|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
przeciez to chyba logiczne. nie maja polskiego banku wiec przy wplacie karta mozesz dostac obca walute, natomiast jak wplacasz przez MB to masz tez zlotowki. jak macie watpliwosci to dowiedzcie sie na chacie na glownej stronie. jest polski jezyk wiec nie ma watpliwosci. ja juz ich nie mam. jak dobrze pojdzie to dzisiaj tam wplacam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Od jakiegos czasu na stronie glownej Bettingadvice reklamuje sie www.betroyal.com [ betroyal.com] wabiac oko swoja az 25% promocja od depozytu .Mam pytanie czy ktos juz u nich gra jak z wyplacalnoscia i warunkami bonusa bo oferta kuszaca a nic nie ma o nich na sportsbookreview .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
potwierdzi ktoś moje przypuszczenia w sprawie tej promocji w bet365? bo nie chce wyrzucić kasy w błoto
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 209 |
chciałabym skorzystać z promocji w eurobet albo bleuesq,może ktoś wie jak najlepiej tam wplacic,no i jeśli nie wtopię wypłacić,z góry dzięki bluesq najszybciej wpłata karta i zwrot na karte
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Oj duzo jest na SBR na temat Betroyal. Caly czas maja problemy i kombinuja jak przyciagnac do siebie graczy ktorzy juz od nich uciekli. Poki co maja note D ale jeszcze niedawno mieli F
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
faktycznie sa notowani w SBR tyle ze pod litera R widnieja jako Royal Sports dlatego nie zauwazylem bo patrzylem na B ocena D- tak wiec lepiej nie ryzykowac z tak podejrzanym bukiem ja na pewno tam nie wplace
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
potwierdzi ktoś moje przypuszczenia w sprawie tej promocji w bet365? bo nie chce wyrzucić kasy w błoto No jest promocja w bet365 i mozna maxymalnie wyciagnac bonus 200$. Trzeba dokonac wplaty min 100$ i dostaje sie bonus 10%. Wysyla sie w tym celu maila do [email] [email protected].[/email] Wpłata musi byc dokonana tylko wymienionymi w promocji sposobami i nie dotyczy wpłat kartami. Kaska to nie musza byc dolce ale ich rownowartość. Z tego co napisali wynika ze caloscia trzeba obrocic 3 razy zeby mozna bylo wyplacic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Vipsports otworzyl sie na Europe jego odpowiednikiem jest filia www.beteuro.com [ beteuro.com] rozni sie tym ze konto prowadzone jest oczywiscie w euro a nie w usd po za tym mozna wplacac i wyplacac moneybookers co ulatwia sprawe promocja 20% od pierwszego depozytu utrzymana max do 200e tyle ze za referalla jest juz 25e (w vipie 75$).Oferta oczywiscie ta sama dodam tylko jako minus ktorego nie wymienilem opisujac buka w temacie Vipsporta http://www.mecz.org/ubbthreads/show...8462&an=0&page=0#1328462 iz sa niezle limity np.w Vipie Real solo 1.20 z Getafe mozna bylo zagrac tylko max za 450 $ natomiast pozycje z kursami powyzej 2 max 300 $ wiec trzeba sie troche nameczyc by zrobic wymagany obrot. Na SBR BetEuro A- ,VIP Sportsbook A+
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
SSS ale chyba promocja 20% nie dotyczy wplat przez MB, nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
JESLI WYKONAM PRZELEW Z ITELIGO DO SPORTINBET (Z INTELIGO W PLN A NASTEPNIE W BUKU NA EURO-BO WTEDY TYLKO DOSTANE 30+30 GRATIS)...TO ILE W TKIM RAZIE WYNIESIE MNIE TEN PRZELEW? 1ZL CZY TAM TE 30 LUB 40 ZL PROWIZJI?
BO W B&W NP KIEDYS WLASNIE CIAGNELI 40 ALE TERAZ JAK JUZ MAJA W POL BANKU TO JAKIES DROBNE KOLO 1ZL
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
JESLI WYKONAM PRZELEW Z ITELIGO DO SPORTINBET (Z INTELIGO W PLN A NASTEPNIE W BUKU NA EURO-BO WTEDY TYLKO DOSTANE 30+30 GRATIS)...TO ILE W TKIM RAZIE WYNIESIE MNIE TEN PRZELEW? 1ZL CZY TAM TE 30 LUB 40 ZL PROWIZJI?
BO W B&W NP KIEDYS WLASNIE CIAGNELI 40 ALE TERAZ JAK JUZ MAJA W POL BANKU TO JAKIES DROBNE KOLO 1ZL
POZDRAWIAM nikt nie korzystal z promocj sportinbet przez inteligo??? [color:"red"] [/col [color:"blue"] [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />r]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Jeśli w Sportinbet masz konto w EURO to nie możesz wpłacać zwykłym przelewem z Inteligo. Akceptują chyba jednak kartę VISA Electron z Inteligo, przy wpłacie kartą, stracisz jedeynie na przewalutowaniu (z PLN na USD, a potem z USD na EURO) Nie są to jakieś wielkie piniądze, myślę że powinieneś się liczyć z tym że pobiorą z konta jakieś 2-3% więcej niż wpłacasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Aha, ta promocja obejmuje użytkowników wpłacających tylko kartą. Jeśli chciałbyś wysyłać zwykły przelew to musiałbyś zrobić to w walucie konta lub poprzez Moneybookers, ale wtedy nie możesz skorzystać z tej promocji. Możesz tez założyć konto w USD, wtedy promocja też cię obejmie. Tyle że 30 USD to mniej niż 30 EURO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wybór nalezy do Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
wplacilem 30e przez visa elctron..wszystko okej..z tym ze bonusa nie dostalem..i mam tylko swoje 30e a nie 60e
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
musisz jeszcze wysłać maila do ich supportu,podaj im swój ID ,bonus dostaniesz dzisiaj lub jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
musisz jeszcze wysłać maila do ich supportu,podaj im swój ID ,bonus dostaniesz dzisiaj lub jutro mozna to zalatwic tez przez chata ze strony glownej; jest szybciej ale chat jest przez weekend nie czynny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
a tak na przyszlosc jeszcze mam pytanie...wyplcal ktos juz tego bonusa lub jakakolwiek kase z sportingbetu?wyplata moze byc wykonana na kazde konto bankowe,ktore nalezy o mnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
a tak na przyszlosc jeszcze mam pytanie...wyplcal ktos juz tego bonusa lub jakakolwiek kase z sportingbetu?wyplata moze byc wykonana na kazde konto bankowe,ktore nalezy o mnie? Tak, możesz wypłacić pieniądze na każde konto należące do ciebie. Inna sprawa, że różne banki maga mieć różne zasady przyjmowania przelewów zagranicznych, mogą być rózne prowizje, lub koszty przewalutowania. Ja mam konto w mBanku, tam nie biorą żadnych prowizji od przelewów z zagranicy. Nie wiem dokładnei jak to jest w Inteligo, z tego co pamiętam to kiedyś było tak, że Inteligo brało chyba 10zł prowizji, ale głowy za to nie dam uciąć, poza tym to było jeszcze za czasów gdy Inteligo nie należało do PKO tylko do niemieckiego właściciela. Najlepiej jak zapytasz się u źródła, czyli wyślij mail do Inteligo z pytaniem co robią z przelewami w EURO na twoje konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
ale numer..okazalo sie w ogole ze zarejstrowalem sie w sportingbet nie tu gdzie trzeba.dostalem maial takiej tresci.. Niestety podane przez Pana ID nie jest zarejestrowane w systemie na stronie polskiej. Jeżeli rejestrował się Pan na stronie angielskiej prosimy o kontakt z supportem angielskim. Mamy dostęp do kont i oferujemy bonusy tylko klientom ze strony polskiej. mozecie mi to wytlumaczyc?! z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
A co tu wyjaśniać? Masz czarno na białym. Widać zarejestrowałeś się z angielskiej wersji strony na której nie ma nic o bonusie. Z maila z supportu wynika także że strona polska ma "rozdzielność majątkową" ze stroną angielską. A to dziwne. Na forum raczej nic nie poradzisz, możesz najwyżej pisać do supportu z wyjaśnieniami, że się pomyliłeś i czy istnieje jakaś mozliwość otrzymania tego bonusa, no bo w końcu mieszkasz w Polsce. Swoją drogą dziwne, że ci z Polskie nie wiedzą nic o kontach zagraniancznych i vice versa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|