ale nie wiem ile w tym prawdy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
anfalast,
przegladarka obrazow
klient poczty jesli uzywasz
zestaw microsofta - excell, word
klient plikow - np total commander

pozdr

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hehehe to teraz na mnie czas.
Jakie dodatki (pluginy) macie poinstalowane / są warte uwagi do Firefoxa ?

pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
AdBlock Plus

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
IE Tab wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Haz$
no właśnie co do visty laugh

mam problem wykasował mi się śmietnik i nie mam pojęcia jak go odzyskać tongue wie ktoś ? smile
{...}

Prawy klawisz na pulpicie -> Personalizuj -> Po lewej "Zmien ikony pulpitu" -> Dajesz ptaszka przy "Kosz" i OK.

Pozdr

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Panowie, ściagam film niby avi, a zapisuje mi się z rozszerzeniem aspx, jak zrobić,żeby tak się nie robiło:) lub jak to przekonwertować,jakim programem? Dodam,ze wcczesniej nie miałem takiego problemu.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Raczej ściągasz stronę internetową. To jest rozszerzenie active server cośtam tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 938
Mam mały problem z Excel'em własciwie ze stworzeniem odpowiedniej formuły... Sprawa wyglada tak:
Mam dwie bazy ze współrzednymi punktów w jednej bazie jest 1500 punktów a w drugiej 3000 punktów. Potrzebuje żeby z pierwszej bazy program wybrał mi punkty podbne do punktów z drugiej bazy.

1 baza
punkt1 współrzedna X1 współrzedna Y1

2 baza
punkt2 współrzedna X2 współrzedna y2

warunek jest taki:

punkty podobne wyszukane w bazie 2 muszą mieć współrzedne x1-x2 i y1-y2 mniejsze lub równe 0.5

Mam nadzieje dość zrozumiale napisalęm o co mi chodzi...:P

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Próbowałeś JEŻELI?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
pomóżcie frown

nie potrafię sobie tego wytłumaczyć, ale najpierw kilka dni temu ODINSTALOWAŁ MI SIĘ SAM Torrent. Olałem to. Niestety, dzisiaj ZNIKNĘŁO MI (znowu samo) Gadu-Gadu shocked

pomóżcie? co się może dziać na moim kompie stop confused

Z góry dzięki za radę/pomoc.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Wirus.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
dzięki za odpowiedź i...niestety ale masz rację frown
Wyszło mi na to, że mam Email-Worm.Win32.Doombot.at -> ma ktoś pomysł jak go usunąć? Może ktoś już miał styczność z tym gównem? HELP.

Dzięki.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by MR.FREESTYLE
dzięki za odpowiedź i...niestety ale masz rację frown
Wyszło mi na to, że mam Email-Worm.Win32.Doombot.at -> ma ktoś pomysł jak go usunąć? Może ktoś już miał styczność z tym gównem? HELP.

Dzięki.

Nod32 , regedit uruchomiony w trybie awaryjnym i szukasz wpisow z koncowka worm.exe, worm.win32, doombot. jak usuniesz wszsytkie wirusowe wpisy powinno byc ok .mozesz uszyc tez Hijcaktis'a .

Jednak jak CI sie nie uda tego naprawic to Format,ale jest to do naprawy tylko poswiec temu 15 minut.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by lelu
hehehe to teraz na mnie czas.
Jakie dodatki (pluginy) macie poinstalowane / są warte uwagi do Firefoxa ?

pozdro

kto mi pomoze znalezc linka do adddonu 'fox notes' kur#( uzywalem go szmat czasu, az do ostatniego reinstalla kiedy zapomnialem skopiowac pewnego katalogu i po reinstallu wszystko uj strzelil
a teraz nawet nie moge znalezc tego dodatku :/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Może ktoś polecić jakiś programik do ściągania z rapidshare?

Korzystam normalnie jako freeuser i chodzi o to żeby wrzucić całość (np 5 częsci, oddzielnych linków) i żeby programik sam sobie po kolei ściągał, bez mojej dalszej interwencji

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1